marcin974

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
robson1028    70

Najlepsze życzenia noworoczne dla całej załogi Agrofoto :rolleyes:


Nie dyskutuj z głupszym, bo sprowadzi cię do swojego poziomu i pokona cię swoim doświadczeniem.

Ekspert-osoba która ma coraz większą wiedzę w coraz mniejszym zakresie, aż wreszcie wie zupełnie wszystko o niczym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lordhagen    283

Heh, wycwaniłem sie w poprzednim poście, a koło 3-4 nad ranem dostałem sms-a, że ona mnie tylko lubi... huh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aadams7    0

ja też sie dołączam do życzeń noworocznych, spełnienia marzeń we wszystkich dziedzinach życia....


Po długie nieobecności na agrofoto wracam z tytułem inż. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damian18    3

co to nikt się nie odzywa na kacu każdy czy co? pochwalcie się coście wczoraj wyczyniali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

Ja podglądałem pewno dziewczynę na skype :rolleyes:


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

Oj działo się działo wyczyniałem dużo. Zaczeło się od jazdy na fotelu :) a skończyło na spaniu w cudzym łóżku :D :rolleyes:


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lordhagen    283

A ja przeszedłem z odyńcem 10 kilometrów po okolicy i nic sie nie działo...

tylko tłoki fruwały w powietrzu xDD

 

 

Czesiu, coś ty z tym gg narobił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damian18    3

mnie strasznie bolą plecy ale nie mogę rozgryść dlaczego bo bul głowy rozpracowałem butelka szampana to stanowczo za dużo ale bólu pleców nie mogę rozgryść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

Mnie łeb napier** od rana do teraz. To chyba od tych fernomonów czy jak to tam z jej pokoju :rolleyes: :D zanczy sie łoża :)


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19Damian89    0

Nazwajem szczeslwiego nowego roku .. mi poczatek 2010 bardzo sie podaobal (w objeciach ukochanej) jak caly taki bedzie to zyc nie umierac, no moze nie do konca bo zaczelem rok na bezrobociu wiec by jakas ciekawa praca sie przydala :rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

mi też sie spodobał. W łóżku ukochanej o 3 w nocy :rolleyes: :D:) Nawet nie wiedziałem nic jak mnei zanieśli :)


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19Damian89    0

Czesio ja mialem podobnie w ubieglego sylwestra w dodatku moja ukochana mnie prodwadziala do domu .. i troche za duzo gadalem bo mi opowiadala co mowilem a nie byly to za mile slowa w jej kierunku :rolleyes: .. no ale ten sylwek na trzezwo wiec nie bylo nie milych slow a wrecz odwrotnie milo sobie pogadalismy lezac przytulenie do siebie w lozku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
look19    30

sobie pogadalismy lezac przytulenie do siebie w lozku

 

I komu lepiej. Każdy by tak chciał. Powiedz wszystkim jak do takiego etapu doprowadziłeś tą znajomość.


Jeśli chcesz poznać prawdę na temat Agromy pisz na PW. Na pewno odpowiem. Miałem z nimi do czynienia.

Nie polecam zgrabiarki firmy METAL-TECHNIK z powodu wad konstrukcyjnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damian18    3

he he ja dziś mam powtórkę czwartku 18nastka u kumpla i znowu mało znajomych więc pite;po

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19Damian89    0

@look19 nie bylo latwo uwierz mi ale uczucie ktore nas laczy pewnie dalo nam sile zeby wytrwac razem tyle czasu ze soba juz (blisko 20 miesiecy ), chociasz przed tem bylismy razem i sie roztalismy na pewien czas ale ten czas dal nam do zrozumienia ze sie kochamy i osobno jest ciezko nam i z nikim innym nie czujemy sie szczesliwi pozniej udlo mi sie do niej wrocic i jakos wytrwalosc i uczucie do drugiej osoby daje ta sile zeby tyle czasu byc razem i chciec spedzenia reszty zycia razem, a do tego doszlo bo spala u mnie wiec dlatego lezelismy obok siebie :rolleyes: .. a jak ja odwozilem wczoraj to sobie po malu jechalem i gadalismy o dzieciach i reakcji naszych rodzicow na ta informacje.

 

 

przede wszystkim nie nalegac na nic w zwiazku byc zawsze gotowym ale nie naciskac dziewczyny na nic pokazac jej ze zalezy ci na niej a nie na innych rzeczach bo wteyd ona bedzie sie czuc wazna dla ciebie i pokazesz jej ze kochasz ja za to jaka jest osoba (charakter itp.).. poswiecaj jej wiele czasu i uwagi, szanowac ja i zaufanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

Eee ja to sam leżałem bo jak już wspomniałem Ona była na weselu. :)

 

Jutro byc moze wykonam punkt 1b. i 2. Dzisiaj troche sie pozmieniało. Nie wiem czy lepsze czy gorsze :rolleyes: :D Okaze się w przyszłym czasie


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

Zostały mi 2 szanse na zaproszenie jej na wesele.... Jeżeli to zrypie to będzie po prostu najgorszy scenariusz.. :) A dzis chciałem załatwic ale nie wypaliło. Tak jak by troche w ch*a mnei zrobiła. Przyjechała przed chwila no i z bratem znowu :[ Nawet nie mieli czasu wejść do domu Dalej pedzili. A juz dzis od 12 jej mówiłem. Ahh


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19Damian89    0

a pozniej sie znajomi dziwia ze ja ostatnio jakis nerwowy jestem ale czytajac takie cos jkak tu sie nie denerwowac

 

taka wiadomosc moja laska dostala pare minut temu od jakiegos kolesia:

 

"witam moja droga kolezanko,wiem że nie czujesz tego co ja...że bez ciebie to niema nic!moja miła masz tak piękne oczy i twarz;Przy tobie to tone-w marzeniach!tylko ciekaw jestem twego wnetrza?czy jest tak samo cudowne jak uroda!?

chciałbym cie poprosic o spotkanie w realu,moze byc spacerek,albo kawa,moze byc co kolwiek!

Piękna jestes!!!Twoje cialo jest ...hmm..cudowne,kuszące i podniecające!

boze kobieto jestes taka śliczna ze no naprawde brak mi słow!no wiesz niechcem ci pisać ze cie kocham bo to przeciez nie o to chodzi,a szczególnie teraz ggy sie nawet nie znamy...ale wieze ze to sie zmieni!?

jedyne co moge ci napisać że jesteś dziewczyna z mych marzeń!na twój widok moje serce szaleje!być moze to dlatego ze wszystko w tobie jest takie czarujące!trudne zadanie przedemną...ale mam plan:"przyciągne cie wzrokiem a zatrzymam charakterem"-codzienie będe o ciebie walczył!

...ale nigdy nie skocze za tobą w ogień,bo ja cie z tego ognia wyciagne!ach co za urodziwa kobieta!na samą myśl o tobie moja miłosć kwitnie!to dzieki twemu blasku ciała!

i te oczka takie słodziutkie! i pewnie pachniesz jak tulipan?? ...ideał!!"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robson1028    70

no to naprawdę się można wkurzyć...

ale sama pokazała Ci tego sms-a?


Nie dyskutuj z głupszym, bo sprowadzi cię do swojego poziomu i pokona cię swoim doświadczeniem.

Ekspert-osoba która ma coraz większą wiedzę w coraz mniejszym zakresie, aż wreszcie wie zupełnie wszystko o niczym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

kolesia chyba twarz swedzi

raczej nie twarz :)


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damian18    3

to mi wygląda raczej na wiadomość dziecka neostrady "nk: albo ine cuda bo sms to by z 10 było;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310
:) No niezłą wyobraźnei maił chłopaczek. Ale chyba lepsze to niz dostać zaproszenie na wesele ukochanej( nie mówie żem nei to spotkało. ale coś Ona kręci) Moze jestem filozofem cóż :) Ale tak wczoraj pisaliśmy. Ja tak sie pytałem kiedy razem zatańczymy a Ona że na jej weselu ja troche już ciśnienie 1000/500 ale powoli. A sie pytałem czy ma juz kandydata a ona moze mam :) a ja to tak czy nie. Ona no nie wiem. No i dosc uśmeich uśmiech do mnie. A kiedy sie spytałem, że około ponad za 2 lata. Ja tak myśle. Hmm z jednego punktu widzenia wychodzi że po prostu Ona jak by cos czuła do mnie ja do niej. Ale jeden o drugim nie wie. Patrząć na date. za 2 lata to ja juz po 18-stce będe 2 miesiące ponad :) Suknie ślubna mi pokazała. heh tylko 2000 zł A Droższyj nie było? :)

Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam wszystkie Panie i Panów będących w związkach małżeńskich i nie tylko, w końcu nikt nam tu nie będzie wytykał co robimy w tematach dla Panien i Kawalerów, tu możemy swobodnie pisać o wszystkim i o niczym. Zachęcam do pisania.
    • Przez Migotka
      Hej jestem ciekawa czy na przełomie  tylu lat zawiązały się tu pary i powstały jakieś  związki między użytkownikami z  agrofoto?  Sprzed  ponad 10 laty pamiętam ,że było tu wielu ciekawych ludzi ... Jak się u Was potoczyło życie ?  Nie było mnie tu wiele,wiele lat...
      z kilkoma osobami do dziś utrzymuje kontakty a jak to jest z Wami ? Czy może tę grupe przejęły już małolaty ? Pozdrawiam 🙂
    • Przez bergman31
      Już w najbliższą niedzielę 31 marca 2024 roku o 21:20  w TVP1 pokazane zostaną wizytówki rolników kandydujących do 11 edycji programu Rolnik szuka żony.
      https://www.facebook.com/100068842099677/posts/pfbid0cmEG3uYipVmh5j7CKx9xVcTAvyg1s4gNy4PNBRZXXxQ5jzPjzsYio44uA9iw4osel/?app=fbl
       
    • Przez bergman31
      Zaczynamy 10 serię.
      Kto według Was znajdzie się w programie?
    • Przez krzychuUrsus360
      Tak jak w temacie jak myslicie czy jest szansa żebym jakąś kobietę tutaj znalazł z gospodarstwem?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj