Raptus902

Ceny trzody chlewnej 2017

Polecane posty

Tomasz78    1029

hehe dzis był u mnie ostatni raz  ,świadectwo za 24 zł za 3 ostatnie sztuki jutro jada po 4.10 powiat Gniezno :lol: śmiech przez łzy ,czytając Wasze ceny

maciory po 3,90

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szopen    29

Jakby ode mnie chciał za dojazd siedząc w swoim gabinecie to za chwilę na głowie miałby powiatowego i kontrolę.

Ja wolę jechać do gabinetu, żeby czegoś nie przywiózł do mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

W poniedziałek sprzedałem maciore po 2.8 + vat. Kąsek Kisielice

 

To ładnie Cię wydymali u nas macira 3,90 netto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nowy81    68

Maciory też mam możliwość sprzedaży po 3,9 netto.

Tuczniki 10szt.  14dni temu po 4,4zł (słabo ale za małe ilości więcej w okolicy nie osiągalne było)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TheLukasTeam    59

I to jest właśnie to, że jak ktoś ma mniej niż 20szt jednorazowo, to nawet nie chcą za bardzo gadać o jakiejś wyższej cenie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ws71    1766

I to jest właśnie to, że jak ktoś ma mniej niż 20szt jednorazowo, to nawet nie chcą za bardzo gadać o jakiejś wyższej cenie...

 

U nas zakłady podpisują umowy od 100szt rocznie i nawet jak zawieziesz 1-2szt masz doliczane 10gr/kg,obecnie przy takich ilościach wychodzi około 4,85 netto

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nunu85    497

we wtorek sprzedawałem po 4,5 i to z wielka łąską, bo ponoc zaczęły taniec.

Na przyszły wtorek mam kolejne sztuki zapisane, zobaczę co zaoferują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

a dzis w agrobiznesie powiedziano ze tanieja a tu +5eurocenty

tam zawsze gdy niemcy podnoszą to następnego dnia jest gatka że mięso w magazynach zalega 

w poniedziałek 4.7+vat 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SW400kruger    42

4.6 netto, podkarpackie. Średnia waga 155 kg(a nie wyglądały na tak duże WBP x Maximus), także przerosły, dlatego 4% potrącenia a nie 3. Co do świadectwa zdrowia 30 zł za 5 sztuk. Za jakieś 3 tygodnie kolejny transport, tym razem 12 sztuk i jak zapisywałem się w kolejkę to przewidywał stabilność ceny z tendencją minimalnego wzrostu i może jakiś bonus za w miarę przyzwoitą liczbę sztuk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nowak5425    61

Tydzień temu (20 stycznia) sprzedane po 4,6 + vat 17 szt.
Mazowieckie okolice Płońska Dziś kolejne 17 szt po tej samej cenie.

Edytowano przez Nowak5425

Zapraszam na kanał YouTube : Nowakowsky. Filmiki  z budowy własnych konstrukcji oraz różnych remontów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Gość
      Przez Gość
      Jak się zmieniają ceny bydła w roku 2024? Jakie są ceny w waszych regionach? Ceny bydła pójdą w dół czy może tak korzystna tendencja dla nas hodowców się utrzyma 🙂
       
      Wpisując cenę podajcie od razu datę i region w jakim handlowaliście bydłem.
      Kontynuacja tematu
      https://www.agrofoto.pl/forum/topic/297364-ceny-bydla-2023/page/279/?tab=comments#comment-4253941
    • Gość
      Przez Gość
      Jak się zmieniają ceny bydła w roku 2023? Jakie są ceny w waszych regionach? Ceny bydła pójdą w dół czy może tak korzystna tendencja dla nas hodowców się utrzyma 🙂
       
      Wpisując cenę podajcie od razu datę i region w jakim handlowaliście bydłem.
      Kontynuacja tematu 
       
    • Przez DzikiSimental25
      Nowy Rok to i nowy temat. 
      Link do kontynuacji tematu : 
       
    • Przez donweter1989
      Nowy rok, nowy temat. Zapraszam do dyskusji i podawania cen. Początek roku wygląda mało optymistycznie, a jak będzie dalej?
      Jakie proponują Wam ceny na wagę żywą i poubojową?
      Kontynuacja wątku 2022:
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj