matingus

Cena bydła 2017

Polecane posty

krzysztof1987    211

tu bez zmian 30 dni

Krzysztof 1987 poznasz głupiego po smiechu jego

nie potrafisz pisać i nie znasz przysłowia powinno być 

poznasz głupiego po czynach jego  twoje czyny mówią same za siebie  :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariuszd93    559

Nie  obroniłeś  sie  , wersja  po smiechu jest bardziej popularna  :P .

 

Ile można  dostać  za jałówki , waga około  650 kg  mieszańce  SM . W  Bardzo  dobrej kondycji ?


;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzysztof1987    211

 Koledzy radze uważnie oglądać filmy i dokładniej przepisywać cytaty  :D 

Poznasz głupiego po czynach jego – Forrest Gump.

mariuszd93 - obroniłem sie  :D 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariuszd93    559

jednak nie 

 

 

 
 
 
  • Definicja
     

    powiedzenie używane - jako złośliwy komentarz - w sytuacji, gdy czyjś śmiech wydaje nam się niestosowny i głupawy

https://www.google.pl/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=&cad=rja&uact=8&ved=0ahUKEwjUjeL46djRAhUsOJoKHSskCnQQFggcMAA&url=http%3A%2F%2Fwsjp.pl%2Findex.php%3Fid_hasla%3D7886&usg=AFQjCNFRQjbIf96vxHO2R09xGUp5A-8tZw&sig2=_YjqYovoN_4_dh5woKF3Dw

 

 

 

Edytowano przez mariuszd93

;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariuszd93    559

Nie jestem  fanatykiem filmowych cytatów , to  przysłowie  jest  starsze niż  film .

 

Mniejsza  o  to  zreszta  , bo  skończy sie  na  ostrzeżeniach , to  troche  nie  na  temat.

 

 

 

miglanc88

 

Od kogo  ta  propozycja?  sprzedałeś? szczerze  to liczyłem na  więcej niż  7,20  brutto ...

 

Edytowano przez mariuszd93

;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pepe2    13

 

Ok, mam nadzieje że pójdą za dobrą cenę  :)

Nie wie ktoś jak placi teraz za byki ubojnia "Józan" w Koziegłowach?

 

 

Dzisiaj dostałem 8 zł brutto , byk mieszaniec sm , 686 kg .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miglanc88    116

Tyle proponowali Wierzbiccy .ja sprzedałem znajomemu 4 sztuki na powiększenie stada za 19k

Edytowano przez miglanc88

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paramonov    72

U mnie gość oglądał dzisiaj i zaproponował za 3 szt. mieszańce sm. o wadze ok 750,620,620 cene 7,6 brutto... i myśle że słabo nie zgodziłem sie. Jaka była by dobra cena ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemek0909    0

Krowy mleczne wybrakowane po 3,30 za kg.Mazowieckie
Jak u Was płacą za takie krowy?A ile skitki u Was bo u mnie az 8 procent

Edytowano przez przemek0909

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KamilSokoowski    109

Dzisiaj byl u mnie handlarz proponowal za jałowke 600kg 6.8brutto. Odjechal bez jałowki.

Edytowano przez KamilSokoowski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

u mnie był handlarz jak usłyszał że jedziemy na wage autem z cenny netto zrobiła sie cenna brutto też pojechal bez towaru i nawet
się nie pożegnał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

za te 3 sztuki to 8 zł jak nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BENNY82    242

Wczoraj kolega sprzedawal 2 krowy cos okolo 700kg 5.5 netto. Jałówke mięsną 656kg 6.5netto i byka 620kg po 7 netto.

 

można wiedzieć do kogo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomo12    368

Dzisiaj sprzedane 2 byczki HO
667kg, 680kg
Cena - 7,7zl
Wartosci brutto
Rewelacji nie ma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matius04    13

do kogo byście polecali sprzedać na Podlasiu bydło? (4 szt. -1 sm, 1 hf, 1mm i 1 mały dobrze zbudowany nie rosnący byczek) i ile mogę dostać na żywą za wszystkie nie patrząc na rasę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matius04    13

sm 680, hf 650, mm 750, i ten mały ho coś koło 450 :) waga mniej więcej taka a nawet zaniżona :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez 4porucznik01
      witam . mam ostatnio problem z somatyką u bydła . nie które sztuki z dnia na dzien maja wyższa liczbe komórek . nie wiem czym to jest spowodowane . dawka paszowa sie nie zmieniła jest taka sama . kukurydza ,siankoiszonka ,siano lub słoma  śruta swoja z mieszanki owsa  jęczmienia żyta i pszenżyta . rzepakowa. wysłodki buraczane , pszenmix oraz dodatki witaminowe od somatyki .drożdze soda i kreda .po kazdym doju krowy maja zasklepiane wymię . ostatnie wyniki z mleczarni tłuszcz 4,27 bialko 3,06  może ktoś pomoże co z tym zrobic jak obniżyć 
    • Przez CeZaRy29269
      Byk 280+ do 30 miesięcy co tp znaczy ?
    • Przez Michał123
      Dzień dobry, czy ktoś opasa bydło ziemniakami? Chciałbym dowiedzieć się od jakiego wieku można dawać ziemniaki i w jakich ilościach. Jako główna dawka pokarmowa, czy jako dodatek np. do kiszonki z kukurydzy?
    • Przez Radek65
      Dzień dobry, czy można krzyżować miedzy sobą Czerwonego i Czarnego Angusa? Chodzi mi o to czy należąc do związku hodowców bydła można krzyżować te 2 rodzaje bydła i czy nadal będzie to bydło czysto rasowe? Czy lepiej mieć jałówki Angusa a byka np. Simentala?
    • Przez Radek65
      Dzień dobry, chciałbym rozpocząć hodowlę 15 krów mamek. Mocno zastanawiam się nad herefordami. Chciałbym poznać o nich opinie osób które tą rasę posiadają, zastanawia mnie czy opasy ładnie przyrastają i jaką można dostać cenę za kg żywca. Czy warto bawić się w krowy mamki jeśli nie mam miejsca na pastwisko? Mamki karmił bym sianem i dodatkowo jakąś paszą energetyczną. Czy lepiej wybrać jakąś inną rasę np. Angusa?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj