marcin974

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2

Polecane posty

kolo99    1

Tylko panienka powie, gdzie ten casting ma się odbyć ;[ Bo na razie to trudno się dowiedzieć ;[ ;[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasek    7

kurdy ale góral ma dzisiaj bania czyli jo we własnyj osobie heehe kruca tylko tyra powim bierdziesie sie któryś za panią blanke co jo powim że mało jy tyra kobitek cosik który sie intyrysujum rolnictwym ;[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolo99    1

Właściwie nie znam blanki, ale sądzę, że jest pasjonatką zmieniania opon od bizona ;[ Czy się mylę? ;[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GABBER85    1289

NIENO NIE PALCIE SIE TAK dopoki fot nie bedzie...

Szanowni administratorzy, może zorganizujecie jakieś wybory miss AF jest kilka dziewczyn, moze zgodza sie uczestniczyć i przesłac więcej zdjęć ? pzdr


>>>>>> 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blanka90    0

hehe oj Kolo ;[ opon nie zmieniam bo mam za długie paznokcie i jeszcze bym opony przebiła ;[ ;[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

No no ja widze chłopaki ostro podrywacie ;[ Dalej tak róbcie życze sukcesów ;[ ja już nie moge ;[


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolo99    1

panowie za słabo się staracie ;[ Ja już zwiastun od blanki na PW dostałem ;[ Jupi ;[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blanka90    0

Chłopcy spokojnie:P nie ma czym zrobić zdjęcia bo mi się aparat zepsuł...a nie mam obecnie żadnego aktualnego zdjęcia które w pełni obrazuje moja urodę ;[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolo99    1

jakby co za fotografa moge służyć, a jak chcesz pełnoprofesjonalistyczne foty to zamówię na swój koszt fotografa ;[ Ten Twój ex to chyba idiota, że z Tobą teraz nie jest ;[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blanka90    0

Kolo99 idiotką byłam ja że tak długo z nim byłam.. ;[

 

Teraz jestem wolna ;[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GABBER85    1289

no biorąc pod uwage panujące tu tarło, to długo wolna nie bedziesz;)

PS.kolo99 odbierz PW


>>>>>> 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasek    7

a kruca jo tys jystym wolny jak ptak życi a nie umieroci zycie jak w madrycie ,kobieta to są miłe piękne przebiegłe inteligentne osoby i to mnie kręci ;[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MarcoWzu    4

widze że temat wciąż żywy...no i dużo mnie ominęło...o jakie zdjęcia chodzi??? ;[ dawac mi je szybko...widze że jakieś nowe osobowości żeńskie na af się pojawiają...

 

 

 

 

o i jakaś kolejka jest ;[ no ładnie ładnie...ale można ją ominąc aby potrzebny adres i już jutro CB na dach i poszedł do łódzkiego...do panny Blanki ;[

Edytowano przez MarcoWzu

Dopóki jesteś młody Bóg troche dał urody rozkładaj pannom nogi.....i nie wstydź tego sie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Filipoo    14

sobotni poranek i wszyscy pracują o tej godzinie :blink:juz prawie wszystko powinno być zrobione śniadanie i na komp dopiero pózniej do następnej pracy ;[ blanka90 pewnie sobie słodko śpi ;[ jak kolejka jest to pamiętać ze ja tez tam jestem 3 chyba ;[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

A ja kocham rolnictwo i chce być dziewczyną Farmera ;[

 

 

Tylko dlaczego tak daleko mieszkasz??? ;[


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lysyrolnik    17

Chłopcy spokojnie:P nie ma czym zrobić zdjęcia bo mi się aparat zepsuł...a nie mam obecnie żadnego aktualnego zdjęcia które w pełni obrazuje moja urodę ;[

 

 

 

Póki co to nie musisz wstawiać aktualnego zdjęcia hehe^^ wystarczy to mniej aktualne, a jak aparat będzie sprawny to można zrobić podmiankę ;[


Honda - The Power of Dreams :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam wszystkie Panie i Panów będących w związkach małżeńskich i nie tylko, w końcu nikt nam tu nie będzie wytykał co robimy w tematach dla Panien i Kawalerów, tu możemy swobodnie pisać o wszystkim i o niczym. Zachęcam do pisania.
    • Przez Migotka
      Hej jestem ciekawa czy na przełomie  tylu lat zawiązały się tu pary i powstały jakieś  związki między użytkownikami z  agrofoto?  Sprzed  ponad 10 laty pamiętam ,że było tu wielu ciekawych ludzi ... Jak się u Was potoczyło życie ?  Nie było mnie tu wiele,wiele lat...
      z kilkoma osobami do dziś utrzymuje kontakty a jak to jest z Wami ? Czy może tę grupe przejęły już małolaty ? Pozdrawiam 🙂
    • Przez bergman31
      Już w najbliższą niedzielę 31 marca 2024 roku o 21:20  w TVP1 pokazane zostaną wizytówki rolników kandydujących do 11 edycji programu Rolnik szuka żony.
      https://www.facebook.com/100068842099677/posts/pfbid0cmEG3uYipVmh5j7CKx9xVcTAvyg1s4gNy4PNBRZXXxQ5jzPjzsYio44uA9iw4osel/?app=fbl
       
    • Przez bergman31
      Zaczynamy 10 serię.
      Kto według Was znajdzie się w programie?
    • Przez krzychuUrsus360
      Tak jak w temacie jak myslicie czy jest szansa żebym jakąś kobietę tutaj znalazł z gospodarstwem?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj