Skocz do zawartości

Zdjęcie

df agrofarm/ same explorer 3/ lamborghini r3evo

478 odpowiedzi na ten temat

Ankieta: Który najlepszy (522 użytkowników głosowało)

Oto kandydaci:

Nie możesz zobaczyć wyników ankiety, dopóki w niej nie zagłosujesz. Proszę się zalogować i oddać głos aby zobaczyć wyniki.
Głosuj Goście nie mogą głosować

#141 Share jarek9101

jarek9101

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 24 postów

Napisany 13 kwiecień 2011 - 22:07

df agrofarm/ same explorer 3/ lamborghini r3evo ja myślę że sobie poradzi tylko musisz go dobrze obciążyć z tego co wiem to można zamówić dodatkowe obciążniki na koła ja teraz kupiłem Agrofarma 420GS do 4 obrotowej Lemken Opal 120 ale jeszcze próby nie było myślę że powinien sobie poradzić bez problemu

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
df agrofarm/ same explorer 3/ lamborghini r3evo Dzisiaj, 10:54
  •  

#142 Share erni0402

erni0402

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 263 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo,maszyny:)

Napisany 13 kwiecień 2011 - 22:12

df agrofarm/ same explorer 3/ lamborghini r3evo @jarek wrzuć fotki zestawu:)ile dałeś za tego df:)

#143 Share MarekDFagrofarm410

MarekDFagrofarm410

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 132 postów

Napisany 17 kwiecień 2011 - 18:33

df agrofarm/ same explorer 3/ lamborghini r3evo Witam. Czy da się odpowietrzyć Agrofarma przekręcając cztery razy kluczykiem ? Bo ostatnio zapowietrzyliśmy i inaczej na wtryskiwaczach odpowietrzaliśmy.

Edytowany przez MarekDFagrofarm410, 17 kwiecień 2011 - 18:35.

#144 Share marunioo

marunioo

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 52 postów

Napisany 17 kwiecień 2011 - 19:07

df agrofarm/ same explorer 3/ lamborghini r3evo nam jak sie zapowietrzył to równierz musieliśmy przez pierwszy wtryskiwacz odpowietrzać

#145 Share przemo92

przemo92

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 76 postów

Napisany 17 kwiecień 2011 - 19:15

df agrofarm/ same explorer 3/ lamborghini r3evo Mi 2 razy udało się zapowietrzyć to wystarczyło tą ręczną pompką przy filtrze paliwa przepompować i odkręcić taki odpowietrznik przy niej.

#146 Share lamboEVO100

lamboEVO100

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 877 postów

Napisany 17 kwiecień 2011 - 19:27

df agrofarm/ same explorer 3/ lamborghini r3evo jak się dobrze zapowietrzy to masakra :(
a kluczykiem nic nie da trzeba pompką <_<

#147 Share marunioo

marunioo

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 52 postów

Napisany 17 kwiecień 2011 - 19:38

df agrofarm/ same explorer 3/ lamborghini r3evo My tez probowaliśmy pompką ale to nic nie dało najlepiej ze bylo to pierwsze tankowanie ciagnika rezerwa sie swieciła ale paliwo szybciej sie skończylo niż mysleliśmy. Telefon i Serwis, kazali odpowietrzyc pierwszy wtryskiwacz lekko popuścic i jakoś sie udalo ale odradzali od takich sytuacji bo można uszkodzić ciągnik.

#148 Share podcepiomy

podcepiomy

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 441 postów

Napisany 24 kwiecień 2011 - 09:54

df agrofarm/ same explorer 3/ lamborghini r3evo Mi wczoraj w R3 po umyciu zapalić nie chciało :P Potem się okazało że kabel od masy był przykorodowany i to dlatego :)

#149 Share przemo92

przemo92

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 76 postów

Napisany 25 kwiecień 2011 - 13:38

df agrofarm/ same explorer 3/ lamborghini r3evo Wiecie może co oznacza w agrofarmie opcja "przygotowanie do przedniego tuz-u".

#150 Share marunioo

marunioo

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 52 postów

Napisany 25 kwiecień 2011 - 19:17

df agrofarm/ same explorer 3/ lamborghini r3evo My mamy Agrofarma z 2008r. i myśleliśmy o założeniu przedniego tuza. W serwisie powiedzieli że ciągnik musi byc przygtowany do montażu a polega to na specjalnym wzmocnieniu ramy do przedniego tuza, dodatkowo przkłada sie akumulator pod kabinę i rowadzi całą hydraulike do siłowników. W późniejzym czasie ponoć Agrofarm miał to mocowanie już wprowadzone standartowo.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#151 Share przemo92

przemo92

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 76 postów

Napisany 25 kwiecień 2011 - 22:26

df agrofarm/ same explorer 3/ lamborghini r3evo Dzięki kolego za informacje. Zdecydowałeś się na jego założenie? Jakie to pieniądze?

#152 Share marunioo

marunioo

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 52 postów

Napisany 27 kwiecień 2011 - 17:27

df agrofarm/ same explorer 3/ lamborghini r3evo Prawdę mówiąc to nie bo nas interesował sam tuz a w sprzedaży do tego modelu był tuz razem z wom. Koszt cos około 13-13 tyś

#153 Share MarekDFagrofarm410

MarekDFagrofarm410

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 132 postów

Napisany 27 kwiecień 2011 - 18:14

df agrofarm/ same explorer 3/ lamborghini r3evo Ale teraz w Agrofarmach przygotowanie pod przedni tuz nie wiem jak kiedyś było ale teraz jest za dopłatą. A może wie ktoś ile się dopłaca za przygotowanie pod przedni tuz? Ale tuz można uczepić bez przygotowania tylko że to będzie nie orginalny i trochę w przód wysunięty.

#154 Share kamilsame1

kamilsame1

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 163 postów

Napisany 27 kwiecień 2011 - 18:48

df agrofarm/ same explorer 3/ lamborghini r3evo Panowie mam explorera 85 w wersji target z wrazesnia 2008 roku,i mianowicie w tym roku mam do niego zamiar załozyc przedni tuz,i tu zaczyna sie problem,poniewaz tak ja piszecie mam akumulator z przodu ciagnika,ale nie mam własnie tego przygotowania pod TUZ,i jak myslicie czy da rade załozyc przedni tuz? bo jest mi potrzebny,TUZ nie byłby podłaczany pod tylne wejscia hydrauliki ;)
Jakiej firmy polecacie TUZ?chodzi mi o mocne mocowanie i udzwig 1,5-2 tony :D
Pozdrawiam wszystkich posiadaczy agrofarma r3 i explorera :D

#155 Share marunioo

marunioo

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 52 postów

Napisany 27 kwiecień 2011 - 19:09

df agrofarm/ same explorer 3/ lamborghini r3evo My chcieliśmy założyc w Agrofarmie 100 i to wzmoocowanie mozna dokupić w serwisie. Chłopaki z serwisu powiedzieli że do pługa do odsnieżaniato wytzyma bez wzmocnień ale tak jak pisałem niema samego TUZa być może teraz jest dostępny. Akumulator idzie wtedy pod kabinę w specjalną skrzynke którą też mozesz dokupić. Zapytaj się u dilera czy czasami fabrycznie niemasz juz takiego wzmocnienia pod TUZ.

#156 Share przemo92

przemo92

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 76 postów

Napisany 27 kwiecień 2011 - 19:34

df agrofarm/ same explorer 3/ lamborghini r3evo kamilsame1 to chyba chodzi o akumulator drgań a nie baterie albo ja źle myślę.

Edytowany przez przemo92, 27 kwiecień 2011 - 19:35.

#157 Share kamilsame1

kamilsame1

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 163 postów

Napisany 27 kwiecień 2011 - 19:43

df agrofarm/ same explorer 3/ lamborghini r3evo A co myslicie o załozeniu do mojego exlopera TUZa np z pomarolu lub innych polskich firm
Głownie własnie chodziłby z pługiem do sniegu,ale tez słuzyłby podczas rozgarniania kukurydzy na pryżmie,jako obciaznik bym go uzywał i napewno znalazło by sie jeszcze wiele drobniejszych rzeczy do ktorych bym go uzywał. i czy w tych czynnosciach co napisałem wystarczył by TUZ z pomarolu o udzwigu 1,5?Bo na zdjeciach wyglada on dosc masywanie,ale czy ten TUZ podpina sie pod tylne wejscia hydrauliki?

#158 Share podcepiomy

podcepiomy

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 441 postów

Napisany 28 kwiecień 2011 - 13:22

df agrofarm/ same explorer 3/ lamborghini r3evo Nie chce tutaj wprowadzać zamieszania ale nie wszystko co masywne musi być lepsze. Porównaj ładowacz stolla do jakiegoś polskiego. Jest różnica więc z tym może być podobnie.

#159 Share MarekDFagrofarm410

MarekDFagrofarm410

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 132 postów

Napisany 28 kwiecień 2011 - 14:24

df agrofarm/ same explorer 3/ lamborghini r3evo Witam.Mam problem z klimatyzacją w Agrofarmie 410 .Problem polega na tym ze przyciskam pokrętło z napisem AC ustawiam na 3 lub 4 i daje ciepłym zamiast zimnym.Miał ktoś kiedyś taki problem?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#160 Share podcepiomy

podcepiomy

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 441 postów

Napisany 28 kwiecień 2011 - 19:55

df agrofarm/ same explorer 3/ lamborghini r3evo Może to głupio zabrzmi ale może masz ogrzewanie włączone?

Dodaj odpowiedź