matingus

Cena cieląt 2017

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Gość   
Gość

Telefony jak udało Ci się znaleźć napaleńca na tego fałszywego siam? Po ilu dniach sprzedany?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Baks00    4337

W dzisiejszych czasach desperatów nie brakuje,dla nie których to aby cos kolorowego.......mamy dwóch szcześliwych(kupujacy i sprzedajacy)ale chyba wiemy kto bardziej.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TelefonyRadom    213

telefonów od ciula 10-15 zaden fałszywy tylko po mlecznym od pt dzis sprzedany kazdy co dzwonił prawie pytal o kolor a czy desperat pytal o wiecej w przyszłości więc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matingus    107

matingus też myślałem nad kupnem tych cielaków bo nie powiem kuszą mnie ale obawiam się kupiłbym wszystkie bo szukam 30 sztuk

Kolego w przyszłym tygodniu ma mieć nową dostawę.

Ja najbardziej boję się żeby,jakiegoś dziadostwa do obory przywieść..Nie sztuka kupić,(padnie i lekarz z obory nie wyjdzie).


Kliknij zieloną strzałkę jeśli pomogłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DARIUSZA323    25

matingus masz racje ale kupujac jakiekolwiek cieleta zawsze mozesz cos do obory przywlec. zwłaszcza jak kupujesz od handlarzy.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szymon09875    9754

No dokładnie... 

Panowie a tak troche odbiegajac od tematu to miał ktoś z was byka rasy Brown Swiss ? Kupiłem takiego cielaka i jak narazie to idzie bardzo ostro w górę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19454

Narazie!! Podjedź zobaczysz charch jak hf tylko trochę mniejszy..............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szymon09875    9754

Nieee wole nie :D chociaż przez jakiś czas bede sie z niego cieszyc :D Bo jak narazie to jest półtora hfa w tym samym wieku :o 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzysztof1987    211

No dokładnie... 

Panowie a tak troche odbiegajac od tematu to miał ktoś z was byka rasy Brown Swiss ? Kupiłem takiego cielaka i jak narazie to idzie bardzo ostro w górę. 

ta rasa jest dobra dla chandlujących cielakami bo jak są małe ładnie wyglądają -mam i nie polecam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kup lepiej ze 2 odsadki  czy tam 3. Wydasz te 9 tyś ale będziesz miał konkretny towar czyli ok 300 kg byki a nie 150 kg. Ten gość zrobiłby dobry biznes jakbyś je kupił. Hf zawsze będzie hf.

A po drugie jaki jest ich wiek ??

Edytowano przez DzikiSimental25

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szymon09875    9754

Ale czy to az taka wielka cena za te byki ? Nie wiem jak wyglądaj one w realu ale za 8 tyś 6 sztuk 150-300 kg no to wedlug mnie bardzo dobra cena

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kubamako66    540

około 60 może 70 kg tak na oko a ile ma dokładnie to nie wiem 

Edytowano przez kubamako66

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Może popraw to morzę bo wali po oczach jak kogut w t25 . B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamyk102102    0

Witam.Mam 3 ładne byczki MM na sprzedaż,jeden po sm dwa po lm od zwykłych krów ncb .Ładne,na niskich nogach,średnia waga 320-330 kg.2 jałówki 340-360 kg MM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19454

Kup lepiej ze 2 odsadki  czy tam 3. Wydasz te 9 tyś ale będziesz miał konkretny towar czyli ok 300 kg byki a nie 150 kg. Ten gość zrobiłby dobry biznes jakbyś je kupił. Hf zawsze będzie hf.

A po drugie jaki jest ich wiek ??

 

No interes życia by zrobił........sprzedający oczywiście

Ale czy to az taka wielka cena za te byki ? Nie wiem jak wyglądaj one w realu ale za 8 tyś 6 sztuk 150-300 kg no to wedlug mnie bardzo dobra cena

jakby było bliżej sam bym wziął 6 szt za 8tys to 1300 z hakiem za szt, pasuje nawet za hf'a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ozzborn   
Gość ozzborn

Kup lepiej ze 2 odsadki  czy tam 3. Wydasz te 9 tyś ale będziesz miał konkretny towar czyli ok 300 kg byki a nie 150 kg. Ten gość zrobiłby dobry biznes jakbyś je kupił. Hf zawsze będzie hf.

A po drugie jaki jest ich wiek ??

 

a wez tu kup odsadka czystorasowego za 3 tys 300kg ...

co jeden to lepszy, sa juz tacy co chca po 13 plus vat 8% 

300kg x 13 = 3900 x 8% = 4212 zł 

są chetni ?  :D  :D  :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez 4porucznik01
      witam . mam ostatnio problem z somatyką u bydła . nie które sztuki z dnia na dzien maja wyższa liczbe komórek . nie wiem czym to jest spowodowane . dawka paszowa sie nie zmieniła jest taka sama . kukurydza ,siankoiszonka ,siano lub słoma  śruta swoja z mieszanki owsa  jęczmienia żyta i pszenżyta . rzepakowa. wysłodki buraczane , pszenmix oraz dodatki witaminowe od somatyki .drożdze soda i kreda .po kazdym doju krowy maja zasklepiane wymię . ostatnie wyniki z mleczarni tłuszcz 4,27 bialko 3,06  może ktoś pomoże co z tym zrobic jak obniżyć 
    • Przez CeZaRy29269
      Byk 280+ do 30 miesięcy co tp znaczy ?
    • Przez Michał123
      Dzień dobry, czy ktoś opasa bydło ziemniakami? Chciałbym dowiedzieć się od jakiego wieku można dawać ziemniaki i w jakich ilościach. Jako główna dawka pokarmowa, czy jako dodatek np. do kiszonki z kukurydzy?
    • Przez Radek65
      Dzień dobry, czy można krzyżować miedzy sobą Czerwonego i Czarnego Angusa? Chodzi mi o to czy należąc do związku hodowców bydła można krzyżować te 2 rodzaje bydła i czy nadal będzie to bydło czysto rasowe? Czy lepiej mieć jałówki Angusa a byka np. Simentala?
    • Przez Radek65
      Dzień dobry, chciałbym rozpocząć hodowlę 15 krów mamek. Mocno zastanawiam się nad herefordami. Chciałbym poznać o nich opinie osób które tą rasę posiadają, zastanawia mnie czy opasy ładnie przyrastają i jaką można dostać cenę za kg żywca. Czy warto bawić się w krowy mamki jeśli nie mam miejsca na pastwisko? Mamki karmił bym sianem i dodatkowo jakąś paszą energetyczną. Czy lepiej wybrać jakąś inną rasę np. Angusa?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj