marcin974

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
damian18    3

Adrzeju jak nic nie zrobi to też jest takie ryzyko. w hayde parku można cytować poprzednie posty??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakub16    122

@ziemek Ty liczysz że Cię piorun je...e z góry i powie "no dalej"? Ale bierz się chłopie taką okazję stracić to koniec świata. A poza tym Twoje historia jak z bajki :unsure:


Już 5 lat na AF ;)
Pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
look19    30

I stało się...Obraziła się na mnie i ona i jej koleżanka, bo nie potrafiłem się przełamać i szedłem za nimi, a one rozmawiały ze swoimi kolegami i uważają, że godzę w ich prywatność. Na szczęście przed chwilą wytłumaczyłem mojemu obiektowi zainteresowania, że chciałem jej to powiedzieć i że nam cichy głos, że jestem nieśmiały i nie wiem co z tego będzie. Jak myślicie, czy przez "łażenie" za nią tylko kilka razy jestem już przekreślony na zawsze? Dodam, że ona ma partnera do tańca i nie chciała dziś ze mną tańczyć. Co mam zrobić w tej sytuacji?


Jeśli chcesz poznać prawdę na temat Agromy pisz na PW. Na pewno odpowiem. Miałem z nimi do czynienia.

Nie polecam zgrabiarki firmy METAL-TECHNIK z powodu wad konstrukcyjnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ziemek256    13

@jakub16

Właśnie nie jest jak z bajki, do szczęścia brakuje miłości, Dużo mnie z Anią łączy ale nadal nie jestem pewien czy to ta jedyna, w wielu sprawach się zgadzamy, ale w wielu ciężko się dogadać, różnica harakterów... Nie jest mi z nią źle ale historia z bajki to napewno nie jest...


It's My Life...
 

JD...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

Niestety, życie to nie telenowela. :blink: Jutro chciałem z Patrycja pogadać, ale nici bo fakt kumpel nie jedzie ale ja jade do lasu czyli nie pojedziemy. Ale mamy jeszcze czwartek i piątek byc moze ale czwartek 100% Jak mnie odwozić będzie to powiem jej bratu zeby nie jechał bo chce z nia porozmawiac :unsure: Wierze że będzie wszystko ok


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edek18    0

Do jasnego pierona co ja mam mojemu kupić na gwaizdkę :unsure: Nie tylko Wam ciężko wybrać dla dziewczyny bo dziewczyną dla chłopaków też i to okropnie :blink:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

Ja myślałem na początku że Patrycja mnie oleje, potem że trzeba dobrze ise starać i mnie pokocha i będzie dobrze. Teraz mnie zaszokowała. ,,ale teraz to ja zaczne bawic sie ludzmi;] " B) :unsure: :D Nie chce za wiele sie odzywać w tej sprawie. Co sie dzieje ze zranionymi kobietami :blink: Taka dobra kobieta, uczuciowa, serce z kamienia teraz ma. Może gdy uda mi się z Nią być, wpaść w jej sidła. bo nadal mi zależy. To moze uda mi sie to zmienić. Gdy poczuje prawdziwe uczucie :)


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lukasz1987    61

Kolego 119zł za komplet kluczy? To ty te klucze możesz sobie wsadzić, wiesz gdzie. Dobrze się nie zaprzesz i albo klucz złamiesz albo skrzywisz. A ty jak chcesz mu kupić jakiś ładny prezent to kup sobie ładna bieliznę. To zawsze działa.

Pozdrawiam


Nienawidzę Naszej Klasy, Fotki i Grona, strony dla osób szukających przyjaciół wśród ludzi, których nie znają

Nie będę dyskutował z idiotami, sprowadzą Mnie do swojego poziomu wykończą doświadczeniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lukasz1987    61

Ale ile on będzie miał radości jak się mu w niej pokażesz :unsure:, ja zawszę chce dostać dobrą maszynkę do golenia, ale jakoś nikt nigdy nie bierze moich próśb na poważnie :blink:.


Nienawidzę Naszej Klasy, Fotki i Grona, strony dla osób szukających przyjaciół wśród ludzi, których nie znają

Nie będę dyskutował z idiotami, sprowadzą Mnie do swojego poziomu wykończą doświadczeniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edek18    0

bo maszynka to drogie rzeczy są :unsure: ja też bym nie kupiła ;D chyba,że bym już ładnie pracowała to czemu nie :blink:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lukasz1987    61

ale ja nie o elektrycznej, które tylko pobudzają odrost zarostu :unsure:


Nienawidzę Naszej Klasy, Fotki i Grona, strony dla osób szukających przyjaciół wśród ludzi, których nie znają

Nie będę dyskutował z idiotami, sprowadzą Mnie do swojego poziomu wykończą doświadczeniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
look19    30

Jak myślicie, czy jak popełniłem pewien nietakt z relacjach z pewną dziewczyną i jej koleżanką polegający na tym, że wyszedłem na szpiega, bo kilka razy za nimi szedłem i chciałem zagadać, ale zabrakło mi odwagi i tego nie zrobiłem i one się na mnie obraziły, ale wytłumaczyłem im co i jak, to jak sobie odpuszczę kontakt z nimi na jakiś czas, to po pewnym czasie będzie już wszystko dobrze?

 

EDIT: czy można zacząć po pewnych nieporozumieniach znajomość od początku, na nowo, pozytywnie, czy złe wrażenie pozostaje już na zawsze?


Jeśli chcesz poznać prawdę na temat Agromy pisz na PW. Na pewno odpowiem. Miałem z nimi do czynienia.

Nie polecam zgrabiarki firmy METAL-TECHNIK z powodu wad konstrukcyjnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lukasz1987    61

Jak jej powiedziałeś, że ci się podoba i że brak ci odwagi to nic się nie przejmuj, na pewno jest jej miło, ze ktoś ja adoruje :unsure:


Nienawidzę Naszej Klasy, Fotki i Grona, strony dla osób szukających przyjaciół wśród ludzi, których nie znają

Nie będę dyskutował z idiotami, sprowadzą Mnie do swojego poziomu wykończą doświadczeniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakub16    122

No dobra Edek napisz ile masz w portfelu coś zaradzimy :blink: Ten komplet kluczy podałem jako przykład. Oczywiście za 113 to można mieć może ze 2 porządne klucze. Ale dla majsterkowicza taki zestaw byłby świetny :D

 

Coś przydatnego

http://www.allegro.pl/item848760821_gillette_fusion_maszynka_do_golenia_4_wklady.html

Coś romantico :unsure: http://www.allegro.pl/item846917271_nowosc_dlugi_lancuszek_z_twoja_literka_e.html


Już 5 lat na AF ;)
Pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edek18    0

No wstyd się przyznać,ale narazie to nic nie mam :unsure: ale spoko uzbiera się :blink: te klucze to nie złe,ale nie za tyle kasy,bo i tak się obrobią i tego tam tego więc będę szukac trochę tańszych w tutejszych sklepach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
look19    30

Jak jej powiedziałeś, że ci się podoba i że brak ci odwagi to nic się nie przejmuj, na pewno jest jej miło, ze ktoś ja adoruje :unsure:

 

Nie o to chodzi. powiedziałem tylko, że przepraszam za to, że nie zdobyłem się w porę na odwagę i nie zagadałem do niej, tylko krążyłem wokół mniej. Wyszedłem na natręta i teraz chyba już nic nie jest do naprawienia... A szkoda, bo mogło być fajnie. Przyzwyczaiłem się już do tego, że zawsze wszystko spieprzę, ale niestety człowiek całe życie się uczy, a i tak głupi umiera.


Jeśli chcesz poznać prawdę na temat Agromy pisz na PW. Na pewno odpowiem. Miałem z nimi do czynienia.

Nie polecam zgrabiarki firmy METAL-TECHNIK z powodu wad konstrukcyjnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ziemek256    13

Dziewczyny to ogólnie stwożenia ciężkie do zrozumienia... Moja się obraziła, a co mnie najbardziej wkurza, po roku bycia razem obraża się na mnie o śmieszne dla mnie rzeczy... Tłumacze, że jak się jej nie podoba coś w moim zachowaniu to niech o tym rozmawia ze mną, mówi co i jak a nie się od razu gniewa... Ale gdzie tam, najłatwiej się obrazić. :unsure:


It's My Life...
 

JD...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lukasz1987    61

Problem polega na tym, że jeśli się na ciebie obrazi to czy dalej z tobą będzie czy nie decyduje jej najlepsza przyjaciółka :unsure:


Nienawidzę Naszej Klasy, Fotki i Grona, strony dla osób szukających przyjaciół wśród ludzi, których nie znają

Nie będę dyskutował z idiotami, sprowadzą Mnie do swojego poziomu wykończą doświadczeniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19Damian89    0

@look nie poddawaj sie tylko zagdaj do niej jak bedzie bez kolezanak a nie sie wstydzisz wiem latwo mowic ale jak raz sie przelamiesz to juz pozniej bedzie z gorki wiem cos o tym bo tez tak mialem na GG to gadalem bez konca a na zywo to bylo cicho jak na pogrzebie, ale raz sie odwazylem nie raz gadam od rzeczy ale jzu jest lepiej i to sie przyda ci na przyszle kontakty z dziewczynami jak by z ta nie wyszlo ale juz nie bedziesz sie tak krepowal.

 

@ziemek znam ten bol nie powie ci co jest o co chodzi tylko sie obrazi ale jak ty sie obrazisz to jak ty mozesz o takie cos i wogole, dziewczyny maja tak ze o byle co sie czepiala czlowieka..

 

 

no prezent chlopakowi kup mu jakis ladny perfum i biezline ale dla niego jakies smieszne gatki albo cos haha .. no ja zaraz jade na zakupy swiateczne i mysle ze cos dla swojej wybiore oby mi sie udalo kupic cos ladnego i taniego :unsure:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lordhagen    283
@ziemek znam ten bol nie powie ci co jest o co chodzi tylko sie obrazi ale jak ty sie obrazisz to jak ty mozesz o takie cos i wogole, dziewczyny maja tak ze o byle co sie czepiala czlowieka..

 

Był taki demotywator bodajże, gdzie była przedstawiona rozmowa na gg w podobnym stylu:

Chłopak-jesteś piękna

dziewczyna-wcale nie jestem!

chłopak-właśnie że dla mnie jesteś

dziewczyna-jestem brzydka

chłopak-no dobra, jesteś brzydka.

dziewczyna-no jak ty możesz? nie odzywaj się do mnie

 

Dziewczyny to dziwne istoty... :unsure:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ziemek256    13

Mojej coś nie przechodzi... Kurde z nią nie dobrze ale bez niej jeszcze gorzej :unsure: może i nie jesteśmy dla siebie ale przyzwyczaiłem się, rok czasu robi swoje... A jej nie przechodzi...


It's My Life...
 

JD...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Migotka
      Hej jestem ciekawa czy na przełomie  tylu lat zawiązały się tu pary i powstały jakieś  związki między użytkownikami z  agrofoto?  Sprzed  ponad 10 laty pamiętam ,że było tu wielu ciekawych ludzi ... Jak się u Was potoczyło życie ?  Nie było mnie tu wiele,wiele lat...
      z kilkoma osobami do dziś utrzymuje kontakty a jak to jest z Wami ? Czy może tę grupe przejęły już małolaty ? Pozdrawiam 🙂
    • Przez bergman31
      Już w najbliższą niedzielę 31 marca 2024 roku o 21:20  w TVP1 pokazane zostaną wizytówki rolników kandydujących do 11 edycji programu Rolnik szuka żony.
      https://www.facebook.com/100068842099677/posts/pfbid0cmEG3uYipVmh5j7CKx9xVcTAvyg1s4gNy4PNBRZXXxQ5jzPjzsYio44uA9iw4osel/?app=fbl
       
    • Przez bergman31
      Zaczynamy 10 serię.
      Kto według Was znajdzie się w programie?
    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam wszystkie Panie i Panów będących w związkach małżeńskich i nie tylko, w końcu nikt nam tu nie będzie wytykał co robimy w tematach dla Panien i Kawalerów, tu możemy swobodnie pisać o wszystkim i o niczym. Zachęcam do pisania.
    • Przez krzychuUrsus360
      Tak jak w temacie jak myslicie czy jest szansa żebym jakąś kobietę tutaj znalazł z gospodarstwem?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj