Skocz do zawartości

Zdjęcie

FORTSCHRITT + tur 6

6 odpowiedzi na ten temat

#1 Share marcintur

marcintur

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 4 postów

Napisany 25 luty 2009 - 17:54

FORTSCHRITT + tur 6 Witam. Założyliśmy dziś osobną pompę (Pompa zębata PZT-40W) pod tur 6 w fortschritt zt 323. Kupiliśmy dziś Zawór przelewowy służący do zabezpieczania układu hydraulicznego przed podwyższeniem się w nim ciśnienia ponad dopuszczalną wartość maksymalną. . I teraz pytanie. Na jakie ciśnienie jest przystosowany tur 6 bo nigdzie tego nie mogę znaleźć na ile ustawić zawór??

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
FORTSCHRITT + tur 6 Dzisiaj, 21:18
  •  

#2 Share koses

koses

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 474 postów

Napisany 25 luty 2009 - 18:39

FORTSCHRITT + tur 6 generalnie to zazwyczaj ustawia się na 160-170 atm. ale jeśli będzie przekroczone o 10atm. to się nic nie stanie ps.a gdzie założyłeś nową pompę ?

#3 Share marcintur

marcintur

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 4 postów

Napisany 25 luty 2009 - 19:01

FORTSCHRITT + tur 6 Pompę założyłem niżej alternatora. Zasilana jest paskiem(nie powinno tak być) ale niestety nie ma innego miejsca. Jak zrobię zdjęcia to wstawię. Jutro się okaże czy pasek wytrzyma hehe ale nie mieliśmy innego wyjścia.

#4 Share prox7441

prox7441

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 244 postów

Napisany 06 marzec 2009 - 21:00

FORTSCHRITT + tur 6 niezly kozak z ciebie..... forschritt + tur to niezle zestawienie przy jego skretnosci o promieniu skretu 25m zycze powodzenia!

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5 Share koses

koses

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 474 postów

Napisany 07 marzec 2009 - 07:48

FORTSCHRITT + tur 6 prox7441 co ty bredzisz sam miałem kiedyś 323 i spokojnie się zawraca w 12-13 metrach a po przeróbce na siłownik max 11m

#6 Share kombajn

kombajn

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 254 postów
  • Zainteresowania:Maszyny ich przeróbki, przebudowy i udoskonalenia :) z pasją buduje konstrukcje od podstaw mam wiele pomysłów za mało czasu i pieniędzy...<br />

Napisany 07 marzec 2009 - 08:54

FORTSCHRITT + tur 6 Niechce tu krakać ale napęd pompy wysokiego ciśnienia paskiem klinowym to raczej sie nie uda... pompa potrzebuje dużego momentu obr. a pasek pojedynczy raczej nie będzie go w stanie przenieść, trzeba bedzie bardzo mocno naciągnąć pasek a to wykończy łożyska alternatora, ale jak nie było innej możliwości... daj znać jak takie rozwiązanie bedzie sie spisywać
Wszystko to jest moją osobistą opinią. więc prosze jej nie krytykować. chyba że pisze głupoty ;)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#7 Share Dadam

Dadam

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 128 postów

Napisany 11 marzec 2009 - 20:58

FORTSCHRITT + tur 6 a dlaczego założyłeś oddzielną pompę do tur-a ?