marcin974

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
andrzej2110    535

hmm randka??:)


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem gdzie Auschwitz nawet tam byłem 2 tygodnie temu :) A co do kawki to jestem juz zaproszony od 4 miesięcy i nadal nie mogę znaleźć chwilki czasu na kawę ( herbatę ) :) Ale kiedys zrobimy niespodziankę z B. i wpadniemy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
petes    0

To jak będzie mogę wpaść?? A może i randka kto wie ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edek18    0

JAsne zapraszam :) chyba,ze Mnie nie bedzie akurat :)

Ahaaa no dzien dobry juz jakis czas,ale JA nie wspomne o tym ze ta kawa (herbata) miala byc we ferie :) :) :) :) a te Łyżwy to juz wogole nie mowie ;/

NA randki się nie pisze :) tylko herbatka jak juz :) a co to @sperling zapomniales o kim jeszcze :) i Skięt do tego :) i frytki do tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
petes    0

Tajemnica się sama uchyli;D Ewelinko to może ja cię zaproszę na jakieś lody może kolacyjkę ;pp ;d jak już przyjadę to trzeba iść na całość ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JAsne zapraszam :) chyba,ze Mnie nie bedzie akurat :)

Ahaaa no dzien dobry juz jakis czas,ale JA nie wspomne o tym ze ta kawa (herbata) miala byc we ferie :) :) :) :) a te Łyżwy to juz wogole nie mowie ;/

 

 

Wiem, wiem :) Przepraszam za to bardzo, ale sama wiesz jak było ... Z tych całych ferii miałem tylko 3 dni wolnego. Kiedyś się jeszcze na pewno uda.

 

 

P.S lodowisko nie jest na stawku lecz jest na hali więc w każdej chwili można tam pojechać :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
petes    0

Klama jaki ty masz imię i nazwisko to cię dam do znajomych na nk. Sperling3350 też bierzesz się za uwodzenie Ewelinki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edek18    0

JA na całość nie chodzę ;P:P:P

Krzysiuu...nie tłumacz sie winny się tłumaczy :) było mowione ze na hale we ferie sie uda :) i nic :) i nie bede przypominac juz od grudnia tak przyjezdzacie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@petes Ewelka to moja przyjaciółka ze szkoły, więc chyba moge do Niej na herbatkę wpaść :)

 

 

Ewelko : Wiesz, że nie lubię się tłumaczyć ale czasami trzeba. Resztę juz znasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edek18    0

Ja nie myśle :) JA kojarze hehe :) wiec oki kolacjone to jeszcze da sie przezyc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
petes    0

Wiesz jak możesz mnie podejrzewać xD Ciekawe jak będę wyrabiał z czasem bo sam mam go jak na lekarstwo ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edek18    0

Teeee wiem znam to sperling :) wiem jak jest...tez nie lubie,ale czasem trzeba :) dobra to nie bede meczyc tego bo to nie miejsce na to...wiesz co myśle jako przyjaciółka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
petes    0

wiesz ja też jestem sam i mi też sie te życie nie podoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
petes    0

aha Wiesz Ewelinko możesz mnie uwodzić

 

 

 

W końcu ten temat jest o tym

 

Martusi nie ma i cisza

 

 

Chyba emitują nową wieczorynkę o nowych godzinach. Bo ja już nie wiem. Kto mi doradzi jak odnaleźć tą laskę z autobusu ;pp Bo już nie macie tematów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

Ja byłem w wannie :)


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakub16    122

kiepsko dziś temat idzie :)

 

 

@andrzej sam byłeś ?? :)


Już 5 lat na AF ;)
Pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mateush    2

nikt nie powiedział że nie rozkręcasz.. Martina też nas nie uwodzi;d


sprzedam wałek strunowy szer 2,2m z dociskiem pojedyńczy dzielony zapraszam po info na PW lub gg PŁUG RABE 4+1 w stanie idealnym na ażurach cena do uzgodnienia możliwośc przesłana zdjec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakub16    122

fajnie by tak było z dziewczyna sobie kręcić śrubki rozbierać odkręcać :)


Już 5 lat na AF ;)
Pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
petes    0

chyba nikt a nie przynajmniej ja. Ja oglądam w międzyczasie powrót do życia. Ewelinko a ty czego słuchasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

ja słucham DP :)

A co do rozkręcania z dziewczyno. Ciekawe ile czasu remont trwał :) Można by się pomylić przy składaniu bo by się myślało o czymś innym :)


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam wszystkie Panie i Panów będących w związkach małżeńskich i nie tylko, w końcu nikt nam tu nie będzie wytykał co robimy w tematach dla Panien i Kawalerów, tu możemy swobodnie pisać o wszystkim i o niczym. Zachęcam do pisania.
    • Przez Migotka
      Hej jestem ciekawa czy na przełomie  tylu lat zawiązały się tu pary i powstały jakieś  związki między użytkownikami z  agrofoto?  Sprzed  ponad 10 laty pamiętam ,że było tu wielu ciekawych ludzi ... Jak się u Was potoczyło życie ?  Nie było mnie tu wiele,wiele lat...
      z kilkoma osobami do dziś utrzymuje kontakty a jak to jest z Wami ? Czy może tę grupe przejęły już małolaty ? Pozdrawiam 🙂
    • Przez bergman31
      Już w najbliższą niedzielę 31 marca 2024 roku o 21:20  w TVP1 pokazane zostaną wizytówki rolników kandydujących do 11 edycji programu Rolnik szuka żony.
      https://www.facebook.com/100068842099677/posts/pfbid0cmEG3uYipVmh5j7CKx9xVcTAvyg1s4gNy4PNBRZXXxQ5jzPjzsYio44uA9iw4osel/?app=fbl
       
    • Przez bergman31
      Zaczynamy 10 serię.
      Kto według Was znajdzie się w programie?
    • Przez krzychuUrsus360
      Tak jak w temacie jak myslicie czy jest szansa żebym jakąś kobietę tutaj znalazł z gospodarstwem?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj