matingus

Cena bydła 2017

Polecane posty

karolr2    767

Wczoraj  sprzedana 1  sztuka  , mieszaniec  hf/lm słaby  zad , poszedł  - bo  psuł  mi nerwy miał  dopiero  20 miesięcy 

725 kg - 7,80  zł /kg .  Cena  bez  rewelacji - bo  w  sumie  byk  też  , ale  za  to  waga pewna  ;)

Waga  i  cena  brutto ,  

 

Jak słaby zad to nie możliwa cena :rolleyes: na pewno coś z wagą było kombinowane  :o 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19459

sołtys 48  proszę o reklamę  jakiej ubojni takie wybicie 

 

BIERNACKI

znajomi odstawiają tam sporo "odpadowych"krów z produkcji mleka, i jałowice co się nie zacielają bądź są po mięśniakach,

krowy wybicie różne od 30 do 50 kilku %

jak mi zaakceptuje mod zdjęcie to stawie z wybiciem ostatniej partii  bo mam zrobione

Edytowano przez soltys48

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
micgal39533    498

To słabo bo ja po 9 brutto

 

 

cieszę się Twoim szczęściem ale to i tak mało ;/ 

Edytowano przez micgal39533

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rollnik83    5

cieszę się Twoim szczęściem ale to i tak mało ;/ 

Ludzie piszcie normalne ceny . a takie pisanie to świadczy o rzetelności ceny!!!

Wczoraj sprzedane 3 szt waga ogolna 650 kg krzyzowka ho z lm cana 7.50 brutto . mazowieckie

 

 

 

Edytowano przez rollnik83

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ab23    1272

sołty48 dzięki  za odpowiedz z Bienackim juz nie handluję nie będę się prosiił  o pieniądze  RR

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariuszd93    559

No no  co  dzień  to  droższe  bydło  :D

A mi Karol nie  uwierzył,  jak napisałem że  7,8 zł brutto za  mieszańca  wziąłem  ;)


;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bluecows1    41

hf 7.8+VAT

 

dawaj do mnie tego kupca

mam kapitalne mięsne trzy sztuki, sprzedam po tej cenie

z tego co kojarze też jesteś z łódzkiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciastek12    44

hf 7.8+VAT

 

Kto odbierał? Ile ważyl? Jaka strączka? I na jakiej wadze ważone?

Edytowano przez ciastek12

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co powiecie na temat Skiby? Jak z wyplacalnoscia waga itp?

Handlowałem z nim kilka razy kasa po dwóch tygodniach na koncie a waga zawsze byłem przy uboju więc wszystko ok ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemek28_28    2078

Za 7.80 netto to dawaj kolego odrazu tego kupca do mnie. Mam 10 z luzu mieszańców, miałem trzymać je jeszcze ale za ta cenę sprzedam Ci dzisiaj. Tylko bede ważył na ogólnej, bo na jego to moze byc nawet 9 zł ale nie wierze.

No no co dzień to droższe bydło :D
A mi Karol nie uwierzył, jak napisałem że 7,8 zł brutto za mieszańca wziąłem ;)


Zagradzał sie z Toba. Albo u nas chu.... kupujący albo waga sie zgadza? Pozdrawiam w niedziele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19459

Soltys a kase od biernackiego masz czy dopiero dostaniesz?

Pisałem,że nie moje bydło tylko znajomych!!!

Czytaj ze zrozumieniem ;)

Kasę im przelewa bez problemów-ale tam idzie naprawdę dużo sztuk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chudy123    12

jaka cena w  wlkp za byki mm bo mam zamiar na dniach sprzedawac ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
micgal39533    498

Ludzie piszcie normalne ceny . a takie pisanie to świadczy o rzetelności ceny!!!

Wczoraj sprzedane 3 szt waga ogolna 650 kg krzyzowka ho z lm cana 7.50 brutto . mazowieckie

 

 

napisałem normalną cenę że 7,80 a Ty wyskoczyłeś z 9 to o Co ci chodzi ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iwik073    19

mam 6 szt mięsnych ale 7;5 i ni hu hu więcej nie chcą dać cena netto wielkopolska okolice krotoszyna potrzebny dobry kupiec pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asica698    3

mam 6 szt mięsnych ale 7;5 i ni hu hu więcej nie chcą dać cena netto wielkopolska okolice krotoszyna potrzebny dobry kupiec pozdrawiam

gdzie do tej pory oddawałeś było?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciastek12    44

Handlowałem z nim kilka razy kasa po dwóch tygodniach na koncie a waga zawsze byłem przy uboju więc wszystko ok ?

 

Na żywa też sprzedawałeś? Maja wage na samochodzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolr2    767

No no  co  dzień  to  droższe  bydło  :D

A mi Karol nie  uwierzył,  jak napisałem że  7,8 zł brutto za  mieszańca  wziąłem  ;)

 

Wieżę tylko tak żartowałem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dzis sprzedałem LM po duzej krowie wkoncu po możliwej cenie 8,7 brutto. moja waga roznica 7 kg. firmy nie podam na zyczenie kupującego bo wie ze sie tu udzielam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez 4porucznik01
      witam . mam ostatnio problem z somatyką u bydła . nie które sztuki z dnia na dzien maja wyższa liczbe komórek . nie wiem czym to jest spowodowane . dawka paszowa sie nie zmieniła jest taka sama . kukurydza ,siankoiszonka ,siano lub słoma  śruta swoja z mieszanki owsa  jęczmienia żyta i pszenżyta . rzepakowa. wysłodki buraczane , pszenmix oraz dodatki witaminowe od somatyki .drożdze soda i kreda .po kazdym doju krowy maja zasklepiane wymię . ostatnie wyniki z mleczarni tłuszcz 4,27 bialko 3,06  może ktoś pomoże co z tym zrobic jak obniżyć 
    • Przez CeZaRy29269
      Byk 280+ do 30 miesięcy co tp znaczy ?
    • Przez Michał123
      Dzień dobry, czy ktoś opasa bydło ziemniakami? Chciałbym dowiedzieć się od jakiego wieku można dawać ziemniaki i w jakich ilościach. Jako główna dawka pokarmowa, czy jako dodatek np. do kiszonki z kukurydzy?
    • Przez Radek65
      Dzień dobry, czy można krzyżować miedzy sobą Czerwonego i Czarnego Angusa? Chodzi mi o to czy należąc do związku hodowców bydła można krzyżować te 2 rodzaje bydła i czy nadal będzie to bydło czysto rasowe? Czy lepiej mieć jałówki Angusa a byka np. Simentala?
    • Przez Radek65
      Dzień dobry, chciałbym rozpocząć hodowlę 15 krów mamek. Mocno zastanawiam się nad herefordami. Chciałbym poznać o nich opinie osób które tą rasę posiadają, zastanawia mnie czy opasy ładnie przyrastają i jaką można dostać cenę za kg żywca. Czy warto bawić się w krowy mamki jeśli nie mam miejsca na pastwisko? Mamki karmił bym sianem i dodatkowo jakąś paszą energetyczną. Czy lepiej wybrać jakąś inną rasę np. Angusa?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj