marcin974

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2

Polecane posty

andrzej2110    535

Hejka ;)

Dawno mnie tu nie było :)

Coś ciekawego mnie ominęło??

 

A ja sobie panienki olałem i problemów o 60 % mniej :)

Mam parę dobrych koleżanek, z którymi lubię pogadać i to mi wystarczy, nie angażuję się w nic, bo mi to do niczego nie potrzebne. Za parę latek... :)

 

Popieram i tez tego berdę się trzymał :)


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

Po prostu na chwile obecną to najlepsze rozwiązanie. Kocham jedno.


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

koledzy i koleżanki pomóżcie bo ja nie wiem co zrobic od pewnego czasu pisałem z taką jedną laską i było wszystko ok nawet dwa razy u niej byłem ja nie chciałem z nią chodzić traktowałem ją jak koleżankę a ona mnie jak kolegę i dzisiaj do niej pisze że może w przyszłym w tygodniu do niej przyjadę a ona napisała mi że dokładnie się nie znamy i poprostu mnie olała. i właśnie tego nie rozumiem proszę pomórzcie mi !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lordhagen    283

Dla mnie też to najlepsze rozwiązanie, bo mam prawie 16 lat, co mi z tego, że teraz będę miał dziewczynę? Wiadomo, przyjemnie jest, ale ja nie mam tego czegoś, co by mi pozwoliło poderwać jakąś dziewczynę. Jeśli nie mogę mieć tego w luźny sposób, to po co mam się starać? Młody jestem, nie chcę sobie przez głupoty zmarnować młodości.

Może gdy pójdę do innej szkoły, to coś się zmieni, a jeśli nie, to za parę latek, gdy będzie odpowiedni czas na to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lordhagen    283

Ja też wole se Bizonem pośmigać posłuchać tego ryku silnika, czy porobić coś, w sadzie, w ornym, na łące, cokolwiek. Niż uganiać sie za dziećmi bo te panienki w moim wieku, z mojej okolicy, to wyglądają na conajmniej 3 lata mniej, a z charakteru 2 x tyle mniej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19Damian89    0

Dla mnie też to najlepsze rozwiązanie, bo mam prawie 16 lat, co mi z tego, że teraz będę miał dziewczynę? Wiadomo, przyjemnie jest, ale ja nie mam tego czegoś, co by mi pozwoliło poderwać jakąś dziewczynę. Jeśli nie mogę mieć tego w luźny sposób, to po co mam się starać? Młody jestem, nie chcę sobie przez głupoty zmarnować młodości.

Może gdy pójdę do innej szkoły, to coś się zmieni, a jeśli nie, to za parę latek, gdy będzie odpowiedni czas na to.

 

Masz racje ja w twoim wieku siedzialem u kuzyna na wsi i z nim na imprezy jezdzilem balowac tak po 18 zaeczelem sie rozgladac tak na powaznie za jakas dziewczyna. i masz racje laski w wieku 16 lat ktora by byla powazna to albo jakas KUJONKA i wogole nie do zdobycia bo gorsza niz zakonnica a jak jakas inna to albo tepa wytapetowana lala.. zadko jest takich malo wiele madrych i pozadnych

 

no widzisz Ewelinko a ja za toba tesknie bo cie dawno nie bylo i nie bylo tutaj innej plci a twoja mama ma cie na co dzien wiec nie teskni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

U mnie obrót 180 stopni nic nie wypaliło

Tak że zaczynami wszystko od początku ale juz z kim innym


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lordhagen    283

Masz racje ja w twoim wieku siedzialem u kuzyna na wsi i z nim na imprezy jezdzilem balowac tak po 18 zaeczelem sie rozgladac tak na powaznie za jakas dziewczyna. i masz racje laski w wieku 16 lat ktora by byla powazna to albo jakas KUJONKA i wogole nie do zdobycia bo gorsza niz zakonnica a jak jakas inna to albo tepa wytapetowana lala.. zadko jest takich malo wiele madrych i pozadnych

 

no widzisz Ewelinko a ja za toba tesknie bo cie dawno nie bylo i nie bylo tutaj innej plci a twoja mama ma cie na co dzien wiec nie teskni

 

 

Oczywiście. Jedna jest fajna, ofiara mojego zakochania sprzed roku :) ale nie mam u niej szans, nawet o tym nie myślę, zresztą nie chcę już. To tylko koleżanka. A reszta? Jakieś takie... dziwne. Niezdecydowane, rozśmiechane panienki. Mi takiej nie potrzeba. Ja chcę spokojną, mądrą, zdecydowaną i pewną siebie, no i ładna żeby też była. A na taką to mi przyjdzie poczekać.

 

Czechu z kim zaczynasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stachux    6

Panowie macie świętą racje te laski w wieku 16 lat lub coś koło tego mają jeszcze pstro w głowie i nie wiedzą czego chca i tak jak powiedział 19Damian89 albo kujonka albo jakaś kur***a...


KPK Kumurun Team...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ursus3502PL    2

@19Damian89 święte słowa , mnie te dziewczyny juz tez wnerwiają co pokolenie nastepne to gorsze np u mnie w klasie są same kujonki , siedze w lawce z jedną to powiem cos na lekcji to potem obrażona ze przerwalem jej sluchanie pani lub cos takiego , a drugie to nawet szkoda mowic w kalsie grzeczna a za ragiem się prawie sprzedaje więc co to za dziewczyny , powinna miec jakąś wartość siebie albo jest jeszcze jedna grupa - niezdecydowane , w jeden dzien pisze ok jest a w drugi dzień nie raczy odpisać :)


www.agromarchobrzany.pl.tl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rafal180    4

@19Damian89 święte słowa , mnie te dziewczyny juz tez wnerwiają co pokolenie nastepne to gorsze np u mnie w klasie są same kujonki , siedze w lawce z jedną to powiem cos na lekcji to potem obrażona ze przerwalem jej sluchanie pani lub cos takiego , a drugie to nawet szkoda mowic w kalsie grzeczna a za ragiem się prawie sprzedaje więc co to za dziewczyny , powinna miec jakąś wartość siebie albo jest jeszcze jedna grupa - niezdecydowane , w jeden dzien pisze ok jest a w drugi dzień nie raczy odpisać :)

no jak widzisz chyba ma.. :)


.

 

.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lordhagen    283

lordhagen te panienki to chyba wszędzie są takie ale bywają wyjątki niestety nie w mojej okolicy

 

 

Mnie to najbardziej denerwowało, jak mi gościówa słodziła, jakim to wspaniałym jestem chłopakiem itp. itd. głupoty, no myślałem, że mi zaraz poleci Bizona kupi, tak mnie wychwalała... A na drugi dzień się okazuje, że jestem TYLKO KOLEGĄ (tydzień wcześniej byłem według niej najlepszym przyjacielem), a ona woli spróbować szczęścia z gościem, który ją olał po tygodniu. W dodatku wstydziła sie z nim chodzić na spacery, póki sie nie ściemniło. Czy to jest normalne? Już sie w tym wszystkim gubiłem, co jakiś czas coś nowego, innego wymyśliła. Olałem sprawę i jestem szczęśliwy, a za to się zabiorę za jakiś czas, gdy poznam jakąś naprawdę wartościową dziewczynę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

@19Damian89 święte słowa , mnie te dziewczyny juz tez wnerwiają co pokolenie nastepne to gorsze np u mnie w klasie są same kujonki , siedze w lawce z jedną to powiem cos na lekcji to potem obrażona ze przerwalem jej sluchanie pani lub cos takiego , a drugie to nawet szkoda mowic w kalsie grzeczna a za ragiem się prawie sprzedaje więc co to za dziewczyny , powinna miec jakąś wartość siebie albo jest jeszcze jedna grupa - niezdecydowane , w jeden dzien pisze ok jest a w drugi dzień nie raczy odpisać :)

 

No ona ma jakoś wartość. Ja wole dziewczynę która jest bezcenna :)


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19Damian89    0

z ta wartoscia to mi chodzilo w sensie ze sie szanuje i ma szacunek do siebie samej. no ale coz bywa roznie z tymi dziewczynami ostatnio mi kolezanka mowial ze laska w wieku 14lat wysmiala laske co miala 16lat i jest jeszcze dziewica no to gdzie tu ich madrosc kurde smiac sie z kogos ze jest pozadny i sie szanuje a nie w wieku 14 lat juz daje kolesia.

 

Kasek wiadomo ze kto gdzie szuka ale widzisz co cie otacza nie koniecznie musisz sie w tym towarzystwie krecic ale widac to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PatrykGY    4

Niektóre są taki głupie najlepiej żeby być starszym o kilka lat bo młodszy to gdzie się z nim pokaże rówieśnik to samo a starszy szpan jak cholera mnie denerwuje to że one są tak jak w piosence donia & libera dranie:Ona jest jedną z tych która lubi złych co ją zwie szmatą i suką a ty byłeś jej sługą;nie wiem co to za polityka niektóre są normalne ja znam dwie i z nimi pisze

Lordhagen ja teraz mówię to samo po co się spinać przecież mam jeszcze czas


Darowanemu koniowi nie zagłada się w zęby tylko zakłąda mu się siodło!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasek    7

a jo powiem yno tyle na tyn tymat :)

 

Tak bardzo, bardzo kochom jom

że w nocy kiedy wszyscy śpiom

jo nie śpiem kombinując

jak być z niom :)

 

hej to tako góralsko pikności :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ursus3502PL    2

może źle ja napisałem ostatniego posta albo źle został zrozumiany , chodziło mi op takie dziewczyny które się sprzedają już w wieku 13 lat znam taką nie chodziło mi o tą co pisałem o niej ale nie powiem kujonka z niej :)


www.agromarchobrzany.pl.tl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam wszystkie Panie i Panów będących w związkach małżeńskich i nie tylko, w końcu nikt nam tu nie będzie wytykał co robimy w tematach dla Panien i Kawalerów, tu możemy swobodnie pisać o wszystkim i o niczym. Zachęcam do pisania.
    • Przez Migotka
      Hej jestem ciekawa czy na przełomie  tylu lat zawiązały się tu pary i powstały jakieś  związki między użytkownikami z  agrofoto?  Sprzed  ponad 10 laty pamiętam ,że było tu wielu ciekawych ludzi ... Jak się u Was potoczyło życie ?  Nie było mnie tu wiele,wiele lat...
      z kilkoma osobami do dziś utrzymuje kontakty a jak to jest z Wami ? Czy może tę grupe przejęły już małolaty ? Pozdrawiam 🙂
    • Przez bergman31
      Już w najbliższą niedzielę 31 marca 2024 roku o 21:20  w TVP1 pokazane zostaną wizytówki rolników kandydujących do 11 edycji programu Rolnik szuka żony.
      https://www.facebook.com/100068842099677/posts/pfbid0cmEG3uYipVmh5j7CKx9xVcTAvyg1s4gNy4PNBRZXXxQ5jzPjzsYio44uA9iw4osel/?app=fbl
       
    • Przez bergman31
      Zaczynamy 10 serię.
      Kto według Was znajdzie się w programie?
    • Przez krzychuUrsus360
      Tak jak w temacie jak myslicie czy jest szansa żebym jakąś kobietę tutaj znalazł z gospodarstwem?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj