marcin974

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2

Polecane posty

PatrykGY    4

Ja nie mam komu,moja wychowawczyni mówiła do nas żebyśmy coś dziewczyną z klasy kupili ale nic nie będziemy im dawać bo po co?Ale jakbyście je zobaczyli to normalnie szybki obrót na pięcie i odwrót!A jak jest u was w klasie z dziewczynami?


Darowanemu koniowi nie zagłada się w zęby tylko zakłąda mu się siodło!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gago    0

A ja Panowie proponuje wypić nasze zdrowie w ich święto :blink: :huh:


Zetor Team
Posiadacze i sympatycy Zetorów zapisujcie się do klubu: www.agrofoto.pl/forum/topic/50791-klub-posiadaczy-zetorow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lordhagen    283

@PatrykGY

U mnie tragedia. Brzydkie, głupie. Jedna jest aby fajna w klasie. Reszta, szkoda gadać.

 

A co do wypicia, NASZE zdrowie można zawsze, a one o swoje niech sie martwią same. :blink:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PatrykGY    4

@lordhagen no normalnie identyko jest u mnie nasze zdrowie można wypić zawsze!


Darowanemu koniowi nie zagłada się w zęby tylko zakłąda mu się siodło!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

Nie wiem co kryzys mam. Związkowy i finansowy :blink: Więc napije się ale nie ja juz nie tykam :huh:


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19Damian89    0

Nie chcę robić jej przykrości, uczucie jakieś tam jeszcze jest, wiadomo, psychicznie się nastawiam, ale nie wszystko da się zmienić od strzała. Gość mi jest obojętny. Nie będę mu maski klepał. Bardziej mnie gnębi sam ten fakt, odrzuciła mnie, poszła do innego, mimo że się starałem.

 

 

 

Ja byłem ze sowja 4-5miesiecy zostawila mnie dla mlodszego no coz zdarza sie nie bylem z tego zadowolony po tygodniu mialem inna na pocieszenie chociasz kochalem caly czas Kamile minelo pol roku i wrocilismy do siebie i jestesmy ze soba do dzis.

 

A co do Czesława i jego honoru to moim zdaniem wy sie mylicie unoscie sie niby swoja urazona duma bo laska powiedziala nie i najlepiej to bys juz z nia nie gadal zawse mozna probowac albo zostac dobrymi kumplami, Mam kilka takich kolezanek z ktorymi krecilem mielismy byc razem a bylem z inna a gadamy do dzis i mamy ze soba dobry kontakt Czesław popieram twoja postawe nie poddawaj sie.

 

a co do picia to wczoraj pilem dzis znowu juz wiecej nie chce :blink:

 

W robocie ostatnio sie nagadalem z nowa kolezanka fajna dziewczyna wesola ladna i wogole fajnie sie nam gada ze soba :huh:..

 

 

 

a na dzien kobiet NIC dzien jak co dzien :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PatrykGY    4

@ Damian ja też tak robię tylko u mnie to się nie udaje nie mamy tematów itp rzeczy ale wszystko zależy od obydwóch stron ty możesz chcieć ale ona nie i co pan zrobisz nic pan nie zrobisz


Darowanemu koniowi nie zagłada się w zęby tylko zakłąda mu się siodło!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gago    0

UrsusCzesio@ Wlacz chłopie do końca chłopak nie ściana :blink: Wkońcu pęknie , ja nie odpusciłem walczyłem do końca i sie udało a tez myślałem że to koniec ale ni Chu** nie odpusciłem i wszystko sie teraz mi pieknie układa :huh:


Zetor Team
Posiadacze i sympatycy Zetorów zapisujcie się do klubu: www.agrofoto.pl/forum/topic/50791-klub-posiadaczy-zetorow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

Ale jednak myśle ze teraz tak. :blink: Nieciekawie się robi mówie wam. :huh: Ale damy rade...


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PatrykGY    4

Czesław jak jest coś poważnego między wami to przejdziecie przez to!


Darowanemu koniowi nie zagłada się w zęby tylko zakłąda mu się siodło!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Czesław wyluzuj trochę. :blink: Potem w młodym wieku siwy będziesz... i co potem żonie odpowiesz dlaczego masz siwe włosy: to przez Was. laugh.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stachux    6

CZesiu uszy do góry i do przodu. Ja kupiłem mojej Ilonce duża róże i zabrałem na deser. A dziewczyną z klasy daliśmy zdjęcie pojechaliśmy na waksach 5 samochodami ustawilaśmy się po 2 przy aucie i zawieźliśmy do fotografa oprawił w ramke i dodał napis "Będę brał Cię w aucie..."


KPK Kumurun Team...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damjan15    0

My z kumplem dla koleżanek z klasy po cukierku daliśmy wyniosło nas to(10*0,1zł=1 zet) to nie wiele :blink:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

Ja dałem tulipanki :blink: 40 kilometrów po nie jechałem :huh: Bo w okolicy nie było zóltych... :D


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PatrykGY    4

Miłość wymaga poświęceń,a ja nie miałem komu dać:// :angry: :angry: :angry:


Darowanemu koniowi nie zagłada się w zęby tylko zakłąda mu się siodło!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adamjd6100    3

Witam panowie jeśli macie problem z dziewczynami to mam na to proste sposoby.

Jeżeli dziewczyna cie olewa to też ją olej usuń jej numer tel. ,gg,nasza klasa itp. najlepiej sie odizolować sie od niej niech widzi i czuje że ten fakt że cie zostawiła miał być jej najgorszym dniem niech cie widzi w towarzystwie innych dziewczyn jak sie dobrze z nimi bawisz poprostu macie jej zrobić smaka na was :blink: najlepiej na dyskotekach niech widzi cie pewnego siebie i lepiej zebys sie nie bił czy nie przeklinał bo moim zdanie podryw na co drugie słowo ku... czy chu. to jest primityw i takie coś mogło być dobre w erze neandertalczyków ale nie w 21 wieku.Aha a jeżeli laska zacznie do ciebie pisać to odpisuj jej tak aby wiedziała ze nie masz ochoty z nią pisac np.cały czas Tak lub Nie.Ten sposób działa bo już go dosyć długo praktykuje na niesforne koleżanki :huh:

A np. tak po roku powoli budować związek od początku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Farmer21    1

Masz w sumie rację,a jak laska się nie będzie oddzywać to znaczy,że nie jest Ciebie warta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PatrykGY    4

Dziewczyny to w ogóle dziwny naród a najgorzej jak wyczują że mają nad nami włądze


Darowanemu koniowi nie zagłada się w zęby tylko zakłąda mu się siodło!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

Oj dziwny dziwny ale kochany :blink: Ale nie daj władzy ! o niee


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stachux    6

Po co wracać do niej jak mowi przyslowie nie wchodzi się do tej samej rzeki 2 razy... A co do imprezowania i innych panienek jestem w stu procentach za...


KPK Kumurun Team...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adamjd6100    3

Ja twierdze że jak laska mnie olewa to ja ją też i to piredole czy jej sie to podoba czy nie ja sie nigdy z nimi nie patyczkowałem i dobrze na tyw wychodze ludzie nie możecie być wazelinkami chołpy musza mieć jaja i jak podejme decyzje to sie jej trzymam i nie zmieniam zdania. To że dziewczynom sie daje kwiatek i nie można sie zle do niej odezwać a co dopiero sie jej sprzeciwić to stereotyp i tym jak sie bedziecie kierowć to ludzie powas dziewczyna to wykozysta i bedziesz jej pieskiem u nogia to chodzi o to że to ona ma być wtoją suką :huh:

No chyba każdy wie oco biega :blink:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stachux    6

adamjd6100 co do nieodzywania się to się zgadzam ale dziewczyny i kobiety trzeba szanować jak jest takie święto jak dziś to kwiatek życzenia jak najbardziej ale wszystko ma swe granice ode mnie dziewczyna czy kobieta ne usłyszały żadnych obelg i tego się trzymam facet musi mieć jakąś kulture maniery i wychowanie


KPK Kumurun Team...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PatrykGY    4

Stachux zgadzam się z tobą w 100% a co możecie mi poradzić bo mam bliską koleżankę latem zeszłego roku było EXTRA teraz się coś psuje się oddalamy od siebie macie jakąś radę na to żeby było tak jak kiedyś?


Darowanemu koniowi nie zagłada się w zęby tylko zakłąda mu się siodło!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stachux    6

PatrykGY ja bym nie był nachalny ona musi wiedzieć co chce... A tak na marginesie latem zawsze są super znajomości i łatwo się kontakty nawiązuje i jest bosko ale na dłuższą mete to się nie sprawdza przynajmniej u mnie tak bywało... Jedyne co mogę powiedzieć to cierpliwość i nic więcej...


KPK Kumurun Team...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19Damian89    0

Stachux przyslowie nie zawsze sie sprtawdza ja wszedlem drigu raz do tej samej rzeki i jakos nie zaluje.

 

A co do dzisiejszego swieta to jakos nie szczegolnie mnie ono rusza napisalem swojej smsa z zyczeniami i tyle;) nie mozna dac sobie wejsc na glowie i to nie tyczy sie tylko dziewczyn bo pozniej zona i dzieci beda siedziec ci na glowie a ty nie bedziesz mial nic do powiedzenia mozna isc na kompromisy albo czasem ulec ale z rozsadkiem nie robic niczego wbrew sobie i swoim przekonania.

 

a co do olewania dziewczyny jak ona cie oleje to mozecie sie przejechac jak wam zalezy bo moze ona chce was sprawdzic w ten sposob a w ja i kolo zamkniete bo zadne z was sie pierwsze nie odezwie chociasz jak naprawde wam zalezy to po tygodniou wymiekniecie i ktores napisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam wszystkie Panie i Panów będących w związkach małżeńskich i nie tylko, w końcu nikt nam tu nie będzie wytykał co robimy w tematach dla Panien i Kawalerów, tu możemy swobodnie pisać o wszystkim i o niczym. Zachęcam do pisania.
    • Przez Migotka
      Hej jestem ciekawa czy na przełomie  tylu lat zawiązały się tu pary i powstały jakieś  związki między użytkownikami z  agrofoto?  Sprzed  ponad 10 laty pamiętam ,że było tu wielu ciekawych ludzi ... Jak się u Was potoczyło życie ?  Nie było mnie tu wiele,wiele lat...
      z kilkoma osobami do dziś utrzymuje kontakty a jak to jest z Wami ? Czy może tę grupe przejęły już małolaty ? Pozdrawiam 🙂
    • Przez bergman31
      Już w najbliższą niedzielę 31 marca 2024 roku o 21:20  w TVP1 pokazane zostaną wizytówki rolników kandydujących do 11 edycji programu Rolnik szuka żony.
      https://www.facebook.com/100068842099677/posts/pfbid0cmEG3uYipVmh5j7CKx9xVcTAvyg1s4gNy4PNBRZXXxQ5jzPjzsYio44uA9iw4osel/?app=fbl
       
    • Przez bergman31
      Zaczynamy 10 serię.
      Kto według Was znajdzie się w programie?
    • Przez krzychuUrsus360
      Tak jak w temacie jak myslicie czy jest szansa żebym jakąś kobietę tutaj znalazł z gospodarstwem?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj