matingus

Cena bydła 2017

Polecane posty

LuckyLuke12345    230

Ładne sztuki, jaka rasa? Skad jestes kolego i kto odbieral? Cena i waga oczywiście brutto?

 

Limousine , powiat łukowski , Karol Pasik , oczywiście waga i cena brutto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Azor07    765

Siemka mierzyłem byka do mam do sprzedania i ma 225 cm ile może mieć kg

 

Ok. 910 kg ja miałem z taką miarą to miał 916kg jest w galerii możesz sobie porównać .

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19451

Panowie może ktoś się orientuje jaka ubojnia jest w Strykowie bądź okolicach?? Wiem,że MIlex ale czy oni biorą leżaki???Czy może ktoś inny wałki kręci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matingus    107

kolego kiedyś brała firma SEWAM,z okolic Strykowa.


Kliknij zieloną strzałkę jeśli pomogłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Panowie a ci z tego Swirlna to nazwisko ma Witkowski ? Był ostatnio i pytał sie czy coś mam ? To o niego chodzi ? jak płaci ? Bo z jego gadki pieknie. I ostatnio dostałem propozycję 8.5 z vat za każdą sztukę która bedzie mieć 600kg na czysto bez różnicy czy czysty Hf czy mieszaniec wiec cena też zacna płatnośc niby ba reke pierwszy raz . Ale tez ze Skwirlna dajcie wiecej info 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bykoland    1

Panowie a ci z tego Swirlna to nazwisko ma Witkowski ? Był ostatnio i pytał sie czy coś mam ? To o niego chodzi ? jak płaci ? Bo z jego gadki pieknie. I ostatnio dostałem propozycję 8.5 z vat za każdą sztukę która bedzie mieć 600kg na czysto bez różnicy czy czysty Hf czy mieszaniec wiec cena też zacna płatnośc niby ba reke pierwszy raz . Ale tez ze Skwirlna dajcie wiecej info 

 

Przyciśnij go troche, niech da 9, przynajmniej za te czyste hf-y 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KamilSokoowski    109

Panowie o czym wy mowicie hf u nas (zreszta wszedzie tak jest) 7.5 max 7.7 a wy mowicie o 8.5 a jeszcze lepiej 9.0. Ciekawe co z wagą u tego Witkowskiego....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marijusz    556

Panowie a ci z tego Swirlna to nazwisko ma Witkowski ? Był ostatnio i pytał sie czy coś mam ? To o niego chodzi ? jak płaci ? Bo z jego gadki pieknie. I ostatnio dostałem propozycję 8.5 z vat za każdą sztukę która bedzie mieć 600kg na czysto bez różnicy czy czysty Hf czy mieszaniec wiec cena też zacna płatnośc niby ba reke pierwszy raz . Ale tez ze Skwirlna dajcie wiecej info 

w końcu jakiś konkretny kupiec nie ważne umięśnienie ,rasa tylko waga i już cena 8,5 zł ,aż wam zazdroszcze Sprzedawajcie mu szybko bo jak pośrednicy z podlasia i warmi sie dowiedza to jednego dnia mu z tysiąc byka dowiozą Chyba ze przyciaganie ziemskie w bazie kupującego jest niższe o jakies 15- 20% Co by mi wyjasniało tą nie ziemską cenę!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ozzborn   
Gość ozzborn

a kasa do reki czy na przelew ?  :D

bo jak na przelew to pewnie i po 10zł da  :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RolAnonim    70

Dzis dostalem propozycje 8.3 za miesnego i 7,5 hfa 650kg.Jak na hf'a to niezle ale za miesnego jak myslicie?

post-209436-0-04004100-1485532501_thumb.jpg

post-209436-0-63343000-1485532548_thumb.jpg

post-209436-0-02692000-1485532575_thumb.jpg

post-209436-0-56115100-1485532647_thumb.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19451

za naprawdę pięknego mm'a z bbb w wadze ponad 800 zaproponowano mi 8 netto, jałówka podobna waga 7,5 taki sam mieszaniec płn wlkp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzychuuuuu    46

U mnie ogladal MM czarno-bialego po simentalu to proponowal po 8 netto. To jak mieszanka z bbb to pewnie wyglada duzo lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19451

wygląda super i co z tego jak u nas takie ceny.........

kolega nie tak dawno przepiękne blondy 50% w wadze +800 oddał poniżej 8........................

Jedno u nas pewne waga to i cena niższa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Witkowski daje cenę normalną. Ale dostałem odbtakixh objazdowych naganiaczny cenę 8.5 nie ważne jaki byk byle 600 na czysto ktoś chce to podam nr .będę sprzedawać to zadzwonię dp nich dowiem się co i jak. A ten Witkowski jak wyplacalny? Itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez 4porucznik01
      witam . mam ostatnio problem z somatyką u bydła . nie które sztuki z dnia na dzien maja wyższa liczbe komórek . nie wiem czym to jest spowodowane . dawka paszowa sie nie zmieniła jest taka sama . kukurydza ,siankoiszonka ,siano lub słoma  śruta swoja z mieszanki owsa  jęczmienia żyta i pszenżyta . rzepakowa. wysłodki buraczane , pszenmix oraz dodatki witaminowe od somatyki .drożdze soda i kreda .po kazdym doju krowy maja zasklepiane wymię . ostatnie wyniki z mleczarni tłuszcz 4,27 bialko 3,06  może ktoś pomoże co z tym zrobic jak obniżyć 
    • Przez CeZaRy29269
      Byk 280+ do 30 miesięcy co tp znaczy ?
    • Przez Michał123
      Dzień dobry, czy ktoś opasa bydło ziemniakami? Chciałbym dowiedzieć się od jakiego wieku można dawać ziemniaki i w jakich ilościach. Jako główna dawka pokarmowa, czy jako dodatek np. do kiszonki z kukurydzy?
    • Przez Radek65
      Dzień dobry, czy można krzyżować miedzy sobą Czerwonego i Czarnego Angusa? Chodzi mi o to czy należąc do związku hodowców bydła można krzyżować te 2 rodzaje bydła i czy nadal będzie to bydło czysto rasowe? Czy lepiej mieć jałówki Angusa a byka np. Simentala?
    • Przez Radek65
      Dzień dobry, chciałbym rozpocząć hodowlę 15 krów mamek. Mocno zastanawiam się nad herefordami. Chciałbym poznać o nich opinie osób które tą rasę posiadają, zastanawia mnie czy opasy ładnie przyrastają i jaką można dostać cenę za kg żywca. Czy warto bawić się w krowy mamki jeśli nie mam miejsca na pastwisko? Mamki karmił bym sianem i dodatkowo jakąś paszą energetyczną. Czy lepiej wybrać jakąś inną rasę np. Angusa?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj