marcin974

Pytanie do uwodzicieli. Jak Wy to robicie? część 2

Polecane posty

andrzej2110    535

To po ile tera są faiki??

 

a czuć i jednego długo.


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

LM po ile teraz?


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Avendrion    40

8-11 zł no i za 5 można kupić jakieś z Ukrainy czy od Rusków pewnie :) Żeby nie było to ja nie palę :)


Za tym co mówię! Zawsze stanę
Za tym co myślę! Zawsze stanę
Za tym w co wierzę! Zawsze stanę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lordhagen    283

zależy jakie ale 5 to dolna granica;p

 

baaardzo dolna, ja ostatnio widziałem Mocne za 6,50 u mnie na wsi w sklepie, a np. takie Goldeny za 10.50 :) to już przesada

 

a co do wyczucia, ja 10 kilometrów jechałem na skuterze po zapaleniu jednej i do tego zjadłem 2 śliwki i matka wyczuła... więc to nie prawda że nie będzie czuć...

 

 

ale tak w ogóle to nie o tym temat, więc ja z rozmowy o ćfiejach odpadam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edek18    0

Moja nie czuje,bo sama pali :) kiedys sprobowałam tego świństwa jak to wogole smakuje i jakos wogole nie poczula :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

bo jak pali to nie wyczuje. Nie wie czy to jej zapach czy twój.

Edytowano przez andrzej2110

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

Co tak cicho tutaj :):) Próbuje wyrwać fajna dziwczyne, miła, ładna i jak to Endrju mówi ,,popielniczka" :)


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

ty tez popielniczka wiec...


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

U mnie na roku jest kilka dziewczyn o wyróżniającej urodzie, ale niestety palą. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bezeta10    11

Wakacje sie skonczyły , patrzac po frekwencji w tym temacjei to sezon na uwodzenie zakonczony?.Natęzenia prac polowych tez cyba nie ma tak duzego a tu cisza. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MarioS    1

wakacje to już sie dawno skończyły :)

hmm prace polowe?? siewy to już chyba tak ale zaczęła sie QQ i orki zimowe bynajmniej w moim przypadku i mam dość mało czasu. nawet nie mogę spotkać sie z Natalią :)

 

 

 

 

 

 

o pytanie mojego młodszego kuzyna do mnie: "Ty o czym pisać z dziewczyną??"

o czym tu pisać z dziewczyną??

bo miałem problem z odpowiedzią :)

temat sam sie zawsze nasuwa


Wole polskie gówno w polu niż fiolki w Neapolu!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

QQ??? toć to już dawno po sezonie. U mnie sieczkarnia od miesiąca w garażu stoi. Została orka zimowa i gnój. Będę stopniowo wozić i orać do grudnia. No chyba ze zima przyjdzie wczesniej...


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damian18    3

ja już myślę żeby otwierać pryzmę;p ech pany to podrywanie to trudna rzecz jest... nigdy nie wieszcz czy jest dobrze czy morze jest juz żle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maresek2    0

No właśnie ja z jedną zakończyłem miesiąc temu a w niedziele zadzwoniła że mam przyjechać na kawę, :). Ale ona jest nie dlamnie. Mówię wam dziewczyn dla rolnika trzeba już dziś ze świecą szukać. Bynajmniej tak jest w moich okolicach<_<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

Dobrą na gospodarstwo to chyba wszędzie ze świeco szukać....

 

A może zostać samemu??

ja już myślę żeby otwierać pryzmę;p ech pany to podrywanie to trudna rzecz jest... nigdy nie wieszcz czy jest dobrze czy morze jest juz żle

 

ja tez myślę nad otwarciem pryzmy :)


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maresek2    0

jak dobrze ugnieciona bez zakiszacza to po 2,5 tygodnia otwierałem, i była git.

 

mam paru znajomych którzy są młodymi już rolnikami i są sami. Żaden nikogo niema, byc samemu czemu nie ale chociaż obiad by się przydał raz dziennie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bezeta10    11

Mysle panowie , ze przesadzacie trzeba sie dobrze rozglądac i nieraz mamy blisko to czego szukamy daleko.Tak jako ciekawostkę powiem , ze ze 2 miesiace temu wyszła zamaz dziewczyna mieszkająca kilka domów odemnie i 2 tygodnie przed slubem przyznała sie ze od zawsze byłem obiektem jej westchnien , ale ja troche starszy odniej nawet mi do głowu nie przyszło sie nia interesowac i tez została na gospodarstwie. Oj jest czego załowac nie głupia i nie wspone ze bardzo ładna. Nie załamywac sie chłopaki i dobrze rozgladac bo nieraz mamy pod nosem to czego szukamy , zebym pozniej nie załowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

Za późno ci powiedziała :) ehh Ja tak samo za późno Asi powiedziałem....

 

Czasu nie cofnie :)


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bezeta10    11

Zycze jej jak najlepiej. Ja w swoijej historii miałem zone, zdażyłem sie rozwiesc. Tak naprawde to mieszkam w miescie swoje 7h gospodarstwa traktuje bardziej jako hobby. Ale pracuje na nim mam jakąs produkcje, zony nie szukam miałem jedna i narazie wystarczy. Tak naprawde nie jest wcale trudno znalez kobiete , ktora by chciała z nami byc tylko nie trzeba jej traktowac jak dodatkowej pary rak do gospodarstwa czy gosposi do gotowania obiadów. Moje zdanie jest takie , trzeba im sprzedac bajer one musza go kupic a pozniej swoj plan wprowadzac po trochu w zycie i ja obłaskawiac. Tłumaczenie , ze ma sie duzo pracy w polu i njie jestes w stanie sie z dziewczyna umowic to nie to , z własnego podworka w te zniwa , a naprawde przed spotkałem kolezanke z ktora nie widzielismy sie 17 lat co sie pozniej działo chyba nikomu nie musze tłumaczyc. Wyglądało to mniej wiecej tak do około 20 -21 szalałem na maszynie, szybka kąpiel i na 22 byłem ustawiony z nią , wracałem koło 3 szybkie spanie bo od 6.30 czyszczenie maszyny , zeby spowrotem na pole wyjechac i tak trwało to ponad miesiac nawet jak sie sezon skonczył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maresek2    0

No to był wyczyn miesiąc tak szleć:), mi np. no nie chodzi o to że dodatkowa para rak w gospodarstwie, tylko żeby niebyć samemu, niech nawet pracuje gdzies np. a właśnie chyba kogoś aż tak ciężko nieznaleść ale zatrzymać ją przy sobie i być razem;), a z tym że wystarczy porozglądać sie wokół siebie to chyba coś w tym jest bo takie przypadki się słyszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

Ja mój obiekt wczoraj spotkałem na drodze do szkolnej, jakby to ująć, palarni przed skzołą. 2 razy :) A dziś jej nie widziałem wogóle a to przez to że zajecia w pracowniach mechanizacyjnych 3 godziny i do domu. SzczerzE? Zachcialo mi sie chodzić do szkoły :) Motywacja


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam wszystkie Panie i Panów będących w związkach małżeńskich i nie tylko, w końcu nikt nam tu nie będzie wytykał co robimy w tematach dla Panien i Kawalerów, tu możemy swobodnie pisać o wszystkim i o niczym. Zachęcam do pisania.
    • Przez Migotka
      Hej jestem ciekawa czy na przełomie  tylu lat zawiązały się tu pary i powstały jakieś  związki między użytkownikami z  agrofoto?  Sprzed  ponad 10 laty pamiętam ,że było tu wielu ciekawych ludzi ... Jak się u Was potoczyło życie ?  Nie było mnie tu wiele,wiele lat...
      z kilkoma osobami do dziś utrzymuje kontakty a jak to jest z Wami ? Czy może tę grupe przejęły już małolaty ? Pozdrawiam 🙂
    • Przez bergman31
      Już w najbliższą niedzielę 31 marca 2024 roku o 21:20  w TVP1 pokazane zostaną wizytówki rolników kandydujących do 11 edycji programu Rolnik szuka żony.
      https://www.facebook.com/100068842099677/posts/pfbid0cmEG3uYipVmh5j7CKx9xVcTAvyg1s4gNy4PNBRZXXxQ5jzPjzsYio44uA9iw4osel/?app=fbl
       
    • Przez bergman31
      Zaczynamy 10 serię.
      Kto według Was znajdzie się w programie?
    • Przez krzychuUrsus360
      Tak jak w temacie jak myslicie czy jest szansa żebym jakąś kobietę tutaj znalazł z gospodarstwem?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj