marcin974

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2

Polecane posty

Edek18    0

Ale Ja się czuje zaszczycona każdego dnia ;) i to dlatego,a tradycja oczywiście codziennie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edek18    0

Taka rola przyjaciela :D a Ty Ją spełniasz :D i sie bardzo ciesze,ze mimo iz jest ktoś Ty masz czas dla MNie ;):):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mateush    2

petes ja wiem, ze ona młodszych niebardzo ale nie wyklucza się tego.... bynajmniej ja tak zrozumiłem;d rafał88 ja Ci źle niezycze ale wiesz;d


sprzedam wałek strunowy szer 2,2m z dociskiem pojedyńczy dzielony zapraszam po info na PW lub gg PŁUG RABE 4+1 w stanie idealnym na ażurach cena do uzgodnienia możliwośc przesłana zdjec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
petes    0
Petes ja wiem, ze ona młodszych nie bardzo ale nie wyklucza się tego.... bynajmniej ja tak zrozumiałem;d rafał88 ja Ci źle nie życzę ale wiesz;d

 

Ja spadam wypić jakaś kawę pouczyć się i do kumpla wypić flaszkę też samotny jest. Nie pisać za dużo a mody jak co to zamykać temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mateush    2

przepraszam... mozilli nie używam a czasami często błedy popełniam...

 

do wieczora będziesz miał co czytac;d postarmy sie o to;d gorzej jak ja za chwile pójde i wieczorem będe nadrabiał..;/


sprzedam wałek strunowy szer 2,2m z dociskiem pojedyńczy dzielony zapraszam po info na PW lub gg PŁUG RABE 4+1 w stanie idealnym na ażurach cena do uzgodnienia możliwośc przesłana zdjec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
petes    0

dobra spoko tylko do lepszej przejrzystości poprawiłem ja lecę narx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mateush    2

cicho tu? co to sie stało?


sprzedam wałek strunowy szer 2,2m z dociskiem pojedyńczy dzielony zapraszam po info na PW lub gg PŁUG RABE 4+1 w stanie idealnym na ażurach cena do uzgodnienia możliwośc przesłana zdjec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robertsuw    0

o matko przez 3 dni nabiliscie 50 stron co z wami sie stało?


--:::: ZETOR 8045 :::--
--:::: ZETOR 5211 :::--
--:::: RUSAK T-25 :::--
Musza wytrzymac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

no coś słabo nam to idzie :D Postaramy się poprawić ;)


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mateush    2

Andrzeja wczoraj nie było i temu tak słabo... MArtiny też więcej nie ma jak jest ... i sa efekty


sprzedam wałek strunowy szer 2,2m z dociskiem pojedyńczy dzielony zapraszam po info na PW lub gg PŁUG RABE 4+1 w stanie idealnym na ażurach cena do uzgodnienia możliwośc przesłana zdjec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klama    13

My jesteśmy :D właczac kamerki alkochol w reke i zaraz postow przybedze ;)


KPK - Ochrona

Zapraszam na moje konto YT /user/klama958

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafal88    13
kłopoty zdrowotne?? Czy starsi jak mogę wiedzieć?

 

To jak znajomy z AF znajomemu z AF jak to jest z ta Martiną

 

Bardziej kloppoty zdrowotne, ale nie umre :D przynajmniej jak narazie :D chwilowe zachwianie zdrowotne ze tak sie wyraze...

 

Jak to jest z Martina??normalnie.....szykuje sie spacerek w najblizszym czasie ;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin974    30

Więcej piszcie o używkach, zainteresowanie tematem bedzie na pewno...


Czujniki (nowe zamienniki) do kombajnu buraczanego stoll sprzedam
Kontakt 661995047

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mateush    2

ja lece... nie pisac za wiele...


sprzedam wałek strunowy szer 2,2m z dociskiem pojedyńczy dzielony zapraszam po info na PW lub gg PŁUG RABE 4+1 w stanie idealnym na ażurach cena do uzgodnienia możliwośc przesłana zdjec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
semos    77

a jeju.... nei było mnie od piątku wieczorem i 40 stron do nadrobienia ;) ale widzę, że do Marty to już szans nie mam, bo zbyt wielu jest chętnych a ja chyba zajmuje dość odległe miejsce w kolejce :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
petes    0

nic nie napisaliście a gdzie Marta chyba ją wywiało. Ja idę sie napić do kumpla nara.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

semos nie tylko ty...

A Marta w kościele ;)


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
semos    77

Andrzej a skąd ty takie wieści masz co ona teraz porabia??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
petes    0

Chyba jej nadajnik gps założył

idę dokończyć flaszkę bo coś cicho;p nar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam wszystkie Panie i Panów będących w związkach małżeńskich i nie tylko, w końcu nikt nam tu nie będzie wytykał co robimy w tematach dla Panien i Kawalerów, tu możemy swobodnie pisać o wszystkim i o niczym. Zachęcam do pisania.
    • Przez Migotka
      Hej jestem ciekawa czy na przełomie  tylu lat zawiązały się tu pary i powstały jakieś  związki między użytkownikami z  agrofoto?  Sprzed  ponad 10 laty pamiętam ,że było tu wielu ciekawych ludzi ... Jak się u Was potoczyło życie ?  Nie było mnie tu wiele,wiele lat...
      z kilkoma osobami do dziś utrzymuje kontakty a jak to jest z Wami ? Czy może tę grupe przejęły już małolaty ? Pozdrawiam 🙂
    • Przez bergman31
      Już w najbliższą niedzielę 31 marca 2024 roku o 21:20  w TVP1 pokazane zostaną wizytówki rolników kandydujących do 11 edycji programu Rolnik szuka żony.
      https://www.facebook.com/100068842099677/posts/pfbid0cmEG3uYipVmh5j7CKx9xVcTAvyg1s4gNy4PNBRZXXxQ5jzPjzsYio44uA9iw4osel/?app=fbl
       
    • Przez bergman31
      Zaczynamy 10 serię.
      Kto według Was znajdzie się w programie?
    • Przez krzychuUrsus360
      Tak jak w temacie jak myslicie czy jest szansa żebym jakąś kobietę tutaj znalazł z gospodarstwem?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj