marcin974

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2

Polecane posty

lordhagen    283

Tych starszych, rozumiem goście dorośli, chcą się ustatkować. O tyle Ci młodsi ode mnie piszą tak, jakby mieli pełen bagaż wieloletnich doświadczeń, pisząc daleko wysunięte wnioski.

 

Od kiedy doświadczenie mierzy się wiekiem? :D

Wystarczy przeżyć parę różnych sytuacji, żeby mieć wyrobione zdanie na różne tematy. Nie do końca tak, jak w przypadku człowieka dorosłego, to fakt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cichy007    0

No tak ale co za sytuacje moze przezyc np. 15 letni chlopak nie oszukujmy sie ale to nie sa zadne miłosci wsumie to niewiadomo jak to nazwac;) a najlepsze jest to ze np taki chlopak "niby" kocha swoja dziewczyne a 10 innym dziewczyna pisze na nk i gg jakie to sa sliczne i jak to bardzo chcialby je miec... panowie nie oszukujmy sie ale o jakim kolwiek zwiazku to mozna mowic majac ze 20 latek za soba... ja mam dopiero 19 i wsumie pierwsza powazna dziewczyne;)


Zetor Proxima 110 Power
New Holland T5.105+TUR

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Chodzi mi o emocjonalny stosunek do wydarzeń. Nie zaprzeczysz, że człowiek dorosły ma inne spojrzenie na świat, mniej oderwane od rzeczywistości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damian18    3

w sumie masz racje ale są różni ludzie i nie możemy tak generalizować. ja mam 18 lat i wydaje mi się że trzeźwo patrze na świat ale może się mi tylko wydaje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edek18    0

Gotowość na poważne związki rodzi się z czasem tak mi się wydaje :D

a galerianki to polski serial na youtube widzialam kilka fragmentow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

a ja zaraz go sobie obejrzę na kompie :D


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GoRAL1    63

Cichy007 napisał bym ale mi jeszcze rok brakuje.

A tak serio to mając naście lat można wymyślać różne ideologie ,a życie je zawsze zweryfikuje (nieraz bardzo drastycznie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lordhagen    283

To co, w wieku 15 lat uczuć nie można mieć? Wiem że są ludzie w moim wieku, którzy chcą mieć dziewczynę jedynie dla wrażeń seksualnych, ale ja do nich nie należę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Mam na myśli wersje kinową, bardziej rozbudowaną. :D Momentami, aż za bardzo realistyczny. Życie na poziomie według Milenki, to puszczanie z facetami o wiele starszymi i dostawanie za to prezentów. Co najlepsze zaprzecza, jakoby facet płacił jej za sex. Sick!

 

 

Podobnie, jak film "Zero", bardzo wynaturzone oblicze człowieka. Kontakty między mężczyzna, a kobietą pozbawione miłości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirasek    13

Uwaga, dowcip:

 

"Kiedy miałem 14 lat miałem nadzieję, że kiedyś będę miał dziewczynę .

 

Kiedy miałem 16, miałem dziewczynę, ale była beznamiętna. Więc zdecydowałem,

że potrzebuje dziewczyny z uczuciami.

 

Jak miałem 18 lat spotykałem się z dziewczyną, ktora była bardzo namiętna.

Jednak była zbyt uczuciowa, o wszystko płakała, łatwo się denerwowała.

Ciągle groziła samobójstwem. Postanowiłem, że muszę znaleźć jakąś

"stabilną" dziewczynę.

 

Jak doszedłem do 25 znalazłem dziewczynę stateczną, ale było to strasznie nudne.

Wszystko można było przewidzieć, nie cieszyła się z życia. I życie stało się przygnębiające.

Trzeba było znaleźć dziewczynę, z którą można byłoby przeżyć coś podniecającego.

 

W wieku 28 lat znalazłem ekscytującą dziewczynę, ale nie mogłem za nią

nadążyć. Wciąż się spieszyła, nigdzie nie zagrzała miejsca.

Ciągle z kimś flirtowała. Z początku było zabawnie i ciekawie. Ale był to związek bez przyszłości.

 

Więc postanowiłem znaleźć dziewczynę z ambicjami.

Kiedy już miałem 31 lat spotkałem mądrą, ambitną dziewczynę stojącą twardo na ziemi i się z nią ożeniłem.

Ale niestety była tak ambitna, że się ze mną rozwiodła i zabrała wszystko co miałem.

 

Teraz mam 40 lat i szukam dziewczyny z dużymi cyckami." :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

Mam na myśli wersje kinową, bardziej rozbudowaną. :D Momentami, aż za bardzo realistyczny. Życie na poziomie według Milenki, to puszczanie z facetami o wiele starszymi i dostawanie za to prezentów. Co najlepsze zaprzecza, jakoby facet płacił jej za sex. Sick!

 

 

Podobnie, jak film "Zero", bardzo wynaturzone oblicze człowieka. Kontakty między mężczyzna, a kobietą pozbawione miłości.

 

Ile czasu ta wersja kinowa?? 30 min?? Bo ja tako mam.

Spodziewałem się ze to będzie inny film. Szkoda mi Alicji....


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

Hej UrsusCzesio a gdzie wy palicie bo my w parku paliliśmy a na mechanie to za samą mechaną bo tam nikt nie chodzi :) ja osobiście pale rzadko przy okazji impreza itp. A sa tam jakieś ciekawe dzieczyny?? jeszcze czy reszta uczy się w miastach??

 

Tak tak w parku. Tylko z tego co wiem kiedys chodzili pod pałac sypniewski palić do parku a teraz to jak jedziesz od skzoły tą szosą od szkoły na mechane kolo pałacu to zaraz na tym pierwszym zakręcie w prawo. To tam za zakretem zaraz w lewo idziemy w krzaki. Na parkingu też zaczełem od 2 dni :D A na mechanie to tam, nie bede szczegółów opowiadał :) bo tam to nie za bardzo trzeba się ukrywać. Dziewczyny hmmm, takie są fajne, ja jedną poznałem. Ale zwykle te najfajniejsze są zajęte.

 

@Cichy007. Masz i nie masz racji tyle ci powiem. Znam przypadki, nieuleczalne. GG, NK itp, Kocham cię, slicznie wyglądasz, a w realu. Jak by nie znał. To jest po prostu z braku zajęcia, odwala, siedzenia 365/365 dni przed kompem. I to są zwykle ci bardziej przystojni co mogą mieć wiele ich :) Bo te malolaty z gimnazjum mają mokre majty na ich widok :) Ale są i przypadki, że jeżeli chłopak, chodź młody, jest nawet mądry( nie chodzi tutaj o E=Mc2 czy pan tadeusz) Lecz normalność, i w miare poukladane jak ma, no to będzie na jedną patrzy i cos czuje, to będzie tylko o nią się starał. Ja np: przez 1,5 roku startowałem do jednej, chodź czasami było trudno, bójki, wyziska przez to. Lecz zawsze wygrywałem fizycznie z debilami. nie mogłem się od niej oderwać, a każde jej słowo przykre, było jak wsadzenie palca w krzyżak od przekaźnika. Teraz juz się odkochałem. Dobrze jest, poznałem koleżanke, właśnie w ZSCKR niestety, nie jest ona z mechany ani z TR, tylko TŻiGD ( Technikum Żywienia i Gospodarstwa Domowego) Lecz widzę że szans nie ma za wiele więc chyba dam sobie luz, puki nie za późno, bo jak ide na fajke to ona chodzi w obstawie pakerów.... Tylko cześć, cześć. Znam koleżanke jedną inną, jest starsza ode mnie, pisze z nią duzo, często u niej jestem, tylko ten ból, że starsza. Ale jest mądra, widać że nie podnieca sie na widok ,,szaf" i tuningowanych furek. Z nia pogadać to aż sie chcę :) Zobaczymy co nam żywot przyniesie


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Wersja kinowa 80min. Także masz 50 min więcej akcji, lepiej wyjaśnione pewne wątki. Podkreślono konsekwencje pewnych złych decyzji. Warto iść. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GoRAL1    63

Ja napisze w imieniu kolegi

;Zona z innym a ja siedzę w wiezieniu za alimenty"

TO DOPIERO ŚCIANA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

Wersja kinowa 80min. Także masz 50 min więcej akcji, lepiej wyjaśnione pewne wątki. Podkreślono konsekwencje pewnych złych decyzji. Warto iść. :D

 

Trzeba poszukać innego "biletu" :)


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

@GoRAL1 to też było dobre. :)

 

 

Nie powiem, że nie. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masiew    31

tak naprawde to cięzko jest znalesc fajna i porządną dziewczyne


wiem co czynię i moje czyny określają to, kim jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damian18    3

masiew ale popatrz na to z drugiej strony tzn od strony dziewczyn (ciężko znaleźć fajnego chłopaka) jak patrze na tych cwaniaczków z mojej szkoły to patologia.... prosty przykład idę z kumplem i jakieś pierwszaki do nas sapią z odległości 30 metrów odwracamy się a tu wszyscy w nogi;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masiew    31

mówiąc krótko, obie stromy mają przechlapane...


wiem co czynię i moje czyny określają to, kim jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MarioS    1

nic tylko dom budować z tych pustaków,bo byłby nie jeden a hoho :):D

 

i patrzeć jak sie wali :)

 

 

 

 

też mnie wkurzają te cwaniaki, zaczynają później jak dostaną to beczą i do dyry :)

 

Nie jest trudno znaleźć jakaś fajną dziewczynę bądź chłopaka tylko trzeba sie rozejrzeć i nie oceniać po pozorach tylko lepiej poznać


Wole polskie gówno w polu niż fiolki w Neapolu!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lordhagen    283

tak naprawde to cięzko jest znalesc fajna i porządną dziewczyne

 

Ta, ostatnio moja koleżanka poleciała na kolesia, który co dzień sie chwali a to że sie upił, a to że urwał coś w samochodzie, próbując stawić czoła oranemu polu, a to kupił fajki i go matka złapała na tym niecnym procederze... A ona się w nim kocha. Mojego drugiego kumpla, złotego człowieka, chętnego do roboty, spokojnego, poczciwego spławiła od dawna oklepanym tekstem ,,zostańmy tylko przyjaciółmi". Ja wiem, że miłość jest ślepa, ale że aż tak...? Na chwilę obecną może się jej ten szpan podobać, a co w przyszłości? No, ale w końcu pod sklepem też ktoś siedzieć musi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

Czasem tak jest. Na szczęście Asia wybrała dobrego chłopaka. Lepszego odemnie. Dla mnie jest to pocieszajac. Nie chciał bym zeby była z jakim moczymordo.


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Migotka
      Hej jestem ciekawa czy na przełomie  tylu lat zawiązały się tu pary i powstały jakieś  związki między użytkownikami z  agrofoto?  Sprzed  ponad 10 laty pamiętam ,że było tu wielu ciekawych ludzi ... Jak się u Was potoczyło życie ?  Nie było mnie tu wiele,wiele lat...
      z kilkoma osobami do dziś utrzymuje kontakty a jak to jest z Wami ? Czy może tę grupe przejęły już małolaty ? Pozdrawiam 🙂
    • Przez bergman31
      Zaczynamy 10 serię.
      Kto według Was znajdzie się w programie?
    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam wszystkie Panie i Panów będących w związkach małżeńskich i nie tylko, w końcu nikt nam tu nie będzie wytykał co robimy w tematach dla Panien i Kawalerów, tu możemy swobodnie pisać o wszystkim i o niczym. Zachęcam do pisania.
    • Przez krzychuUrsus360
      Tak jak w temacie jak myslicie czy jest szansa żebym jakąś kobietę tutaj znalazł z gospodarstwem?
    • Przez radekz200
      Zapraszam do dyskusji na temat nowej seri 👍
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj