marcin974

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
lordhagen    283

Ta, moja koleżanka dowiedziała sie, że jej chłopok sie upił, więc w akcie zemsty zapaliła papierosa... przynajmniej według jej toku myślenia, bo moim zdaniem sensu tu większego nie ma. To tak, jakby moja dziewczyna (przykładowo, bo naprawdę nie mam) upiła się, a ja z tego powodu zjadłbym jabłko i rozpalił ognisko. Sensu żadnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mateush    2

no prosze Marta wróciła;* witam Panią serdecznie;p widze że wychodzisz z tej samej zasadzy co ja jak nie za pikocze w sercu nie ma co sie pchac w zwiazek;p co do innych wypowiedzi to taka troszke dziecinada to co piszecie "Ty sie napijesz a ja z zemsty zapale" jak by to coś zmieniło.. ale... ponoć dziewczyny dojżewają szybciej ale patrząc na to co jest tu pisane i na obraz 3 klasy LO to nie tyczy sie wysztkich... cóż zrobić przyroda... o włąsnie pamiętam;p ja poznałem kilka nowych metodt podrywu;p 1. na plecak;p 2. na korypetycje a 3 na czekolade;d ciekwe co wyniknie w tych 3 metodach... na czekolade niestey chyba spalona już jest;p coż zrobić... jak to mówią LIVE IS BRUTAL AND FULL OF ZASADZkAS;p

 

pozdrawmiam Marcin;p aaa PS. prosze bez %%% za błedy kiedy indziej można je wykozystac;d


sprzedam wałek strunowy szer 2,2m z dociskiem pojedyńczy dzielony zapraszam po info na PW lub gg PŁUG RABE 4+1 w stanie idealnym na ażurach cena do uzgodnienia możliwośc przesłana zdjec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edek18    0

Live is brutal

and full of zasadzkas

and sometimes kopas w d*pa

a za kazdym corner czai sie danger...

 

tak to w całości powinno brzmieć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mateush    2

a nawet nie wiedziałem ze tak całość brzmi;p w plecy z info jestem;p następny stary i porzątny wypowiadacz sie w tym temcie widam edek;* a co do tej wypowiedzi Twojej całosciowej tego powiedzzenia często sprawdza sie w przybadku zauroczenia bądź w stanie zakochania co niektórzy sie juz chyba przekonali;p


sprzedam wałek strunowy szer 2,2m z dociskiem pojedyńczy dzielony zapraszam po info na PW lub gg PŁUG RABE 4+1 w stanie idealnym na ażurach cena do uzgodnienia możliwośc przesłana zdjec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edek18    0

Dziękuje za miłe słowo ze niby ja porządna :):)

A no można i tak przytoczyć,ale całe szczęście nie dostałam jeszcze kopa :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

nie?? no to masz kopniaka na szczęście :)

kop_od_tylu.gif


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mateush    2

prosze prosze przyjemnosć po mojej stronie.. ja dostałem co najwyzej kopa od życia kilka razy;p ale od zauroczenia hmmm pewnie sie zdażyło jak narazie nie dostałem z liścia i nie dostałem też doniczką;d

 

Andrzej post w tej samej minucie;p


sprzedam wałek strunowy szer 2,2m z dociskiem pojedyńczy dzielony zapraszam po info na PW lub gg PŁUG RABE 4+1 w stanie idealnym na ażurach cena do uzgodnienia możliwośc przesłana zdjec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edek18    0

NO dzięki przyda się na szczęście zawsze ;)

Od życia to ja też no nie obyło by się :)

Hmm tak zauroczyc to mi się kiedyś przyszło to wtedy dostałam :) ale tak powinno być,żebym teraz była szczęśliwsza...ale nie chwale dnia przed zachodem słońca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lordhagen    283
jak nie za pikocze w sercu nie ma co sie pchac w zwiazek;p

 

To jest najlepsze wyjście. Często słyszę, jak ktoś mi radzi, żebym se znalazł dziewczynę. Żebym startował do pierwszej lepszej, do rad tych dodawany jest tekst ,,po co ci miłość? zar...chasz se chociaż". Żałosne. Odprawiłem gościa z kwitkiem i już na te tematy nie rozmawiamy.

 

co do innych wypowiedzi to taka troszke dziecinada to co piszecie "Ty sie napijesz a ja z zemsty zapale" jak by to coś zmieniło.. ale... ponoć dziewczyny dojżewają szybciej

 

Zwłaszcza, że jeden papieros nie wyrządzi żadnego uszczerbku na zdrowiu, nie licząc tego, że może uzależnić.

No, jakby zrobiła coś, co naprawde mu udowodni, że dziewczyna nie chce, aby pił, to rozumiem. Ale w ten sposób...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

Zależy na czym komu zależy. Mieć dziewczynę czy jo tylko zaliczyć.

 

 

Niby co miała by zrobić??


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martina    39

To jest insza inszość :)

 

Ja tam nadal zostaje przy swoim i trzeba mi chłopaka nie faceta co będzie mnie bzykał...

 

Co miałaby zrobić?? Nie wiesz?

A upić się w śrubę na innej imprezie i pokazać jak to miło. Ja tam nie mam z tym problemu, pije ok ale nie do zgona. Ja tam całe wakacje nie piłam bo kierowca na imprezach byłam. NIe raz koledzy mnie zabierali na wesela, grille i takie tam żeby ich do domu odwieść i ładnie wyglądać :) Chociaż po śmigałam sobie :) Na drugi dzień odstawiałam auto do niego.

 

Ale picie może być powodem rozpadu związku, nie powiem... Sama zastawiłam chłopaka z powodu picia ale nad miernego. jak on potrafił na fai się ze mną spotkać no proszę... Jednak szale przelał moment jak umówiliśmy się i on był na ćpany! Obiecywał że przestanie, ale powtórzyło się to jeszcze 2 razy..

 

I teraz powiedzcie co miałam zrobić? Być z nim czy zostawić?

Ja wybrałam to drugie i nie żałuje ;)


Rolnik z zamiłowania, ratownik z powołania :)

Jeśli potrzebujesz czegoś z DeLaval pisz na PW :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edek18    0

Dobrze zrobiłaś dla ćpających nie ma załamań serca,że może przestanie... :) bo to łatwo powiedzieć,że dla nas powinni przestać tylko im to troszkę gorzej wychodzi ;) współczuje martina,żę musiałaś wogóle coś takiego przechodzic...nic fajnego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martina    39

A nie było to takie straszne. Spłyneło to po mnie jak po kaczce ;)


Rolnik z zamiłowania, ratownik z powołania :)

Jeśli potrzebujesz czegoś z DeLaval pisz na PW :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edek18    0

A to tyle dobrze :) tu się ciesze :)

ja takich spraw nie przeżywałam i mam nadzieje,że nie będę miała okazji ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martina    39

Dziękuje :) A ja myślałam, że sie postarzałam ;)


Rolnik z zamiłowania, ratownik z powołania :)

Jeśli potrzebujesz czegoś z DeLaval pisz na PW :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damian18    3

jak ktoś pije za dużo to wiadomo ale jak potrafi się opamiętać to co to komu przeszkadza. a z tym że jak odrazu coś w sercu nas nie ruszy to nic z tego nie będzie to macie racje. dziwią mnie przypadki jak ktoś się zna tydzień i są już para a za następny tydzień już nie i gdzie tu logika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mateush    2

logika prosta jak działanie cepa zaliczyć i zostawic.. i tyczy sie to jednej i drógiej strony... pozatym ja wam dam ku... zime;p wypluc to słowo;p Martina nie pamiętasz mnie.. na nk raz dostałem odpowiedź a kto Ty jesteś? nie znam cie;p


sprzedam wałek strunowy szer 2,2m z dociskiem pojedyńczy dzielony zapraszam po info na PW lub gg PŁUG RABE 4+1 w stanie idealnym na ażurach cena do uzgodnienia możliwośc przesłana zdjec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zerwał ze mną ( przez opis gg)

 

Sry ale jak w ogóle o zrywaniu przez gg można mówić a przez opis nie słyszałem. Chyba nie dorósł psychicznie skoro nie mógł tego powiedzieć prosto w oczy.


FUNKMASTER

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damian18    3

lol a to trzeba to mówić myślałem że samo wychodzi przy najmniej u mnie tak jest jak z pana chodziłem to nie pytałem czy chce ze mną chodzić czy nie tylko samo wyszło z rozstaniem było tak samo.

Mateush a kto tu mówi o zaliczaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martina    39

Sry ale jak w ogóle o zrywaniu przez gg można mówić a przez opis nie słyszałem. Chyba nie dorósł psychicznie skoro nie mógł tego powiedzieć prosto w oczy.

 

Mnie tez to zdziwiło :) Hehehh

Wieczorem w soboote widze na "jego" opisie: ,,Love is gone, you never see me again", to ja mu na to w opisie: ,,ok" i tak sie skończył nasz 8 miesięczny związek ;) I dalej nie wiem dla czego...


Rolnik z zamiłowania, ratownik z powołania :)

Jeśli potrzebujesz czegoś z DeLaval pisz na PW :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mateush    2

ja tu o tym mówie... pozatym jak wytłumaczysz take zachowanie racjonalnie? a co do zrywania przez gg to przemilczmy moze tą kwestje bo w sumie na takich ludzi co tak robią szkoda klawiatury;p


sprzedam wałek strunowy szer 2,2m z dociskiem pojedyńczy dzielony zapraszam po info na PW lub gg PŁUG RABE 4+1 w stanie idealnym na ażurach cena do uzgodnienia możliwośc przesłana zdjec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
semos    77

niestety ale czasem tak bywa, i znów przypomniała mi się moja niemiła sytuacja która tutaj niedawno opisałem. Do dziś dzień nie wiem czemu tak postąpiła i od tej pory już się totalnie nie odzywa.

 

Czasem po prostu może tej drugiej osobie brak odwagi aby patrząc w oczy powiedzieć, że jednak nic z tego nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam wszystkie Panie i Panów będących w związkach małżeńskich i nie tylko, w końcu nikt nam tu nie będzie wytykał co robimy w tematach dla Panien i Kawalerów, tu możemy swobodnie pisać o wszystkim i o niczym. Zachęcam do pisania.
    • Przez Migotka
      Hej jestem ciekawa czy na przełomie  tylu lat zawiązały się tu pary i powstały jakieś  związki między użytkownikami z  agrofoto?  Sprzed  ponad 10 laty pamiętam ,że było tu wielu ciekawych ludzi ... Jak się u Was potoczyło życie ?  Nie było mnie tu wiele,wiele lat...
      z kilkoma osobami do dziś utrzymuje kontakty a jak to jest z Wami ? Czy może tę grupe przejęły już małolaty ? Pozdrawiam 🙂
    • Przez bergman31
      Już w najbliższą niedzielę 31 marca 2024 roku o 21:20  w TVP1 pokazane zostaną wizytówki rolników kandydujących do 11 edycji programu Rolnik szuka żony.
      https://www.facebook.com/100068842099677/posts/pfbid0cmEG3uYipVmh5j7CKx9xVcTAvyg1s4gNy4PNBRZXXxQ5jzPjzsYio44uA9iw4osel/?app=fbl
       
    • Przez bergman31
      Zaczynamy 10 serię.
      Kto według Was znajdzie się w programie?
    • Przez krzychuUrsus360
      Tak jak w temacie jak myslicie czy jest szansa żebym jakąś kobietę tutaj znalazł z gospodarstwem?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj