marcin974

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2

Polecane posty

andrzej2110    535

bo tak jest....

 

Ile ona ma lat??


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lordhagen    283

czemu czesiu tak sądzisz?

 

Bo im bardziej się kocha, tym bardziej odczuwa się wszelkie niepowodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

Zranione serce kobiety jest bardzo niebezpieczne. Wiem że tak szybko z Nią nie pochodze. Ale nie znaczy że też wogóle. Jej kuzyn mi powiedział, że Ona narazie nie chce angażować sie. Jak dla mnie to i lepiej, niech ochłonie ;) Dzieki wam wszystkim za rady :D Jak jej się wszystko ułoży to zaczne ją uwodzić

Dziękuje wam za potrzebne mi informacje. A ze względu na zbliżające się święta. wypadało by coś kupić Jej


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19Damian89    0

mi sie udalo zakonczyc dzis malo ciekawa rozmowe po ktorej myslalem ze to koniec i to przez takiego frajera by sie posypalo no ale naszczescie sobie wszystko wyjasnielismy i jest chyba ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lordhagen    283

Oj ja muszę dać spokój z tym na długi czas. Przynajmniej póki nie dojrzeję do związku. Znowu mi nie wyszło, jestem tylko jej przyjacielem... I wiecie co? Wiedziałem, że coś takiego mnie spotka. To była tylko kwestia czasu. Gdy już mi to powiedziała, wcale się nie zdziwiłem. Nie szukam drugiej połowy. Już nie. Zresztą, to by było niemożliwe teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Nie braliście pod uwagę, że takie proromatyczne zachowanie może wystraszyć dziewczynę? Jak jej polecicie wierszem itp. to się dziewczyna speszy, że Wy tak już konkretniej w temat chcecie iść. ;) Cierpliwym trzeba być, a nie w gorącej wodzie kąpanym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adrianos    30

@bobek farmer ;) bo ty zakochany nie byłeś nie wiesz jak to jest czekać??:D trzeba działać a nie czekać:D

ale to jest najprawdziwsza prawda że im się bardziej starasz tym panna mocniej Cię olewa:D ale trzeba po jakimś czasie trochę odpuścić sobie i wtedy już twoja jak zacznie ona za tobą latać tak więc @Czesiu kuj żelazo puki gorące:D


Sprzedam:
- zbiornik na mleko 2500 litrów
- beczkowóz 4000litrów Meprozet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

Cierpliwym trzeba być, a nie w gorącej wodzie kąpanym.

 

weś mnie nie denerwuj....


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Skąd możesz wiedzieć cokolwiek o żywocie poczciwego Bobka? Lubować niewiasty lubowałem. Uczucia wyższe też nie są mi obce. O miłości nie będę się rozpisywał, bo jeżeli nawet wydawało mi się, że kochałem, to co będzie jak się na prawdę zakocham? Nie mam porównania, więc nie upieram się.

 

 

Andrzej grozisz mi? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
look19    30

Jak mam sprawić, aby nieśmiała, cicha dziewczyna, która rozmowna jest tylko w towarzystwie swoich znajomych i podatna jest na presję wywieraną przez grupę zaczęła ze mną rozmawiać? Jaki temat jest uniwersalny?

O co mogę ją pytać bez obawy? Jak nawiązać z nią bliższą więź?


Jeśli chcesz poznać prawdę na temat Agromy pisz na PW. Na pewno odpowiem. Miałem z nimi do czynienia.

Nie polecam zgrabiarki firmy METAL-TECHNIK z powodu wad konstrukcyjnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

Andrzej grozisz mi? ;)

 

:D ....


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Żartowałem. ;P Już się bałem, że podzielę los Najmana. laugh.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

Jest to możliwe ;)


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Andrzej nie widziałem Cię, więc nie kozaczę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adrianos    30

@look19 bez obawy to Ty się zapytaj o pogode:P a tak poważnie jak ona taka cicha to działaj a nie gadaj:D

 

Cicha woda brzegi rwie


Sprzedam:
- zbiornik na mleko 2500 litrów
- beczkowóz 4000litrów Meprozet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

Bobek ty masz jeszcze czyste konto ;) trzeba to zmienić :D

 

co do mojego wyglądu -->NK

wystarczy pomyśleć i poszukać :D


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Czy to takie dziwne, że masz czyste konto?

 

Wiem, jak łatwo Cię znaleźć, ale jakoś nie myślałem o tym.

 

Już. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19Damian89    0

Andrzeju wyglad to nie wszystko ;) wiec wiesz to jak ktos wyglada nie mowi o tym jak sie bije :D ale to tak ode mnie lekkie wtracenie

 

 

 

@look sprobuj ja jakos wyrwac z towarzystwa i zebyscie byli sami i sprobuj ja jakos rozkrecic rozmowa np. czym sie interesuje i takie tam i wtedy sie jakos tematy rozwina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
look19    30

Jak mam wkręcić w rozmowę tą dziewczynę, o której mówiłem kilka postów wcześniej. Czy praca, szkoła, przyszłość, zainteresowania to dobre tematy do takiej rozmowy?


Jeśli chcesz poznać prawdę na temat Agromy pisz na PW. Na pewno odpowiem. Miałem z nimi do czynienia.

Nie polecam zgrabiarki firmy METAL-TECHNIK z powodu wad konstrukcyjnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19Damian89    0

na poczatek napewno dobrze od tege zaczac .. a jak np. byliscie na jakies imprezie to mozna i o tej imprezie pogadac jak sie jej podobalo i takie tam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
look19    30

Tak się składa, że byliśmy razem na wycieczce szkolnej, ale to było 7lat temu...Na tej wycieczce siedziałem obok niej w autobusie, ale to było zupełnie przypadkowe.Teraz uczęszczam na ten sam kurs tańca, co ona i mam wrażenie, że daje mi do zrozumienia, że się narzucam, bo większość tańców jest z nią, albo jej znajomą. Ponadto Ona łatwo ulega swojej koleżance, która umie wywierać presję na innych. Niestety mało mówi i przez to nie wiem jaka jest i co lubi ;) .

EDIT: Co poradzić w zaistniałej sytuacji?


Jeśli chcesz poznać prawdę na temat Agromy pisz na PW. Na pewno odpowiem. Miałem z nimi do czynienia.

Nie polecam zgrabiarki firmy METAL-TECHNIK z powodu wad konstrukcyjnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

Kur*** wszystko było gites już się układało. Ale Ona coś jakoś do mnie się chyba negatywnie nastawia. A ja Jej nic nie zrobiłem ;) Jakoś nie ma chęci gadać zbyt. Jeszcze wczoraj mnie okłamała. Co się z Nia do kur* nędzy dzieje :D Ale jak zwykle jak sie jakaś dowie że ja coś czuje to obraza jak pier** dziecko ale to za każdym razem tak jest......


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ziemek256    13

Panowie jest problem.

Co kupić dziewczynie pod choinkę?

Święta tuż tuż a ja nie mam żadnego pomysłu.

;)


It's My Life...
 

JD...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Migotka
      Hej jestem ciekawa czy na przełomie  tylu lat zawiązały się tu pary i powstały jakieś  związki między użytkownikami z  agrofoto?  Sprzed  ponad 10 laty pamiętam ,że było tu wielu ciekawych ludzi ... Jak się u Was potoczyło życie ?  Nie było mnie tu wiele,wiele lat...
      z kilkoma osobami do dziś utrzymuje kontakty a jak to jest z Wami ? Czy może tę grupe przejęły już małolaty ? Pozdrawiam 🙂
    • Przez bergman31
      Już w najbliższą niedzielę 31 marca 2024 roku o 21:20  w TVP1 pokazane zostaną wizytówki rolników kandydujących do 11 edycji programu Rolnik szuka żony.
      https://www.facebook.com/100068842099677/posts/pfbid0cmEG3uYipVmh5j7CKx9xVcTAvyg1s4gNy4PNBRZXXxQ5jzPjzsYio44uA9iw4osel/?app=fbl
       
    • Przez bergman31
      Zaczynamy 10 serię.
      Kto według Was znajdzie się w programie?
    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam wszystkie Panie i Panów będących w związkach małżeńskich i nie tylko, w końcu nikt nam tu nie będzie wytykał co robimy w tematach dla Panien i Kawalerów, tu możemy swobodnie pisać o wszystkim i o niczym. Zachęcam do pisania.
    • Przez krzychuUrsus360
      Tak jak w temacie jak myslicie czy jest szansa żebym jakąś kobietę tutaj znalazł z gospodarstwem?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj