marcin974

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2

Polecane posty

andrzej2110    535

to jakiegoś browara jej kupcie <_<

 

 

Juz zaczynasz? :angry: -jak widzisz nikt nie poparł Twojego posta, i cieszę się :)

-Marcin974


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martina    39

Taaa... My pewno nic nie dostaniemy od chłopaków bo stosunek facetów do kobitek wynosi 4:25 :) Ale może ktoś inny się postara <_< :) :)


Rolnik z zamiłowania, ratownik z powołania :)

Jeśli potrzebujesz czegoś z DeLaval pisz na PW :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sydney    32

ale w klasie bez dziewczyn byłoby zero przyjemności, ja tam bym do takiej nie chodził <_<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

Witaj Martuś :)) <_< :) Jak się wczoraj spało?? :)


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martina    39

Hhihihi <_< A fajnie :) A misiu to taki 30cm :) Lubie go bardzo :)


Rolnik z zamiłowania, ratownik z powołania :)

Jeśli potrzebujesz czegoś z DeLaval pisz na PW :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BOKSKOZLOW    0

A jeśli o spaniu to mnie dziś nauczycielka opieprzyła za to że ziewnołem.(paranoja) Jeszcze sie pyta co w nocy robie. Zaniedługo to na lekcji nie będzie mozna się ruszyć i na baczność karzom siedzieć. <_<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

Trza było powiedzieć jej ze pani tak pi**** ze spać się chce <_< A to co w nocy robię to jest moja osobista sprawa :)


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maciek08   
Gość maciek08
ale w klasie bez dziewczyn byłoby zero przyjemności, ja tam bym do takiej nie chodził <_<

hehe ja mam taką klase ale wychowawczyni nadrabia brak dziewczyn :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mateush    2

klasa bez dziewczyn jest ble i nie fajna;d aczkolwiek czasem chciało by sie jedną czy drógą w łeb je****... u mnie w klasie jest proporcja 7/25 gdzie 7 jest chlopaków... tak wiec po 20zl nas wyjdzie na głowe...;/


sprzedam wałek strunowy szer 2,2m z dociskiem pojedyńczy dzielony zapraszam po info na PW lub gg PŁUG RABE 4+1 w stanie idealnym na ażurach cena do uzgodnienia możliwośc przesłana zdjec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

Na studium rolniczym miałem klasę bez dziewczyn. Było kilka w klasie równorzędnej.


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lysyrolnik    17

Cóż jestem w klasie gdzie stosunek panowie/kobiety wynosi 35/0 <_< I przez te trzy latka chłopakom padło na mózgi pod tym wzdlędem :) Kiedy tylko widzą dziewczynę w klasie to zaczyna się wielkie oh..ah..ih..., jedyny plus to jest taki, ze ściepa na dzień kobiet(chodzi o nauczycielki, żeby nie pytały :) ) to są sprawy groszowe(a wiadomo jak stoi się z kasą w technikum) :) :)


Honda - The Power of Dreams :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BOKSKOZLOW    0

lysyrolnik a ja mam taką nauczycielke co nie przyjmie prezentu. Dziś kolega przyniusł a jeszcze go za to opieprzyła. A co do dziewczyn to z nimi żle a bez nich to jeszcze gorzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milanreal1    319

A wie ktoś co dziś za dzień? Ciągle piszecie o 8 marca a zapomnieliście o 5 marca. No wiecie co, nie spodziewałem się tego po was. Dla niezorientowanych dziś Dzień Teściowej <_<


Zapraszam na swój profil
Pozdro :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

dziś urodziny AF a nie teściowej <_<


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nasil90    97

U mnie w klasie jest 26 chłopaków nie jest za fajnie ale np gdy uciekamy z lekcji to bez dziewczyn jest lepiej bo one mają jakieś opory przed tym


Massey Ferguson-Uniwersalność przede wszystkim.
mariusz(ZDUN) sprawdzony mechanik polecam.
mirek maszyny sprawdzony sprzedawca maszyn polecam.
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
drzewis98    8

własnie dzień kobiet, znowu koszt hehe, nas jest 4 a dziewczyn 30 <_< zwała więc przy takich zbliżających uroczystościach troche kasy poleci ale nie ma co żałować bo wpełni zasłużyły(choć nie wszystkie, zawsze sie znajdą jakieś kretynki) zrzuta po jakies 40 zł

odnośnie ucieczek u mnie w klasie dziewczyny oporu nie mają razem z nami daja noge, kurcze jak nie poprawimy sie wtym miesiącu to będziemy usprawiedliwiać u dyrka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cichy007    0

A u mnie w szkole są aż 3 dziewczyny xD Normalnei masakra xD Ale są tego i dobre strony chodź ich jest najmniej xD

No a dzień kobiet to jak zwykle tylko nasza klasa pamiętać będzie o takim świecie:)


Zetor Proxima 110 Power
New Holland T5.105+TUR

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skiet135    5

U mnie w klasie jest 6. Ale na szczęście są jeszcze w szkole klasy gdzie jest więcej dziewczyn :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klama    13

No u nas prezenty rozdane :) A jak gdyby nigdy nic podszedłem to tej :P życzonka i prezent dałem a ona może sobie cos pomyslec :) a nawet bym chciał :P :P


KPK - Ochrona

Zapraszam na moje konto YT /user/klama958

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin974    30

Pomyśleć sobie pomyśli ale czy weźmie to sobie do serca? :P


Czujniki (nowe zamienniki) do kombajnu buraczanego stoll sprzedam
Kontakt 661995047

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

pożyjemy zobaczymy :P


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milanreal1    319

Panowie mam pomysł. Za 2 dni dzień kobiet jak wiadomo a @martina ma malutkiego misia. Złóżmy się po parę zł na takiego: http://www.allegro.pl/item564204140_mis_po..._tak_mocno.html Martina powinna mieć się do czego przytulić. I jeszcze można by dodać nadruk "Dla najfajniejszej agrofotowiczki uwodziciele AF" :-)


Zapraszam na swój profil
Pozdro :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martina    39

Jaki słodki :P Ja taki chce :P A napis super :P


Rolnik z zamiłowania, ratownik z powołania :)

Jeśli potrzebujesz czegoś z DeLaval pisz na PW :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam wszystkie Panie i Panów będących w związkach małżeńskich i nie tylko, w końcu nikt nam tu nie będzie wytykał co robimy w tematach dla Panien i Kawalerów, tu możemy swobodnie pisać o wszystkim i o niczym. Zachęcam do pisania.
    • Przez Migotka
      Hej jestem ciekawa czy na przełomie  tylu lat zawiązały się tu pary i powstały jakieś  związki między użytkownikami z  agrofoto?  Sprzed  ponad 10 laty pamiętam ,że było tu wielu ciekawych ludzi ... Jak się u Was potoczyło życie ?  Nie było mnie tu wiele,wiele lat...
      z kilkoma osobami do dziś utrzymuje kontakty a jak to jest z Wami ? Czy może tę grupe przejęły już małolaty ? Pozdrawiam 🙂
    • Przez bergman31
      Już w najbliższą niedzielę 31 marca 2024 roku o 21:20  w TVP1 pokazane zostaną wizytówki rolników kandydujących do 11 edycji programu Rolnik szuka żony.
      https://www.facebook.com/100068842099677/posts/pfbid0cmEG3uYipVmh5j7CKx9xVcTAvyg1s4gNy4PNBRZXXxQ5jzPjzsYio44uA9iw4osel/?app=fbl
       
    • Przez bergman31
      Zaczynamy 10 serię.
      Kto według Was znajdzie się w programie?
    • Przez krzychuUrsus360
      Tak jak w temacie jak myslicie czy jest szansa żebym jakąś kobietę tutaj znalazł z gospodarstwem?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj