Raptus902

Ceny trzody chlewnej 2017

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
raul7031    22

Kupuja jak chcesz podam Ci namiary

Możesz podać te namiary? Chciałem napisać na pw, ale nie możesz wiadomości nowych otrzymać ( tak mi wyświetliło) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bananek    16828

nie za tanio? w wiosce tylko dwóch gospodarzy ze świniami. Niby przedwczoraj ten drugi sprzedał po 6zł. Możliwe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaj    103

Wydaje mi sie ze mozliwe, mozesz mówić i po 6 zlotych. Dzisiaj ladowane po 4,6 plus vat. Srednia waga 140kg


Sprzedam rozrzutnik cena do uzg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hurt1991    2

A macie oferty na giełdzie Dograne? Można tam negocjować dostawy z wyprzedzeniem i jest kilka sporych zakładów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lesssiu007    186

A co to takiego dziwnego 6 zł za kg wieprzowiny ? W mieście pensje rosną po woli ale rosną jest najniższa krajowa i tak samo powinno być z cenami w rolnictwie "ceny minimalne " zresztą koszty paliwo nawozy koncentraty wszystko nie tanieje a przeciwnie to i cena na swiniaka powinna rosnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Po to właśnie są obniżki , żeby móc się później cieszyć z podwyżek :P .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cover    8

Ja bym nie obstawiał że cena pójdzie do góry na święta. Podobno w sierpniu wjechała masa warchlaków do Polski z zza granicy, czyli listopad grudzień będą sprzedawane.... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martinezo    41

tyle tylko, że mało który skupujący patrzy na ilość tucznika na polskim rynku, każdy kieruje się cenami na giełdzie niemieckiej.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hurt1991    2

tyle tylko, że mało który skupujący patrzy na ilość tucznika na polskim rynku, każdy kieruje się cenami na giełdzie niemieckiej.......

patrzy, patrzy na ilości i jednocześnie patrzy na giełdę DE - czasem to jest nawet zabawne, gdy na niemieckiej obrót 0 lub kilkaset sztuk i bierze tą cenę kupując kilka tysięcy krajowych. Totalnie od czapy sytuacja, ale robią tak z prostego powodu: po prostu nie wiedzą ile tej krajowej ilości jest, jak się rozkłada w czasie, więc trzymają się niby referencji z zachodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Gość
      Przez Gość
      Jak się zmieniają ceny bydła w roku 2024? Jakie są ceny w waszych regionach? Ceny bydła pójdą w dół czy może tak korzystna tendencja dla nas hodowców się utrzyma 🙂
       
      Wpisując cenę podajcie od razu datę i region w jakim handlowaliście bydłem.
      Kontynuacja tematu
      https://www.agrofoto.pl/forum/topic/297364-ceny-bydla-2023/page/279/?tab=comments#comment-4253941
    • Gość
      Przez Gość
      Jak się zmieniają ceny bydła w roku 2023? Jakie są ceny w waszych regionach? Ceny bydła pójdą w dół czy może tak korzystna tendencja dla nas hodowców się utrzyma 🙂
       
      Wpisując cenę podajcie od razu datę i region w jakim handlowaliście bydłem.
      Kontynuacja tematu 
       
    • Przez DzikiSimental25
      Nowy Rok to i nowy temat. 
      Link do kontynuacji tematu : 
       
    • Przez donweter1989
      Nowy rok, nowy temat. Zapraszam do dyskusji i podawania cen. Początek roku wygląda mało optymistycznie, a jak będzie dalej?
      Jakie proponują Wam ceny na wagę żywą i poubojową?
      Kontynuacja wątku 2022:
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj