marcin974

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2

Polecane posty

Rafal180    4

Łukaszu, spokojnie. To nie ona. :P A Ty tam Patrycji pilnuj. Dajemy zniżki na obciążenie do MTZ kolegom z AF? :)

co to za akcja???


.

 

.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolo99    1

Nie :P miałem wtedy fryzurę podobno do Wodeckiego :)

 

UUU :) To mógłbyś pochwalić się fotą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

co to za akcja???

 

Hmmm po prostu masowa produkcja obciazników MTZ-Belarus :P


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolo99    1

Czesio to władka na obciążniki przetapiasz? Pasowałoby bo tylko ruska stal może być godnie zawieszona na przodzie MTZ'ta :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lordhagen    283

Tam była pare stron wcześniej. Żeby niemiłych gości przerobić na obciążenie do MTZ. Przydadzą się na coś przynajmniej... xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

Nie mam fotki :P


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

Nie uwieczniłeś tych starych pamiętnych czasów? :P

 

Teraz mam jeszcze dłuższe :)

 

PS: na af jest moja fotka z tamtego okresu :)


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolo99    1

w twojej galerii? :P

zapodaj linka :) Może pannę jakąś Ci podeślę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edek18    0

hehehe no widzisz wszystkie wady wyciągli ze mnie :) :) matko z córką uwielbiam te słowa ;D jeszcze czasem dodaje i z ojcem i synem :P bo jakto tak nie pełna rodzina ;D nie bój się ja to nie Patrycja ja to Edziaaaa :) nie da się podrobić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

tak jak jej epitetów :P i temperamentu ohhh ostra :) Ku**a mać i do przodu :)


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edek18    0

mojemu też się podoba mój epitet jeden z wielu..."obszczymurek" hihihi

a ku**a i do przodu nie moge w pełni powiedziec bo nie przeklinam,bo nie pozwala :P i kij mu w bary :) kulturalnie też mogę :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19Damian89    0

Widze ze ciekawe rozmowy tutaj prowadzicie ale malo sie staracie caly dzien mnie nie bylo a tu nie cale dwie storny :P.. no no przy nim nie przeklinasz a jak go nie ma to az uszy wiedna pewnie :) ale brzydko brzmia przeklenstwa z ust kobiet szczegolnie takich ladnych kobiet jak ty Ewelina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edek18    0

Nooo,ale tak bez niego też mało przeklinam :) mam dzien co se pojade i mi lepiej,a jest czesto tak ze innych wokol siebie upominam :) az dziwnie :P Damian i tu w tym momencie buroka spaliłam,żeby o mnie kobieta i jeszcze ładna :) cukru mi w domu braknie jak tak dalej będzie tu ze słodzeniem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19Damian89    0

a nie jestes kobieta? Ewelinko nie rob sobie jaj widzialem twoje fotki i raczej mi na faceta nie wygladasz tylko an kobieta i to ladna wiem co widzialem i ja sie znam :P a to ze trwierdzisz ze jest inaczej to tylko swiadczy o tym ze jestes jak kazda kobieta ktora zawsz egada ze jest brzydka gruba i takie tam ... nie martw sie nie zbraknie mam nie daleko cukrownie wiec jak cos to ci podrzuce pare ton :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edek18    0

Co Ty mowie mówie,że jestem gróba itp swoj brzuszek mam i se o niego dbam :P hihihi,nadwagi nima, ważne ze się z tym w miare dobrze czuje :)

spoko jak braknie to Ci powiem,pocztą wyślesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19Damian89    0

no nie mowisz :P ale dobrze ze sie dobrze czujesz ze swoim cialem i nei wstydzisz sie go pokazac :) oczywiscie nie kazdemu i bez skojarzen :)np. na plazy albo cos..

 

nie ma sprawyo ile bedzie jeszcze istniec ta cukrownia to spoko wysle ci poczta a jak nie to ci tira z burakami wysle to sobie rpzeorbisz sama na cukier;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edek18    0

Łosz Ty takie utrudnienie sama se mam zrobic no nie dam radyyyy :)

a na plaży nie,bo mnie nie znają :P gorzej na pobliskim basenie jak znajomi mogą być hihihi :)

ta czekolada no nie moge się oprzeć,na wiosne więcej rowerka bedzie to wroci tez kondycja jakaś trcohe :) bo teraz to najkrotszy spacer mnie męczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19Damian89    0

no wiesz sama w sumie wystarczy wyczyscici i pokroic w kostke i bedziesz miala slodkie;)

 

nie bede swinie i nie powiem ze to pierwsze obiawy starosci :P haha .. no no co innego jak w kolko pelno znajomych a co innego jak nikogo praktycznie znajomego nie ma :).. wiem bo nad morzem bylem to mimo to jakos nie chcialo mi sie opalac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edek18    0

Jo Ci dom objawy starości :P poczekoj przyjdzie wiosna to spokojnie na rowerku przejade 40 km :) tak był w tamto lato i wiosne :) a teraz przez chorobe jak wogole nie wychodzilam to się kości zastały :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19Damian89    0

no to jak bedziesz miala taka wprawe na rowerku to mozesz smialo do mnie przyjechac an rowerze :P haa.. no wiesz jak sie czesto jezdzi na rowerze to wiadomo wiem bo kiedys po wsi u kuzyna smigalem sobie zawsze wieczorem i robilem roznie zalezy gdzie trafilem ogolnie to nastawiony bylem na zwiedzanie okolicy i przejechanie drog ktorych nie znam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edek18    0

Dokładnie ja też takie trasy inne ,ze w życiu nie wiedzialam ze tak blisko mnie takie miejsca są :P ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edek18    0

Już myślałam,że nikt dziś tu nei zajrzy ;) Edzia się nudzi... testuje nowe sluchawki <muza> zamiast se ciucha kupic to ja po sluchawki poszlam :P bez tego po 22:00 ani rusz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam wszystkie Panie i Panów będących w związkach małżeńskich i nie tylko, w końcu nikt nam tu nie będzie wytykał co robimy w tematach dla Panien i Kawalerów, tu możemy swobodnie pisać o wszystkim i o niczym. Zachęcam do pisania.
    • Przez Migotka
      Hej jestem ciekawa czy na przełomie  tylu lat zawiązały się tu pary i powstały jakieś  związki między użytkownikami z  agrofoto?  Sprzed  ponad 10 laty pamiętam ,że było tu wielu ciekawych ludzi ... Jak się u Was potoczyło życie ?  Nie było mnie tu wiele,wiele lat...
      z kilkoma osobami do dziś utrzymuje kontakty a jak to jest z Wami ? Czy może tę grupe przejęły już małolaty ? Pozdrawiam 🙂
    • Przez bergman31
      Już w najbliższą niedzielę 31 marca 2024 roku o 21:20  w TVP1 pokazane zostaną wizytówki rolników kandydujących do 11 edycji programu Rolnik szuka żony.
      https://www.facebook.com/100068842099677/posts/pfbid0cmEG3uYipVmh5j7CKx9xVcTAvyg1s4gNy4PNBRZXXxQ5jzPjzsYio44uA9iw4osel/?app=fbl
       
    • Przez bergman31
      Zaczynamy 10 serię.
      Kto według Was znajdzie się w programie?
    • Przez krzychuUrsus360
      Tak jak w temacie jak myslicie czy jest szansa żebym jakąś kobietę tutaj znalazł z gospodarstwem?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj