Skocz do zawartości

Zdjęcie

df agrofarm/ same explorer 3/ lamborghini r3evo

474 odpowiedzi na ten temat

Ankieta: Który najlepszy (522 użytkowników głosowało)

Oto kandydaci:

Nie możesz zobaczyć wyników ankiety, dopóki w niej nie zagłosujesz. Proszę się zalogować i oddać głos aby zobaczyć wyniki.
Głosuj Goście nie mogą głosować

#161 Share MarekDFagrofarm410

MarekDFagrofarm410

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 132 postów

Napisany 30 kwiecień 2011 - 13:48

df agrofarm/ same explorer 3/ lamborghini r3evo Do końca na zimno.I wciśnięte pokrętło AC i się świeci światełko i nawet jak się ustawi na 4 bieg to nie działa ale już zgłoszone do serwisu maja po długim weekendzie przyjechać .

Edytowany przez MarekDFagrofarm410, 30 kwiecień 2011 - 13:51.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
df agrofarm/ same explorer 3/ lamborghini r3evo Dzisiaj, 13:28
  •  

#162 Share martini87

martini87

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 37 postów
  • Zainteresowania:historia ,rolnictwo

Napisany 07 maj 2011 - 12:54

df agrofarm/ same explorer 3/ lamborghini r3evo Witam bede niedlugo robil przeglad w agrofarmie 430 i mam zamiar zamowic filtry przez neta, moze kturys z urzytkownikuw zamawial i ma namiar na stronke z przystepnymi cenami?

#163 Share AndrzejJab

AndrzejJab

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 3 postów

Napisany 31 maj 2011 - 15:08

df agrofarm/ same explorer 3/ lamborghini r3evo

My chcieliśmy założyc w Agrofarmie 100 i to wzmoocowanie mozna dokupić w serwisie. Chłopaki z serwisu powiedzieli że do pługa do odsnieżaniato wytzyma bez wzmocnień ale tak jak pisałem niema samego TUZa być może teraz jest dostępny. Akumulator idzie wtedy pod kabinę w specjalną skrzynke którą też mozesz dokupić. Zapytaj się u dilera czy czasami fabrycznie niemasz juz takiego wzmocnienia pod TUZ.

Przedni TUZ można zamówić w POMAROL - Biskupiec ale bez WOM

sprawdzalem ten patent dzis i zewczywiscie o to chodzi wystarczy otworzyc szyberdach i mozna zamknac jednm palcem :rolleyes:

Nikt z was nie słyszał o szczelnej kabinie jeśli powietrze nie ma drogi wyjścia wiadome iż zrobi sie nadciśnienie

Edytowany przez AndrzejJab, 31 maj 2011 - 15:03.

#164 Share Zolwik1990

Zolwik1990

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 142 postów

Napisany 12 czerwiec 2011 - 19:56

df agrofarm/ same explorer 3/ lamborghini r3evo Witam. Posiada ktoś z was deutz fahra agrotracka 610 DT. Co możecie powiedzieć o tym ciągniku.

#165 Share michalDeutzFahr

michalDeutzFahr

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 3 postów

Napisany 19 wrzesień 2011 - 09:12

df agrofarm/ same explorer 3/ lamborghini r3evo Jeżeli chodzi o ceny ciągników Deutz-Fahr / Lamborghini, zapraszam do siedziby Agro-Plus BOGATE
woj. mazowieckie
powiat przasnyski

#166 Share misiu21692

misiu21692

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 136 postów

Napisany 22 wrzesień 2011 - 20:40

df agrofarm/ same explorer 3/ lamborghini r3evo czy któremuś z was stało się ze ciągnik jechał i w czasie jazdy stanął tak jakby był na "luzie" ? potem wybiłem i na nowo wbiłem bieg z rewersem tak samo a ciągnik dalej nie chciał jechać musiałem go zgasić i potem dopiero zaczął funkcjonować normalnie :blink: stało mi się to po raz drugi nie wiecie co to może być ?? mam ciągnik z rewersem przy kierownicy

#167 Share KrzychuM

KrzychuM

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 373 postów
  • Zainteresowania:!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Napisany 25 październik 2011 - 16:32

df agrofarm/ same explorer 3/ lamborghini r3evo mam exploera z 2008. mam taki problem ze jak jest pod obciazeniem to mi sie zapowietrza. ale tylko pod obciazeniem na ''luzie'' jest normalny. odpowietrzam i jest to samo. byla wymieniana pompka paliwowa wszystkie uszczelki od wezykow i weze sprawdzane... co to moze byc??

#168 Share Ferdek07

Ferdek07

Ferdek07

• Members
  • PipPipPip
  • 7703 postów

Napisany 25 październik 2011 - 17:34

df agrofarm/ same explorer 3/ lamborghini r3evo pompka paliwowa to to co na pasek idzie można wiedzieć ile to kosztowało? a przy filtrach obczajałaś filtr wstępny i ta membrana nad filtrem co się odpowietrza? dziwne,

#169 Share marunioo

marunioo

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 52 postów

Napisany 25 październik 2011 - 17:59

df agrofarm/ same explorer 3/ lamborghini r3evo Witam
U nas był problem z odpowietrzeniem. Kiedys zabrakło paliwa i przez tel serwisant kazał nam pokolei odpowietrzać przewody filtry, dopiero po popuszczeniu przewodu na pompowtrysku jakoś się udało odpalic. Postanowiliśmy wymienić pompkę i problem znikł. Kupiliśmy całą kompletna, ceny niepamiętam. Ciągnik to DF Agrofarm 100.

#170 Share KrzychuM

KrzychuM

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 373 postów

Napisany 25 październik 2011 - 18:42

df agrofarm/ same explorer 3/ lamborghini r3evo pompka w sensie ''odstojnik paliwa''.w pierwszym odtojniku membrana byla rozcieta, nie mam pojecia jakim cudem to sie stalo bo jest ona chroniona metalowa oslona. kosztowala 650zl!!!filtry byly wymieniane.ale gdyby membrana byla uszkodzona to by sie cochwile zapowietrzal bez wzgledu na obciazenie a mi sie tylko pod obciazeniem zapowietrza. a czy to moze byc turbina czasem uszkodzona?? kilka razy mi sie zdarzylo podczas pracy ze paliwa zabraklo i zdechl na goracym silniku...

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#171 Share Ferdek07

Ferdek07

Ferdek07

• Members
  • PipPipPip
  • 7703 postów

Napisany 26 październik 2011 - 07:38

df agrofarm/ same explorer 3/ lamborghini r3evo sama ta membranka gumowa aż tyle? chyba ktoś inny pisał że 300zł kosztowała, wygląda na to że ciągnik dostaje za mało paliwa ja bym proponował sprawdzić tą pompkę podającą na pasek klinowy, może za małe ciśnienie daje lub prawie wcale nie pompuje, bo tam węże grube są nie wydaje mi się żeby było coś przytkane jak już to może w baku jakaś siatka czy filterek jest zapchany ale w to wątpię, jak dłużej postoi to dobrze odpala? znajomego agroplus 100 miał chyba już 2gi raz wymienianą tą pompkę na pasek raz na gwarancji, może to się da sprawdzić jakoś na przyrządach czy tak jakoś czy dobrze podaje paliwo
po wymianie filtrów nie poprawiło się? inny przypadek jaki znam to syfne paliwo z wodą po wymianie tego samego dnia zatkało nowe filtry i takie same objawy były, no ale ciągnik słabł i gasł a tu się zapowietrza, oblukaj dokładnie tą pompkę podającą lub ją jakoś sprawdz, znajomemu raz ciekła a 2gi raz nie odpalał jak dłużej postał

Edytowany przez Ferdek07, 26 październik 2011 - 07:41.

#172 Share KrzychuM

KrzychuM

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 373 postów

Napisany 26 październik 2011 - 16:01

df agrofarm/ same explorer 3/ lamborghini r3evo membrany nie dostaniesz osobno. caly odstojnik tyle kosztowal.

#173 Share marunioo

marunioo

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 52 postów

Napisany 26 październik 2011 - 18:42

df agrofarm/ same explorer 3/ lamborghini r3evo U nas rownież była uszkodzona mebrana i został wymieniony cały odstojnik.

#174 Share kamilsame1

kamilsame1

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 163 postów

Napisany 26 październik 2011 - 18:53

df agrofarm/ same explorer 3/ lamborghini r3evo U mnie była wymieniana sama membrana,koszt 300zł,U mnie bylo to samo co u was cały czas sie zapowietrzał,
Panowie a jak wam palą te ciagniki w zime? :mellow:
Bo moj stoi w szczetnym garazu i przy tem -10 ,jak go podgrzeje 4 razy to ma ciezko zapalic :(
Wie ktos moze czy do tych modeli mozna zamontowac grzałke?

#175 Share marunioo

marunioo

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 52 postów

Napisany 26 październik 2011 - 19:00

df agrofarm/ same explorer 3/ lamborghini r3evo Moj Agrofarm 100 jest z 2007r. i od nowosci ma ten sam akumulator. Raz podgrzeje i jest ok. Fakt że troche slabo kreci jak na pierwszy raz, ale myśle ze akumulator już powoli pada. Niestety biedaczek garażu to niewiedział.

#176 Share Ferdek07

Ferdek07

Ferdek07

• Members
  • PipPipPip
  • 7703 postów

Napisany 27 październik 2011 - 08:25

df agrofarm/ same explorer 3/ lamborghini r3evo jakie macie akumulatory w swoich sdf-ach u mnie jest 100Ah to chyba skromnie jak do takiego ciągnika, jak jezd zimno to słabo kręci ale od pierwszego strzała zawsze odpala, stosujecie antyżele do paliwa i jakieś dodatki czyszczące wtryskiwacze lub układ paliwa? ja co jakiś czas to dolewam i od jesieni cały czas antyżel

#177 Share kamilsame1

kamilsame1

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 163 postów

Napisany 27 październik 2011 - 19:00

df agrofarm/ same explorer 3/ lamborghini r3evo Ja nic nie dolewam, ;) A akumulatory mam takie same jak ty @Ferdek07,i popieram twoje zdanie,ze te akumulatory sa skromne jak na te ciagniki B) .I powiem wam ze jak bedzie taka zima jak ostatnia,to bede miał problemy z odpaleniem :(

#178 Share lamboEVO100

lamboEVO100

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 877 postów

Napisany 27 październik 2011 - 19:17

df agrofarm/ same explorer 3/ lamborghini r3evo u mnie tamtej zimy przy ponad -20 zapalił od kopa i zgasł :lol: okazało się że w odstajniku z paliwa zrobiła się kasza ;[ jakieś mało zimowe paliwo miałem :lol:
ale ogólnie to mój super pali nawet przy dużych mrozach tylko wtedy zapala się kontrolka że w hydraulice ciśnienia nie ma bo olej zgęstniał :huh:

#179 Share Ferdek07

Ferdek07

Ferdek07

• Members
  • PipPipPip
  • 7703 postów

Napisany 28 październik 2011 - 13:18

df agrofarm/ same explorer 3/ lamborghini r3evo kontrolka zapchanego filtra się zapala może już czas zmienić filtr lub cały olej w skrzyni są 2 rodzaje filtrów krótszy i dłuższy dłuższy ma większą przepustowość i podobno kierownicą lżej się kreci,a le w intrukcji napisane jest że to normalne więc chyba nie ma co się przejmować jakby nie było ciśnienia to i kierownicą byś nie skręcał
a jak miałem odpalać w na prawde duży mróz to 2 czajniki gotującej się wody na filtry polewam pomaga :D widać wtedy jak kluski spływają do odstojnika i się rozpuszczają

Edytowany przez Ferdek07, 28 październik 2011 - 13:19.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#180 Share marunioo

marunioo

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 52 postów

Napisany 28 październik 2011 - 17:18

df agrofarm/ same explorer 3/ lamborghini r3evo Ja osobiscie bym nawet sie nie zastanawiał. Jesli pali ci się kontrolka to znaczy że do czujnika nie dochodzi prawidlowa ilośc oleju i moim zdaniem pompa dostaje po tyłku poniewaz nie pobiera tyle oleju co powinna. Mialem podobny przypadek w koparce gdzie ciśnienie jest około 360 atmosfer. Olej przepuszczał zawór bezpieczeństa bo tak filtry były zapchane a pomapa nie miała co zasysac.

Dodaj odpowiedź