Skocz do zawartości

Zdjęcie

df agrofarm/ same explorer 3/ lamborghini r3evo

478 odpowiedzi na ten temat

Ankieta: Który najlepszy (522 użytkowników głosowało)

Oto kandydaci:

Nie możesz zobaczyć wyników ankiety, dopóki w niej nie zagłosujesz. Proszę się zalogować i oddać głos aby zobaczyć wyniki.
Głosuj Goście nie mogą głosować

#121 Share Marl

Marl

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 275 postów

Napisany 28 marzec 2011 - 21:07

df agrofarm/ same explorer 3/ lamborghini r3evo

Dzięki.A czy u was też ciężko się drzwi zamykają trzeba porządnie uderzyć ? Przestawialiśmy na bolcach i nic.

Zrób mały test. Otwórz tylną szybę i zamknij drzwi. Zauważalnie zamykają sie dobrze nawet z użyciem małej siły. Tak jest w moim agrofarmie, gdy nie ma otwartych okien lub szvberdachu to często mocno trzeba trzasnąć drzwiami.Mam wrażenie, że wypukłe drzwi tworzą opór powietrza, chwilowo zwiększają ciśnienie w kabinie ( podczas zamknięcia drzwi) i dlatego zamykają się z trudem. Na poparcie tej tezy, wskazuje test z otwartym dachem lub tylną szybą wspomniany powyżej.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
df agrofarm/ same explorer 3/ lamborghini r3evo Dzisiaj, 14:26
  •  

#122 Share Ferdek07

Ferdek07

Ferdek07

• Members
  • PipPipPip
  • 7703 postów

Napisany 29 marzec 2011 - 06:38

df agrofarm/ same explorer 3/ lamborghini r3evo za kilka lat pewnie w ciągnikach lewe drzwi będą otwierać się wraz z całą przednią szybą a prawe wraz z tylną, lub naciśnięcie klamki spowoduje zniknięcie całej kabiny poza dachem hahaha, drzwi na cały bok ciągnika to trochę przesada

#123 Share Marl

Marl

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 275 postów

Napisany 30 marzec 2011 - 06:31

df agrofarm/ same explorer 3/ lamborghini r3evo W każdym razie SDF powinno usunąć tą wadę, moim zdaniem fabryczną. Co z tego, żę przyjedzie serwis, pogrzebie przy bolcach i stwierdzi, ze to wszystko co można zrobic :o .A wada jak była tak jest :(

#124 Share martini87

martini87

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 37 postów
  • Zainteresowania:historia ,rolnictwo

Napisany 30 marzec 2011 - 12:49

df agrofarm/ same explorer 3/ lamborghini r3evo sprawdzalem ten patent dzis i zewczywiscie o to chodzi wystarczy otworzyc szyberdach i mozna zamknac jednm palcem :rolleyes:

#125 Share MarekDFagrofarm410

MarekDFagrofarm410

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 132 postów

Napisany 30 marzec 2011 - 15:41

df agrofarm/ same explorer 3/ lamborghini r3evo @Marl Masz rację.No u mnie to samo otworzę szyberdach czy tylnią szybę i drzwi leciutko się zamykają .

#126 Share MarekDFagrofarm410

MarekDFagrofarm410

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 132 postów

Napisany 01 kwiecień 2011 - 18:58

df agrofarm/ same explorer 3/ lamborghini r3evo Rozmawiałem dziś z serwisantem to mówił że z drzwiami nic się nie da zrobić że tak mocno trzeba stuknąć bo to oznacza że jest szczelna kabina i że powietrze nie spierdziela.Więc trzeba się przyzwyczaić.

#127 Share Marl

Marl

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 275 postów

Napisany 03 kwiecień 2011 - 13:53

df agrofarm/ same explorer 3/ lamborghini r3evo Serwisanci to potrafią wszystko Ci wmówić, że dana rzecz działa prawidłowo :lol:
Faktycznie, ten deutz tak ma. Ale w agrotronie drzwi choć mają słupek boczny, też są duże i zamykają się bez problemów. Po prostu zaoszczędzono na kosztach w produkcji. Podobnie jak w przypadku "odmy" od układu pneumatycznego - irytująco słychać dzwięk powietrza w okolicach lewego koła. Kompresor powinno się dać wyłączyć. Na szczęście udało mi się ten pogłos wyciszyć :D
Moim zdaniem takie "oszczędności" trochę ośmieszają producenta - w końcu agrofarm nie jest taki tani w porównaniu do konkurencyjnych marek.

Edytowany przez Marl, 03 kwiecień 2011 - 16:28.

#128 Share MarekDFagrofarm410

MarekDFagrofarm410

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 132 postów

Napisany 04 kwiecień 2011 - 18:34

df agrofarm/ same explorer 3/ lamborghini r3evo A czy ktoś wie czy w Agrofarmie jest w opcji dostępna Amortyzowana kabina?

#129 Share lamboEVO100

lamboEVO100

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 877 postów

Napisany 04 kwiecień 2011 - 18:52

df agrofarm/ same explorer 3/ lamborghini r3evo chyba raczej nie

#130 Share Marl

Marl

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 275 postów

Napisany 05 kwiecień 2011 - 15:01

df agrofarm/ same explorer 3/ lamborghini r3evo Być może jest taka opcja w agrofarmie z bezstopniową skrzynia biegów ( TTV ). W normalnych wersjach ta opcja jest niedostępna. Takich opcji to trzeba szukać w nieco większym modelu Agrotron.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#131 Share luczasa

luczasa

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 3 postów

Napisany 09 kwiecień 2011 - 18:36

df agrofarm/ same explorer 3/ lamborghini r3evo mam agrofarma 100 w wersji GS z 2008r mam drobne problemy gdy od pale ciagnik obrotomierz nie chodzi....zalancza sie po uplywie moze minuty, zaraz po odpaleniu nie zawsze ciagnik "chce jechac" dopiero po chwili gdzie kilka krotnie wcisne sprzeglo na wyswietlaczy pojawia sie " N " i kierunki jazdy ....sygnalizujace kierunek wloczony przez rewers. Czy moze ktos sie z tym spotakal?? czy to jakies problemy z elektroniką? mam przepracowane 1300h. Rok temu tzn po przebiegu 600h mialem napraiwany( wymieniany jakis uszczelniacz przy tłoczku od sprzegla ) przy tamtej usterce rewers dzialal tylko do tylu...po przebiegu 450h wymienialem rozdzielacz hydrauliki bo podnosnik szwankował... Z pracy ciagnikiem jestem zadowolony ale wkurzaja mnie jego ustertki, ktore sie pojawiaja raz na jakis czas...

#132 Share Ferdek07

Ferdek07

Ferdek07

• Members
  • PipPipPip
  • 7703 postów

Napisany 09 kwiecień 2011 - 19:18

df agrofarm/ same explorer 3/ lamborghini r3evo z tym obrotomierzem to i u mnie sporadycznie się zdarza, a mój to wersja ecoline bez elektroniki i obrotomierz jest inny taki jak w r1 no ale nie po upływie minuty, a powoli nabiera obrotów po odpaleniu czasami jak jest zimny ciągnik

#133 Share MarekDFagrofarm410

MarekDFagrofarm410

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 132 postów

Napisany 12 kwiecień 2011 - 19:39

df agrofarm/ same explorer 3/ lamborghini r3evo Witam.Czy ktoś już miał jakieś poważniejsze awarie w Agrofarmie 410 ? A jak tak to jakie?

#134 Share michalk

michalk

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 695 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo sport internet

Napisany 13 kwiecień 2011 - 09:43

df agrofarm/ same explorer 3/ lamborghini r3evo panowie powiezcie czy agrofarm 430da rade z powodzeniem zastąpić U 1014?? do ciezkiej pracy 4obracalna zestaw siewny aktywny agregat scierniskowy?? dodam ze musial by sie pomeczyc do 2013roku bo wtedy byl by wiekszy ciagnik.jak myslicie??
Rolnictwo to moja pasja a pasje trzeba pielęgnować...

#135 Share martini87

martini87

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 37 postów
  • Zainteresowania:historia ,rolnictwo

Napisany 13 kwiecień 2011 - 13:34

df agrofarm/ same explorer 3/ lamborghini r3evo Jezeli 1014 dawal rade z moca to i agrofarm da rade bo ma mocniejszy silnik, wiem z doswiadczenia , a jedynie moze byc problem ze stabilnoscia ,wiec lepiej wziasc przedni tuz

#136 Share michalk

michalk

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 695 postów

Napisany 13 kwiecień 2011 - 14:10

df agrofarm/ same explorer 3/ lamborghini r3evo no wlasnie chodzi o moc i nie planuje przedniego tuza tylko dodatkowe obciazenie jakos wymysle bo chce jak najtaniej kupic poniewaz on zostanie jako ciagnik pomocniczy pozniej:)

#137 Share lamboEVO100

lamboEVO100

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 877 postów

Napisany 13 kwiecień 2011 - 15:22

df agrofarm/ same explorer 3/ lamborghini r3evo raczej poinien dać radę kolega lamboR3 ciąga pług 4 skibowy obrotowy

#138 Share michalk

michalk

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 695 postów

Napisany 13 kwiecień 2011 - 16:08

df agrofarm/ same explorer 3/ lamborghini r3evo i jak sobie radzi z nim??

#139 Share lamboEVO100

lamboEVO100

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 877 postów

Napisany 13 kwiecień 2011 - 19:54

df agrofarm/ same explorer 3/ lamborghini r3evo o to to musisz go sam zapytać chodzi mi o urzytkownika @lamboR3 ;)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#140 Share michalk

michalk

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 695 postów

Napisany 13 kwiecień 2011 - 20:39

df agrofarm/ same explorer 3/ lamborghini r3evo aha dzieki: ale myslicie ze poradzil by sobie z zastapieniem ursusa??

Dodaj odpowiedź