marcin974

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2

Polecane posty

Filipoo    14

Tak i tylko Ona. Lepszej nie widze w okolicy a dużo się zmieniło. Przecież bez przerwy o Niej mówie :blink:

 

ZUCH, Ja raczej właśnei tak dzisiaj spędze

 

popieram czesia ja tez ciągle o jenej myslę i tez mam nie raz takie checi by się z nią porządnie zakrecić a co mi po tych kolezankach jak one nigdy nie mają dla mnie czasu i przez to dziaisj tez siedzę w domu :huh: a chetnie bym gdzies wypadł na jakieś spotkanko z laską bo prawie cały tydzien widze prawie samych facetów. no ale co zrobic te chętne do spotkania sa za daleko a 50km to nie duzo ale ona są dalej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BAGHIS1    1

Panowie nie ma co się przejmować jak nie ma kobiety u boku to zawsze zostaje "Biała Dama" :blink:


assasasas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lordhagen    283

Hm, panowie, macie jakiś prosty sposób na udowodnienie panience, że bardzo niemiło mi było, gdy za nią latałem bez żadnego efektu, a teraz tylko mogę patrzeć, jak powoli odchodzi z innym? Chcę jej zrobić coś takiego, że się cholera mać zastanowi. Nie chcę jej robić zbytniej przykrości, ale coś takiego, żeby sobie uświadomiła moje położenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

Idź na całość. Zobacz ja poszedłem i efekt w 5 minut był :blink:


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BAGHIS1    1

Moim zdaniem nie da się dać do zrozumienia dziewczynie że żle robi bez sprawiania jej przykrości, jeśli nie lubisz gościa to na początek obij mu ryj - zawsze pomaga a dziewczyne zdołuj jakimś tekstem że nigdy tak bezsensownie czasu nie straciłeś jak wtedy kiedy się spotykaliście

 

Nie idź na całość bo to karalne :blink:


assasasas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lordhagen    283

Nie chcę robić jej przykrości, uczucie jakieś tam jeszcze jest, wiadomo, psychicznie się nastawiam, ale nie wszystko da się zmienić od strzała. Gość mi jest obojętny. Nie będę mu maski klepał. Bardziej mnie gnębi sam ten fakt, odrzuciła mnie, poszła do innego, mimo że się starałem.

 

Czesławie, co masz na myśli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BAGHIS1    1

Czesiowi chyba chodzi żebyś w pierwotny sposób pokazał jaj ze jesteś facetem "bara bara"


assasasas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lordhagen    283

ale nie żeby zaraz wpier*** tylko z Ni9ą w rozmowie

 

Ja sie z gościem bił nie będę, bo nie mam po co. Chyba, że pierwszy mnie zaatakuje. A w ogóle to powyższa sprawa nie jest ważna, można by było jej jakoś udowodnić, ale nie będę cierpiał na bezsenność gdy tego nie zrobię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

Po prostu bardzo poważna rozmowa. Co myślisz co czujesz co możesz dać tylko konkretnie i stanowczo. Nie masz już nic do stracenia.


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PatrykGY    4

Się przyłącze ja jednej napisałem po tym jak nie wyszło że jest zimna i takie tam i tyle.A macie jakieś sposoby na nieśmiałość?A ja mam jeszcze taki problem jak jestem jako kolega to idzie świetnie gadamy o wszystkim i jest super ale jak chcę czegoś więcej to wtedy jest zdziwienie że co? że jak? i się kończy Z góry dzięki za porady

Edytowano przez PatrykGY

Darowanemu koniowi nie zagłada się w zęby tylko zakłąda mu się siodło!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lordhagen    283

Po prostu bardzo poważna rozmowa. Co myślisz co czujesz co możesz dać tylko konkretnie i stanowczo. Nie masz już nic do stracenia.

 

Ach, dałem spokój, co się będę uganiał za jakąś panienką wiecznie? Nie chciała, to niech wy.... niech sobie idzie i po sprawie. Mam ciekawsze rzeczy w życiu. :blink:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stachux    6

@Lordhagen olej ją i tyle a jak będzie coś chciała to powiedz lub napisz że nie jesteś chłopiec na zawołanie jak tamten jej rogi pokaże i ona przyjdzie do Ciebie lub o coś poprosi to krotko z nią wtedy że masz inne sprawy na głowie a nie niańczenie rozciećkanej dziewczynki lub jeśli Cię to gnębi weź jej powiedz prosto w oczy że to co zrobiła bylo szczeniackie i naprawde żenujące tym numerem pokazała że jest typową blondyną bez jakiś zasad i tyle i niech ona się zastanawia a Ty żyj i imprezuj na to jest życie... Takie jest moje zdanie...


KPK Kumurun Team...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lordhagen    283

I tak właśnie zrobię!

Ja płakał nie będę, trochę się do niej przywiązałem, no ale uj.

Trochę głupio zrobiłem, mogłem się nie dawać na każde zawołanie i jej nie pomagać. Ale człowiek uczy się na błędach i teraz już czegoś takiego nie zrobię, gdy poznam nową dziewczynę, a z tą panienką tym bardziej. Niech jej ten rogożyt pomoże, no nie? Jak uciekła ode mnie do niego (nie dosłownie, ale odkąd on się pojawił, to przestała do mnie pisać tak na ogół, jak zwykle - teraz tylko, gdy ma problem), to widocznie miała powód, on jej lepiej pomoże. A ja sobie pójdę na piwko, ooo. I sobie Bizonem w żniwa pośmigam. I będzie dobrze, a ona niech się męczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stachux    6

I chwała Ci za te decyzje... Jak mawiał mój dziadek tego kwiata jest pół świata więc nie ta to inna a jak wystartujesz na impreze tam jest full panienek i można przebierać co tydzień inna i bawić się póki można do upadłego a to jest najlepsze żeby zapomnieć o takiej kr***e i żyj pełnią życia bo żyje się raz i każdą sytuacje trzeba wykorzystać i coś o tym wiem...


KPK Kumurun Team...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lordhagen    283

Jeszcze jedno, chyba o tym nie wspominałem. Z tego co wiem, była ,,zakochana'' w ciągu 3 miesięcy w 4 kolesiach. Fajnie, nie? Ja się na 2 lata zakochałem tylko raz, a to co było z tą panienką - tylko zauroczenie. Tak mi się wydaje. I tak się zastanawiam, czy by się nie zakręcić bliżej tamtej wybranki sprzed roku. Nie mówię od razu wracać do niej, ale tak jako dobra koleżanka. Bo do tej już nie wrócę. Niedojrzała jest. Nie wie czego chce. Żebym to sie ,,zakochał'' 4 razy w tak krótkim czasie, to bym musiał być nieźle puknięty w łeb, bo takie coś nie przychodzi od razu, do tego trzeba czasu i głębokiej znajomości moim zdaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PatrykGY    4

lordhagen dobrze robisz one myślą że my to jakieś buraki głupie i na każde zawołanie będziemy teraz niech ona poczuje to co ty w tedy ja miałem sytuacje identyczną szyj pełnią życia pokaż jej co straciła


Darowanemu koniowi nie zagłada się w zęby tylko zakłąda mu się siodło!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lordhagen    283

O właśnie, o to chodzi. Nie zostaliśmy stworzeni po to, żeby komuś usługiwać. :blink:

Chyba, że druga strona się odwzajemnia, to rozumiem. :huh:

I jak się rozwiązała Twoja sytuacja?

 

 

PS. Przed chwilą mi narzekała na gg, że się nudzi. Ja mówię, że też się nudzę. Na pytanie ,,to co robimy?'' odpowiedziałem ,,ja się dalej ponudzę a co ty zrobisz to już chyba nie moja w tym głowa''. Lekko się zdegustowała i sobie poszła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PatrykGY    4

U mnie skończyło się tym że ona wszystkim rozgadała co pisaliśmy ze sobą potem tak przez miesiąc albo więcej były pytania jak tam ***** a jedna była jeszcze gorsza pisaliśmy ze sobą było gites i w pewnym momencie dzwoni telefon odbieram a jej chłopak i mówi odwal się i takie tam a ona potem jeszcze rozgadała wszystkim swoim koleżanką i się zaczęło idę w szkole na korytarzu i słyszę ZAKOCHANY!!! ale po jakimś czasie się skończyło


Darowanemu koniowi nie zagłada się w zęby tylko zakłąda mu się siodło!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lordhagen    283

Ech, to co to za małolaty były głupie. :/ Na szczęście u mnie nikt nic nie rozgada, tym się mogę cieszyć. Trochę mi też jej brakuje. Ale nie dam się, nie mogę dalej startować do niej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

I dlatego dzięki Bogu mam Patrycja a nie inną. Ta to trzeźwo myśli. do tańca i do różańca :blink:


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PatrykGY    4

Obydwie młodsze ode mnie o roczek ale co pan zrobisz taki naród

Ursus Czesio to masz chłopie szczęście

lordhagen trza być twardym i tego kwiatu to pół światu

Ja to do dziewczyn to jako kumpel jestem extra ale jak chce coś więcej to w tedy wychodzi szydło z worka :angry:


Darowanemu koniowi nie zagłada się w zęby tylko zakłąda mu się siodło!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cichy007    0

a coz tam panowie na dzien kobiet kupujecie?


Zetor Proxima 110 Power
New Holland T5.105+TUR

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lordhagen    283

Jo chciołem kwiotka kupić miesiąc temu tak myślałem, ale w obecnej sytuacji nie mam komu. :blink:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Filipoo    14

ja juz kupiłem :blink: mało tego dzień teściowej był to sie kasy posypało ukochanej(chociaz ze nie jesteśmy ze sobą) jej siostrze i mamie zeby nie było ze rodzina sie nie liczy nie kup9iłem tyklo jej babci myslę ze się z nią podzielą :huh:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Migotka
      Hej jestem ciekawa czy na przełomie  tylu lat zawiązały się tu pary i powstały jakieś  związki między użytkownikami z  agrofoto?  Sprzed  ponad 10 laty pamiętam ,że było tu wielu ciekawych ludzi ... Jak się u Was potoczyło życie ?  Nie było mnie tu wiele,wiele lat...
      z kilkoma osobami do dziś utrzymuje kontakty a jak to jest z Wami ? Czy może tę grupe przejęły już małolaty ? Pozdrawiam 🙂
    • Przez bergman31
      Już w najbliższą niedzielę 31 marca 2024 roku o 21:20  w TVP1 pokazane zostaną wizytówki rolników kandydujących do 11 edycji programu Rolnik szuka żony.
      https://www.facebook.com/100068842099677/posts/pfbid0cmEG3uYipVmh5j7CKx9xVcTAvyg1s4gNy4PNBRZXXxQ5jzPjzsYio44uA9iw4osel/?app=fbl
       
    • Przez bergman31
      Zaczynamy 10 serię.
      Kto według Was znajdzie się w programie?
    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam wszystkie Panie i Panów będących w związkach małżeńskich i nie tylko, w końcu nikt nam tu nie będzie wytykał co robimy w tematach dla Panien i Kawalerów, tu możemy swobodnie pisać o wszystkim i o niczym. Zachęcam do pisania.
    • Przez krzychuUrsus360
      Tak jak w temacie jak myslicie czy jest szansa żebym jakąś kobietę tutaj znalazł z gospodarstwem?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj