marcin974

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
andrzej2110    535

ehhhh

 

Lukasz dostał właśnie kosza i nie ma dziewczyny na wesele a wy sobie z niego jaja robicie.. koledzy...


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

Wiesz. A moze po prostu tylko ja myślałem że coś będzie? Bo naprawde zapowiadało sie ale tylko że coś może być. Ahh, stało się i sie nie odstanie.Przeżyć życie szczęśliwie Widocznie nie mam prawa jestem po to aby cierpieć najboleśniej ;) No cóż. Przyjedzie wiosna, przyjdzie malwoanei trolla. Trzeba sie wprawić w malowanie pistoletem. Potem 2 ciagniki. Latem do goscia na warsztat. Wczoraj koleżanka mi mówiła że choc by było bardzo źle trzeba szukać dobrych rzeczy w tym wszystkim. Trudno znaleśc ale są. Ale jak myślami teraz powróce na warsztat. To był też sietny dzień z Nia wtedy. Jestem troche sentymentalny.

 

Wiesz moze wyjdzie że ja bronie. Fakt bronie bo kocham nadal. Ale Ona ma raczej tylko jednego goscia innego nie ma. Na dwa jak ja znam nigdy nie kręciła. Po prostu ja byłem tylko przyjacielem.


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolo99    1

Czesiu ja myślę, żebys zaprosił jakąś lachone na to wesele, żeby była ładna, zabawna, umiała wkręcić się szybko w towarzystwo.

A po weselu człowieku pełny celibat. Pełny celibat i basta! Wiem co mówię.

Po miesiącu możesz zacząć rozluźniać mięśnie i poznawać jakieś koleżanki, szukać, szukać. A tą zostaw w spokoju, bo tylko choroby psychicznej się przez nią nabawisz:/

 

Posłuchaj chociaż raz kolegi ze świata.

 

Pozdro i nie rób głupot.

 

Tego kwiatu jest pół światu. (albo lepiej)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rafal180    4

Na podstawie tego tematu powstała by niezła telenowela,śmiem twierdzić ze lepsza niż Moda na Sukces.Tyle wątków miłosnych,poprzez miłość do nienawiści,od szczęscia po smutek...

 

ehh życie....


.

 

.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

Troche mnie pocieszyłeś ;) Czuje sie jakoś pijany chyab bo do mnei jakos nie dociera to. Czuje isę jak we snie. Jka jutro sie obudze bedzie gorzej.... kolo99. wiesz chyba masz i racje. Tylko znowu obcą dla reszty to troche wiesz moja mam już jest tej starszej bardzo daty i troche będzie niezadowolona moze. A tym bardziej widziała ile isę starałem o Patrycje. Znowu sie troche zasmuci a i tak ma tyle zmartwien ze ja pi@#$%^ Nie no coś wykombinujemy. Koleżanka z byłej szkoły rok mlodsza tam bedzie bo to rodzina z tamtej strony :P


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolo99    1

Albo jak chcesz jeszcze o nią zawalczyć to pozostaje Ci ostateczny argument. Ten kolo co ona z nim ten tegen, no wiesz. Jeśli on jest starszy od Ciebie przykładowo o 2 lata. To powiedz jej: Patuś kochana, on jest ode mnie 2 lata starszy, wiesz co to znaczy? To znaczy, że on dwa lata szybciej będzie impotentem ;):D:P

 

Na poważnie to jest poważny argument.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

Tyś się Matce udał ;) Jeżeli już ktos jest to walka odpada. Jak by była wolna tzn jak wiedziałem że była to walczyłem. Teraz już po ptokach :P Życie sie mówi..


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolo99    1

No i w końcu mówisz rzeczowo, jeśli ona ma kogoś to daj sobie z nią spokój. Jesteś konkretny koleś to szukaj konkretnej dziewczyny, a nie takiej co wiesz, no, fiu bździu w głowie. Tu trza się żynić, a nie myśleć o nie wiadomo o czym ;):P A z nią szczęścia nie zaznasz, dwa lata po ślubie innego bata będzie szukać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

Nie ja tutaj po prostu widze swoja wine bo ona co jak co złego słowa powiedziec nie moge. Nie ma tam zeby sie oglądać. Moze nie przypasowałem bo za młody? Moze nie miałem tego czegoś? Niezgodnosc charakteru? Ah tam, kilka miesięcy poboli i trzeba ruszać dalej... Ale tak latem wracasz z pola, ztyrany, pucujesz się i jedziesz do ukochanej to jest coś. Piekna rzecz. Tylk oraz zaznałem tego. No cóż. Kiedyś znajdzie sie ta żona wkoncu ;) Nie posłuchałem was. Radziliście mi a ja jakos się nie streszczałem. Bo tak to Ona mogła by być moze i ona. Ale jak juz mówiłem tutaj wiele powodów mogło być czemu nie ja.


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adamo    0

ja też tak myślę jak kolo99.Zajmij się lepiej narazie tym malowaniem , puki co lepiej na tym wyjdziesz, i kilka mniej siwych włosów do czasu przyszłej impotencji, przyjdzie wiosna , przyjdą i laski, a ta to widocznie tylko pusta szmata skoro dawała Ci nadzieje mając już innego. dobrze Ci radze. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

No wiesz. Hmm powiem tyle, że ja po prostu jestem taki że czasami jak wszystko jest ładnei to zacyznam cos czuc i jest fajnie. Ona mozen ie wiedziała moze wiedziała. Ale nie mam nic do niej. Jeżeli bedzie z Nim szczęśliwa niech jest. Ja swoje odcierpie. Czekam na ciepłe dni i powoli zaczynamy malować ;) Ah trzeba jakoś teraz przespać. Akurat poszedłem na dwór bo kumpel mi fajki przywiózł. Jak bycoś mówiło że będą potrzebne jak wróciłem takowa informacja była. No cóż życie toczy sie dalej trzeba podołać temu


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolo99    1

Tak, nawet dwóch miesięcy Cię nie poboli, wiem co mówię. A później człowieku, jak sobie to wspomnisz to pomyślisz: jak dobrze się stało, że się tak stało.

Tylko nie jedź do żadnego terapeuty. Bo z własnego doświadczenia wiem, że szkoda kasy. Ja pojechałem, też kiedyś w sprawach takich sercowych, do Harrego z Tybetu. I wiesz co się stało? Dotknął mojej klaty i przestało serce boleć. Jak wróciłem do domu wsiadłem na swoją 60tkę, to kark tak mnie zaczął napier....ć, że musiałem fotel grammera sobie kupić do niej :/ I taki biznes, lepiej byłoby, gdybym zapodał sobie z gwinta DoppelHerz :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ziemek256    13

No to współczuję Ci Łukasz... Z kobietami tak już jest niestety, dadzą Ci nadzieję a jak już uwieżysz że będzie lepiej to wszystko psują... Nie martw się, znajdziesz lepszą dziewczynę której będzie na tobie zależało... ;)

Pozdrawiam. 3-maj się !


It's My Life...
 

JD...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adamo    0

nie no koledzy sfolgujcie troche, spokojnie będzie dobrze, przyjdzie walec wszystko wyrówna. za tydzien jak będziesz wracał z Kościoła i ją mijał to jej nawet nie zauważysz. ona bedzie żalować kogo straciła. Teraz se odrazu walnij sete i myśl żę za 2 miechy kalendarzowa wiosna idzie i władkiem na pole ruszysz. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolo99    1

Czesiu ja idę spać, ale jakby co mam panadol ;)

Trzymaj się zdrów :P

 

Edit:

Tak jak Adamo mówi, pomyśl teraz o swoich bronach 5 skibowych, czy jakie tam masz. Wszystko sobie ustal co i jak na wiosnę zrobisz.

 

A na dziewczynki przyjdzie czas, jakbyś potrzebował kobiety w przyszłości to mieszka ode mnie 5km wolna dziołcha. Nie obiecuję że spodoba Ci się, ale oponę od bizona sama poradzi sobie zdjąć. Także zastanów się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

Władka to ja msuze zrobić. Tylk okochany gospodarz brat 2 przeje** 13 tys co były nei ma nawet na opłaty ojciec samochod chce kupić, na wesele musi dac, władek z posrywanymi 3 szpilkami stoi nie ma za co robić. Znajde tą jedyną, ożenie się i będziemy sobie gospodarzyć :P Ja z Nia chcą nei chcą sie spotkam prędzej czy póxniej, moze nawet już w piatek bo jak kumpel na prawko pojedzie to z Nia jade. Ale co tam zapalimy sobie jak pol rok utemu na imprezie gdzie nie myślałem nawet że ją pokocham jak to Pawlak powiedział,,Kochanie samu przejdzie" Chcoaiż u mnei to potrwa mówie wam. Wiem co było ostatnio. A aż tak fajnie nie było bo sie nie wisywalismy tyle pare razy potem coś tamtej odbiło. A tutaj codziennie prawie :D

 

A masz jej fotke? Bo ja oglądałem E-512 i miała kapcia ;)

Edytowano przez UrsusCzesio

Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolo99    1

no nie mam fotki, ale na naszej klasie może znajdę to podam Ci jej profil, chcesz? Mam szukać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

Jak mozesz znajdź. Chcoiaz sobie oko pociesze ;) Bo to daleko jak ciort :P ,, Cudze chwalicie swego nei znacie sami nei wiecie co posiadacie" W okolicy gdzieś powinna być ta któram mnie zechce.


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adamo    0

uu CZesio to na co ta kasiora poszła??. jak mówisz problemy z kasiorą są to i moze dobrze że dała Ci kosza,bo mieć dziewczynę "'to nie są tanie rzeczy". nazbieraj na na jakiegoś ładnego "kwiatka," władka wyremontujesz. samochód kupisz i akurat dorośniesz jeszcze do dziewczyn, a narazie nie łam się

@Rafał jeżeli Pan Adolf ma więcej procent to mozę bedzie nawet lepszy na tą okazje. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ziemek256    13

Pan Tadeusz pomoże :P

 

U Was też tak ślizgo? Wracałem od swojej nie dawno i się wrypałem w swoje pole golfikiem... hmmm... za długo ręczny przytrzymałem ;) i drift nie do końca się udał, ale o dziwo sam z tego pola wyjechałem, a teraz głowa z tego wszystkiego boli. :D


It's My Life...
 

JD...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Migotka
      Hej jestem ciekawa czy na przełomie  tylu lat zawiązały się tu pary i powstały jakieś  związki między użytkownikami z  agrofoto?  Sprzed  ponad 10 laty pamiętam ,że było tu wielu ciekawych ludzi ... Jak się u Was potoczyło życie ?  Nie było mnie tu wiele,wiele lat...
      z kilkoma osobami do dziś utrzymuje kontakty a jak to jest z Wami ? Czy może tę grupe przejęły już małolaty ? Pozdrawiam 🙂
    • Przez bergman31
      Zaczynamy 10 serię.
      Kto według Was znajdzie się w programie?
    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam wszystkie Panie i Panów będących w związkach małżeńskich i nie tylko, w końcu nikt nam tu nie będzie wytykał co robimy w tematach dla Panien i Kawalerów, tu możemy swobodnie pisać o wszystkim i o niczym. Zachęcam do pisania.
    • Przez krzychuUrsus360
      Tak jak w temacie jak myslicie czy jest szansa żebym jakąś kobietę tutaj znalazł z gospodarstwem?
    • Przez radekz200
      Zapraszam do dyskusji na temat nowej seri 👍
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj