marcin974

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2

Polecane posty

kasek    7

kurde hłopaki ja o weselu nie myślałem i nie myśle ,i niektórzy zaraz mnie będą uwarzaci za gówniarza a ja powiem tyle jestem młody jeszcze i moge popełnici błędy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19Damian89    0

Toc jak jestes mlody to nic dziewnego ze o tym nie myslisz to jest normalne ;).. po prostu wiesz jak bym nie byl tyle z Kamila i bym do niej nic nie czul to bym o tym nie myslal majac 21 lat aktualnie.

 

a wam powiem smieszna historie dzis w robocie myslalem ze padne ze smiechu po zakladzie to znacyz na mojej zmianie kolesie stwierdzili ze jestem z ta koelzanka haha jak ona ma chlopaka a ja mam Kamile a to ze gadamy czasto ze soba na przerwach i wogole to zaraz juz jakies ploty poszly ja nie wiem haha

 

A mam jeszcze pytanie do was tez tak macie ze jak jestescie sami to ciezko wam kogos znalesc a jak juz znajdziecie to nagle byscie mogli miec kilka na raz nawet .. wkurza mnie chociasz teraz juz nie :) dzis taka fajan laska sie do mnie usmiechala w autobusie az przypomialy mi sie czasy szkolne jak sie wracalo ze szkoly i pelno laske :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

A no tak mamy. Ale tylko jedna i jedyna. Bo to co do mnie się przymila miało wiecej posunięć niż tłok T25 przez 1000 motogodzin ;)


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PatrykGY    4

Tacy już jesteśmy no w końcu jesteśmy samcami i mamy bronić gatunku ludzkiego przed wyginięciem ;)

19Damian89 u mnie było to samo jak się ze mną koleżanka przywitała jak z kumplami stałem to też już zaczęli gadać

A mam pytanie czy warto ryzykować przyjaźń dla miłości?


Darowanemu koniowi nie zagłada się w zęby tylko zakłąda mu się siodło!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adamjd6100    3

Witam ja za laski co mają większy przebieg co mój simsonek to nawed nie patrze bo i nie ma na co :) Ja mam w tym roku dopiero 18 i o ślubie nawed jedej myśli nie miałem życie jest po to by się bawić.Może jak będzie z 22 wiosenek to sie coś pomyśli ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

To znaczy z tymi ślubami to jest tak. Jak Ci co chwile nie wychodzi maż porażki no to wkońcu przychodzą takie myśli jak już się trafi i bedzie ok po jakimś czasie to wtedy warto by się ożenić, po co biegać za innymi. Jak ktoś ma powodzenie no to może sobie latac jak np: kumpel 21 lat nie chce slubu, ani dzieci. Tylko luz. A dziewczyny to ma baaardzo często inne


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19Damian89    0

Czesio tak teraz szaleje a jak bedzie chcial sie usttkowac czy wtedy jakas bedzie go chciala na stale co z taka przeslzosci? wiadomo ze nikt nie wybiega tak w przyszlosc tylko mysli tu i teraz.

 

Patryk no no toc mnie to powalilo na kolana jak uslyszalem haha jutro bede musial jej to powiedziec to sie posmieje tez pewnie haha ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

No też tak. Jak chcesz mieć wspaniała rodzine, żone, dzieci to nie ma co szaleć zbyt wiele.


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stachux    6

Troche można tylko trzeba wiedzieć kiedy się zatrzymać i w jakim momencie 19Damian89 masz racje zaś będzie mu ciężko z taką opinią jaką będzie miał to lepiej myśleć za wczasu...


KPK Kumurun Team...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stachux    6

Też są takie przypadki ale to koleś musiałby mieć nieźle nasr**e pod kopułą...


KPK Kumurun Team...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PatrykGY    4

Adrian święte słowa ;)


Darowanemu koniowi nie zagłada się w zęby tylko zakłąda mu się siodło!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

Nie no on nie depta ich :) Tak że o to sie nie boi. Tylko narazie mu nie zależy na żonie itp. Ale żeby za późno nie było potem... ;)


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stachux    6

Moim zdaniem można się bawić ale nie czyimiś uczuciami bo to jego jeszcze spotka raz się tak zakocha że szok a ona go oleje...


KPK Kumurun Team...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PatrykGY    4

Jak to było w piosence miłość jest jak poker lecz nie chce mówić pas...


Darowanemu koniowi nie zagłada się w zęby tylko zakłąda mu się siodło!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Kolega z akademika mówił, że wczoraj dostał śniadanie do łóżka od jakiejś uczynnej niewiasty. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edek18    0

Złożyła to się liczy...a Wy za to zapomnieliście w dzień kobiet o Nas ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

No tak wybacz koleżanko. Ale byłem tak przejęty że o matko ;) 30 kilosów po kwiatki jechać musiałem :)


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lordhagen    283

A ja sobie panienki olałem i problemów o 60 % mniej ;)

Mam parę dobrych koleżanek, z którymi lubię pogadać i to mi wystarczy, nie angażuję się w nic, bo mi to do niczego nie potrzebne. Za parę latek... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam wszystkie Panie i Panów będących w związkach małżeńskich i nie tylko, w końcu nikt nam tu nie będzie wytykał co robimy w tematach dla Panien i Kawalerów, tu możemy swobodnie pisać o wszystkim i o niczym. Zachęcam do pisania.
    • Przez Migotka
      Hej jestem ciekawa czy na przełomie  tylu lat zawiązały się tu pary i powstały jakieś  związki między użytkownikami z  agrofoto?  Sprzed  ponad 10 laty pamiętam ,że było tu wielu ciekawych ludzi ... Jak się u Was potoczyło życie ?  Nie było mnie tu wiele,wiele lat...
      z kilkoma osobami do dziś utrzymuje kontakty a jak to jest z Wami ? Czy może tę grupe przejęły już małolaty ? Pozdrawiam 🙂
    • Przez bergman31
      Już w najbliższą niedzielę 31 marca 2024 roku o 21:20  w TVP1 pokazane zostaną wizytówki rolników kandydujących do 11 edycji programu Rolnik szuka żony.
      https://www.facebook.com/100068842099677/posts/pfbid0cmEG3uYipVmh5j7CKx9xVcTAvyg1s4gNy4PNBRZXXxQ5jzPjzsYio44uA9iw4osel/?app=fbl
       
    • Przez bergman31
      Zaczynamy 10 serię.
      Kto według Was znajdzie się w programie?
    • Przez krzychuUrsus360
      Tak jak w temacie jak myslicie czy jest szansa żebym jakąś kobietę tutaj znalazł z gospodarstwem?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj