marcin974

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2

Polecane posty

andrzej2110    535

Chodzić do szkoły a się w niej uczyć to 2 różne sprawy :)


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edek18    0

Dokładnie 2 różne...bo ja tylko dlatego chodziłam,bo tam kogoś mogłam widzieć codziennie :) a teraz i nie chodze tam do szkoły i nie widze przyjaciół :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maresek2    0

Widze że UrsusCzesio jestes z moich okolic:D chodzisz za pewne do Sypniewa tez tam chodziłem, teraz robię tam terazzaoczne;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damian18    3

ja chodzić do szkoły zawsze lubiłem ale na lekcje to już różnie bywało;p

bezeta10 zbajerować pane to nie problem;p problem to znaleźć taką co z nią całe życie wytrzymam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

Tak, tak tak, Sypniewo, Szkoła wielkich farmerów :) Tzn właśnie, zachciało mi sie nawet uczyć. Bo chodzic to już dawno tam chciałem, wymarzona szkoła, Tylko niektóre przedmioty takie sobie, Ale teraz.. Wszystko przeżyje najważniejsze że nie musze męczyć sie na WF-ie :):)


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Męczyć na W-F, przecież to samo zdrowie. Nie rozumiem jak można siedzieć na lekcjach W-F i nic nie robić, ludzie potem będziecie tego żałować.


FUNKMASTER

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pavel    12

U mnie na roku jest kilka dziewczyn o wyróżniającej urodzie, ale niestety palą. :)

 

 

Jakis wywiad środowiskowy przeprowadziłeś??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

Męczyć na W-F, przecież to samo zdrowie. Nie rozumiem jak można siedzieć na lekcjach W-F i nic nie robić, ludzie potem będziecie tego żałować.

 

Najpierw by musiał by być W-F a nie macie piłkę i grajcie...


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Całe szczęście u nas nie ma i jak przychodziliśmy z żadnymi umiejętnościami w siatę do gimnazjum, to po 3 latach naprawdę duże postępy zrobili ci co chcieli. Jak teraz przyszli i nawet ustawienia nie znają ??


FUNKMASTER

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

W gimnazjum nauczyciel zawalił. Jak to andrzej mowi. Macie piłke i grajcie. Nienawidze W-Fu, za to że nic nie potrafie i nie będe moich antyzdolności pokazywał. Swoja gimnazstyke moge sam sobie wyrobić. Czy np: rzucanie buraków to nie gimnastyka? I to jaka, wszysko pracuje :) Wywalanie gnoju też. Nie interesuje mnie piłka itp. Wole kobiety :)


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

@Pavel jedna przerwa między wykładami i wiadomo kto pali. :) Dobrze, że większa cześć nie pali. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lordhagen    283

W sumie to trochę palenie nie pasuje do dziewczyn, ale jakby moja paliła, to by z jednej strony było dobrze, bo by nie narzekała na mnie że popielniczka czy coś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pejus94    1

kurde chłopie masz 15 lat tyle co ja i palisz? W przyszłości będziesz żałował tego.


W moim gospodarstwie żądzą MF 255 i URSUS C330

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

Pewno w gim zaczął. Reforma szkolnictwa bardzo udana....

 

Dobrze ze ja poszedłem jeszcze starym systemem :)


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lordhagen    283

Racja, w gimnazjum. Na wagarach, rok temu. Namawiali, więc spróbowałem (mimo że wcześniej byłem przeciwnikiem palenia) i teraz nie umiem przestać. Nie chcę. Nie jest mi z tym źle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

Wagary... widać do czego mogą doprowadzić...


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

Jak ja słysze o tym, będziesz żalował. A czy to różnica czy palimy czy nie? I tak teraz jest tyle świństwa które powoduje rózne choroby i tez do piachu prowadzi. Kto ma umrzeć szybko ten umrze, kto nie ma ten moze palić i nic mu nie będzie. To zależy od człowieka. Sąsiad nei palił i miał raka płuc, a dziadek palił i jak zmarł miał 90 lat niecałe pare dni przed jeszcze będąc na łące wysłał tate po fajarki


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lordhagen    283

Zdania są podzielone, 2 gości mówi mi że będę żałował (ojcowie kolegów), a z kolei dwie inne osoby palące nałogowo wcale na to nie narzekają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

Wędzone dłużej świeżę??:)


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maresek2    0

Hej UrsusCzesio a gdzie wy palicie bo my w parku paliliśmy a na mechanie to za samą mechaną bo tam nikt nie chodzi :) ja osobiście pale rzadko przy okazji impreza itp. A sa tam jakieś ciekawe dzieczyny?? jeszcze czy reszta uczy się w miastach??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MarioS    1

ja nigdy nie paliłem i nie będę palił :) no chyba że w piecu

 

pamiętam szkolne lata :)

jak dziewczyny paliły to sie podbiegało zabierało paczkę i podpalało :) wkur**one były aż tylko :) ale część dzięki temu sie odzwyczaiła bo to nie są tanie rzeczy :) Karolinę chyba w tedy poznałem :):)


Wole polskie gówno w polu niż fiolki w Neapolu!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

hmm zabrać dziewczynie paczkę fajek i podpalić?? Jakoś na to nie wpadliśmy. Jak już to żeby poczęstowały :)


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MarioS    1

Ale to były szczeniackie lata w gimnazjum :)

Hmm „końskie zaloty”?? :)


Wole polskie gówno w polu niż fiolki w Neapolu!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lordhagen    283

Mnie w paleniu jedno wkurza, że muszę sie chować ch.. wie gdzie. Czuje sie jak jakiś głupek, chowając sie gdzieś. Ale mam na to jeden prosty sposób

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ziemek256    13

Wędzone dłużej świeżę??:)

 

Wędzonego diabeł nie bierze. :)

A ja paliłem jak na prawko chodziłem, puźniej mnie anka oduczyła, teraz anki nie ma i nie palę. :)


It's My Life...
 

JD...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam wszystkie Panie i Panów będących w związkach małżeńskich i nie tylko, w końcu nikt nam tu nie będzie wytykał co robimy w tematach dla Panien i Kawalerów, tu możemy swobodnie pisać o wszystkim i o niczym. Zachęcam do pisania.
    • Przez Migotka
      Hej jestem ciekawa czy na przełomie  tylu lat zawiązały się tu pary i powstały jakieś  związki między użytkownikami z  agrofoto?  Sprzed  ponad 10 laty pamiętam ,że było tu wielu ciekawych ludzi ... Jak się u Was potoczyło życie ?  Nie było mnie tu wiele,wiele lat...
      z kilkoma osobami do dziś utrzymuje kontakty a jak to jest z Wami ? Czy może tę grupe przejęły już małolaty ? Pozdrawiam 🙂
    • Przez bergman31
      Już w najbliższą niedzielę 31 marca 2024 roku o 21:20  w TVP1 pokazane zostaną wizytówki rolników kandydujących do 11 edycji programu Rolnik szuka żony.
      https://www.facebook.com/100068842099677/posts/pfbid0cmEG3uYipVmh5j7CKx9xVcTAvyg1s4gNy4PNBRZXXxQ5jzPjzsYio44uA9iw4osel/?app=fbl
       
    • Przez bergman31
      Zaczynamy 10 serię.
      Kto według Was znajdzie się w programie?
    • Przez krzychuUrsus360
      Tak jak w temacie jak myslicie czy jest szansa żebym jakąś kobietę tutaj znalazł z gospodarstwem?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj