marcin974

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2

Polecane posty

Mariusz328    2

Damian ja nikogo nie mam w znajomych. Dla chcącego nic trudnego :P ale ma dość krótkie nazwisko :( Nie każdy ma zaszczyt być w znajomych u Eweliny :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

Andrzej moze dobrze i radzi tylko pierw trzeba miec ich w znajomych no ale ja Eweline mam na liscie znajomych :P ..

 

a co w o szkole gadacie ja ja skonczylem w maju i chcialbym sobie jeszcze pochodzic do technikum niz pracowac w szkole jest zabawnie a w robocie zadko..

 

 

No a mi sie pali do roboty tam wesoło będzie widziałem fotki. Stado ciagników i kombajnów w kólku a w środku ludziska leżą w cieniu kombajnu i palą, jedzą piją. Mmm :( To są żnwia na 1400 ha


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lordhagen    283

znajdź mnie u czesia a potem u mnie edka :(

 

Aaa. Nie wpadłem na to. Hm, mądry jestem xD...

Przyznam, że koleżanka wielce urodziwa jest. Niesamowite wrażenie. :P

 

PS. Mi się jutro zaczyna drugi tydzień ferii. I nie zmarnuję go. Czesio wie co jest grane. Może szybko zmieniam zdanie... ale warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19Damian89    0

Czesio gdzie masz taka robote?? bo z tego co wiem to ty jestes z tego samego wojewodztwa co ja. szukalem podobnej roboty w mojej okolicy ale nic nie ma :P

 

Mariusz no masz racje nic trudnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edek18    0

NO wybaczcie tak Wam nie posłodze,bo jeszcze ktoś poczyta i mnie podpieprzy mojemu ;D heheheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blanka90    0

kici kici malutka :) :) Ciężko jest Cię rozgryźć :P ;P

ale mnie rozpaliłeś :( :( tak mi rób..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolo99    1

NO wybaczcie tak Wam nie posłodze,bo jeszcze ktoś poczyta i mnie podpieprzy mojemu ;D heheheh

 

kurcze to Ty masz swojego? Ja myślałem że Ty jesteś wolna jak dzika świnia... :/:(:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edek18    0

O synowie święci :( chyba nie zajrze tu już dziś,bo wstyd typowy podryw się tu robi :P:):(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edek18    0

Dzika świnia toś mi pojechoł po trampkach :P:( hehehe

Wolna byłam jeszcze w czerwcu tamtego roku :) a nie wiedziałeś,bo takimi rzeczami się nie chwaliłam :) <chyba> :(

Ady nie bałdzo :) od podrywania i słodzenia dogłębnego są tu wolne kobietki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blanka90    0

No ładnie sie wyrabia :P czytając posty nie moge ze śmiechu wytrzymać hihihihhihhi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolo99    1

Nie no dzika świnia kojarzy mi się z czymś super wolnym, swobodnym, szczęśliwym. Chyba nie ma bardziej szczęśliwego zwierzęcia :P To był wręcz komplement, hahaha :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edek18    0

NOoo to jak,że mi miło teraz z takim komplementem :P nie zasne :( ooo patrz ktoś tu uważnie czytał moje wypowiedzi :( no tak był problem z tym,ale juz po świętach, walentynkach i po ptokach i po kłopocie ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blanka90    0

[b]Kochani dziekuje za wspólnie spędzone chwile,pragne podziękować wszystkim za wczorajsze zmyslone życzonka na moim profilu.Dziekuje @Marco wzu za takie zainteresowanie moja osobą :P:( Na prawde dziękuje bo dzięki wam znowu powrócił mi dobry humor :( [/b]

 

 

 

 

aaaa zapomniałem dodać zę nie jestem kobietą haahhaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolo99    1

A widzisz, sztuka dobierania pięknych porównań... :P:) hahaha :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blanka90    0

Chodzi o to że to jaja były:P kolejny raz poprawiłem sobie humor waszym kosztem :P było miło??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolo99    1

Bardzo :P Dziękujemy za mile spędzone wspólnie chwile, do zobaczenia jutro!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam wszystkie Panie i Panów będących w związkach małżeńskich i nie tylko, w końcu nikt nam tu nie będzie wytykał co robimy w tematach dla Panien i Kawalerów, tu możemy swobodnie pisać o wszystkim i o niczym. Zachęcam do pisania.
    • Przez Migotka
      Hej jestem ciekawa czy na przełomie  tylu lat zawiązały się tu pary i powstały jakieś  związki między użytkownikami z  agrofoto?  Sprzed  ponad 10 laty pamiętam ,że było tu wielu ciekawych ludzi ... Jak się u Was potoczyło życie ?  Nie było mnie tu wiele,wiele lat...
      z kilkoma osobami do dziś utrzymuje kontakty a jak to jest z Wami ? Czy może tę grupe przejęły już małolaty ? Pozdrawiam 🙂
    • Przez bergman31
      Już w najbliższą niedzielę 31 marca 2024 roku o 21:20  w TVP1 pokazane zostaną wizytówki rolników kandydujących do 11 edycji programu Rolnik szuka żony.
      https://www.facebook.com/100068842099677/posts/pfbid0cmEG3uYipVmh5j7CKx9xVcTAvyg1s4gNy4PNBRZXXxQ5jzPjzsYio44uA9iw4osel/?app=fbl
       
    • Przez bergman31
      Zaczynamy 10 serię.
      Kto według Was znajdzie się w programie?
    • Przez krzychuUrsus360
      Tak jak w temacie jak myslicie czy jest szansa żebym jakąś kobietę tutaj znalazł z gospodarstwem?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj