marcin974

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2

Polecane posty

UrsusCzesio    310

Ja trzymam wszystkie sznurki. Najpierw inwestycja w ksiazke za którą sie zwróci. Potem film. :rolleyes:

 

Co ja powiedziałem? Kochajcie się !


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie róbmy amatorki... Mam trochę "zaskurniaków", więc jak się wszyscy złożymy to będzie git. A patronatem medialnym będzie AgroFoto.pl :rolleyes:


ArturKowalewo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19Damian89    0

jak to kto napisze sie do Ojca tadeusza i w 2 dni kasa bedzie na film :rolleyes: haha ..

 

ja tez bym mogl sie na jakas role zapalc Czesio?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawelec    89

czesiu, oderwij sie na moment od kompa, bo zycie Ci ucieka na bzdety.... :rolleyes: :blink:

a tu milosc czeka za kazdym rogiem..... :( :(


SPRZEDAM 2szt. wentylatorów osuszających do ziemniaków. info na PW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rafal180    4

ale jakie czesiu będzie miał branie po tym filmie1! będzie zmieniał jak gacie :rolleyes:


.

 

.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak się wszyscy palicie do tego filmu. Dajmy Czesiowi spokój, przecież on musi książkę pisać bo bez niej nie ma filmu!


ArturKowalewo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolo99    1

No ja już mu tytuł dobry wymysliłem, więc teraz ma tylko na głowie odświerzyć sobie wydarzenia z ostatniego półrocza i przelać to na papier :rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

Damian Ty byś mógł być moim dobrym kumplem co z Nim na imprezy jeździłem i to on był Patrycji obiektem uczuć potem on ją olewa i wtedy ja juz pełną parą staram sie o Nią. A ty jestes od początku do konca i tak ze mną :rolleyes: Mam nadzieje że dobrze będziesz wchodził w zakręty na ręcznym :blink:

 

Dobra trzeba trochę się powstrzymać.... Bo tutaj księga nie napsiana jeszcze. Myśle i myśle nad Nią żeby ubrać to w słowa tak jak Verba miłośc. Trzeba licencje od nich wziac na muze i od Dj Decibela ... A zagraniczne jak Eddy Watta to tam :(

 

A ja juz gimnazjum dawno wyszły :( własnie akcja zacznie się od zakonczenia gimnazjum


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damjan15    0

Kasą to raczej nie powinien się martwić bo jak zrobimy zrzutę na agrofoto myślę że każdy się dołoży i będzie kasa na film ja osobiście mogę się dołożyć myślę że wy także :rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rafal180    4

a kto to sfinasuje??

może się dorzucisz za przeproszeniem idi*to :rolleyes:

 

 

Załatwimy jakieś dotacje z Uni :blink:


.

 

.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawelec    89

o czym w ogole czesiu rozmawiasz?? :rolleyes:

bo nie nadążam :blink:


SPRZEDAM 2szt. wentylatorów osuszających do ziemniaków. info na PW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damjan15    0

A ty odrobinę nie za młody na menadzera ??? :rolleyes: Myślę że taki stołek to ktoś starszy powinien objąć np. tak ok.20 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

W trakcie robienai filmu też nie nadążycie dopiero jak objerzycie bedziecie wiedzieli o co kaman.


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawelec    89

co trzeba miec w glowie naje... zeby juz nie miec o czym pisac i zarazem pisać to co wyzej czytalem.... :rolleyes:

boże widzisz i nie grzmisz :blink:


SPRZEDAM 2szt. wentylatorów osuszających do ziemniaków. info na PW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rafal180    4

@pawelec rozluźnij pośladki :rolleyes: Temat sie rozwija aż miło wkoncu zgoda na AF hehe.


.

 

.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Migotka
      Hej jestem ciekawa czy na przełomie  tylu lat zawiązały się tu pary i powstały jakieś  związki między użytkownikami z  agrofoto?  Sprzed  ponad 10 laty pamiętam ,że było tu wielu ciekawych ludzi ... Jak się u Was potoczyło życie ?  Nie było mnie tu wiele,wiele lat...
      z kilkoma osobami do dziś utrzymuje kontakty a jak to jest z Wami ? Czy może tę grupe przejęły już małolaty ? Pozdrawiam 🙂
    • Przez bergman31
      Zaczynamy 10 serię.
      Kto według Was znajdzie się w programie?
    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam wszystkie Panie i Panów będących w związkach małżeńskich i nie tylko, w końcu nikt nam tu nie będzie wytykał co robimy w tematach dla Panien i Kawalerów, tu możemy swobodnie pisać o wszystkim i o niczym. Zachęcam do pisania.
    • Przez krzychuUrsus360
      Tak jak w temacie jak myslicie czy jest szansa żebym jakąś kobietę tutaj znalazł z gospodarstwem?
    • Przez radekz200
      Zapraszam do dyskusji na temat nowej seri 👍
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj