marcin974

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2

Polecane posty

Filipoo    14

coś ost dni mało tu napisane jest :huh:aż dziw gdzie ci wszyscy uwodziciele??? chyba nikt cały czas w garazu nie siedzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
330CUrsus    0

a kogo uwodzisz kolego @Gago

 

 

Zapewne jakąś dziewczynę ;) . Sory za żarcik ale jakiś taki humorek mam fajny :D .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gago    0

Stachux@ kubitke ;[ ;) A tak szczerze już nie bo mój plan wypalił byłem w podobnej sytuacji jak lordhagen@ i wkurzyłem się nie gadałem z typówko miesiąc a wczoraj się odezwała do mnie przepraszała i wogóle i powiedziała że jednak bedziemy razem już :D:) :) :D Ku*** w końcu się udało B) ;[ :)


Zetor Team
Posiadacze i sympatycy Zetorów zapisujcie się do klubu: www.agrofoto.pl/forum/topic/50791-klub-posiadaczy-zetorow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

Taką mam chęć dziś pouwodzić Patrycje tylko no możliwości brak. Największy zapał mam wedy gdy: 1.Mam co zapalić i 2. jestem spracowany. Dzis od rana pracuje cały czas picuje wladyyymirca ;) Tak że mam chęci olbrzymie a jeszcze większe będę mial za kilka godzin ale ona jak zwykle będzie zmęczona. Od rana w szkole. Ale damy rade !!


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZUCH1234    93

Witam wszystkich uwodziceli co na dzisaj planujecie chyba nie spedzicie całej nocy na af licze na szczere odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

Znowu Patrycje?? Ehh Czesiu.... ;)

 

 

Tak i tylko Ona. Lepszej nie widze w okolicy a dużo się zmieniło. Przecież bez przerwy o Niej mówie :D

 

ZUCH, Ja raczej właśnei tak dzisiaj spędze


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mickas092    500

Tak i tylko Ona. Lepszej nie widze w okolicy a dużo się zmieniło. Przecież bez przerwy o Niej mówie :DZUCH, Ja raczej właśnei tak dzisiaj spędze

 

Miej chłopie swój honor. Tyle Ci powiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

Oj nie znasz jej, ja ją znam i bardziej poznaje. I powiem tyle. Nie trzeba szukać drugiej. Jest po prostu hmm. No moze i ma minusy ale to są takie które dużo ludzi je posiada ale to takie malutkie. Ale potrafi docenić najmniejszy gest. A o ch*j Ci chodzi z tym honorem? Kilka stron wstecz dziękwoałem w szczególności Damianowi za pomoc i że wszystko jest ok i idzie w dobrym kierunku. To juz jakieś 2 tygodnie będą.

 

Zuch próbowałem do innych koleżanek ale to nie idzie tylko je poranie i taka to robota. W sumei teraz już nie trzeba mi ;)


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rafal180    4

Miej chłopie swój honor. Tyle Ci powiem.

hah kolego spokojnie ;) CZesiu ma swój świat i swoje kredki.Do niego nic nie dociera :D


.

 

.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

No tak wpadł duet kolejny i już... Powiem tyle. Gasze wam popiół na łbie i ide zapalić do Patrycji narra zabijajcie sie w tym temacie. A ona mi da znać jak znowu Ci wielcy mądrzy dostaną ferie. trzymajcie ;) Gówno was obchodzi z kim jestem co robie czy dobrze jest czy nie. Jestem szczęsliwy i żegnam.


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lordhagen    283

hah kolego spokojnie :D CZesiu ma swój świat i swoje kredki.Do niego nic nie dociera ;)

 

Daj spokój. Czesio po prostu wcześniej niż inni postanowił się ustatkować, trafił na mądrą i ułożoną dziewczynę, jedyną w swoim rodzaju, po co ma latać za innymi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mickas092    500

@Czesiu latasz za nią jak pies a ona raczej ma cie gdzieś. Choćby ta akcja z weselem ze jej chłopak nie pozwolił iść - gdyby Cie kochała?? Nie za mocne słowo - szanowała poszła by nie patrząc na swojego chłopaka. Jemu by nie ubyło. Poza tym masz 16 lat a napinasz się na laski jakbyś miał ze 40 lat i był starym kawalerem. Odpuść trochę. To moje zdanie na ten temat z którym nie musisz się liczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

@Czesiu latasz za nią jak pies a ona raczej ma cie gdzieś. Choćby ta akcja z weselem ze jej chłopak nie pozwolił iść - gdyby Cie kochała?? Nie za mocne słowo - szanowała poszła by nie patrząc na swojego chłopaka. Jemu by nie ubyło. Poza tym masz 16 lat a napinasz się na laski jakbyś miał ze 40 lat i był starym kawalerem. Odpuść trochę. To moje zdanie na ten temat z którym nie musisz się liczyć.

 

Powiedziałem wyraźnie. Ma kolege fakt ale był i pozostanie nim i gadałem z nim z nią. ! wpiatek. Gosc wporządku. A do informacji nie ma mnie gdzies nigdy nie miała. !!


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rafal180    4

Ponawiam swój apel do cZesia.

 

CZesiu kończ tą parodie bo juz nie idzie czytać tych twoich beznadziejnych przemyśleń.Dajmy głos głos nowym którzy nie wiedzą jak zdobyć kobiete, bo ta twoja "telenowela" juz męczy ludzi!!


.

 

.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ursus3502PL    2

po 1 nie kłucimy się ! a po 2 koledzy każdy ma swój świat , swoją dziewczynę to co wy chcecie od @UrsusCzesio chce być z nią niech bedzie , jak jest fajna dziewczyna , ładna itp i ją kocha to czego nie każdy ma swoje życie i nie kłućmy sie


www.agromarchobrzany.pl.tl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BAGHIS1    1

W celu rozluźnienia atmosfery mam pytanie -który z przedstawionych panów jest gorszym "bydlakiem" nr.1 czy nr.2

Pan numer 1 -poderwał dziewczynę tylko po to żeby się zabawić i ją zostawić

Pan nr 2 - bawił się z dziewczyną na dyskotece a pod koniec bezczelnie, prosto w oczy powiedział jej "Ty to przyj.bana jesteś"

proszę o wasze opinie który jest gorszy.


assasasas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam wszystkie Panie i Panów będących w związkach małżeńskich i nie tylko, w końcu nikt nam tu nie będzie wytykał co robimy w tematach dla Panien i Kawalerów, tu możemy swobodnie pisać o wszystkim i o niczym. Zachęcam do pisania.
    • Przez Migotka
      Hej jestem ciekawa czy na przełomie  tylu lat zawiązały się tu pary i powstały jakieś  związki między użytkownikami z  agrofoto?  Sprzed  ponad 10 laty pamiętam ,że było tu wielu ciekawych ludzi ... Jak się u Was potoczyło życie ?  Nie było mnie tu wiele,wiele lat...
      z kilkoma osobami do dziś utrzymuje kontakty a jak to jest z Wami ? Czy może tę grupe przejęły już małolaty ? Pozdrawiam 🙂
    • Przez bergman31
      Już w najbliższą niedzielę 31 marca 2024 roku o 21:20  w TVP1 pokazane zostaną wizytówki rolników kandydujących do 11 edycji programu Rolnik szuka żony.
      https://www.facebook.com/100068842099677/posts/pfbid0cmEG3uYipVmh5j7CKx9xVcTAvyg1s4gNy4PNBRZXXxQ5jzPjzsYio44uA9iw4osel/?app=fbl
       
    • Przez bergman31
      Zaczynamy 10 serię.
      Kto według Was znajdzie się w programie?
    • Przez krzychuUrsus360
      Tak jak w temacie jak myslicie czy jest szansa żebym jakąś kobietę tutaj znalazł z gospodarstwem?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj