Skocz do zawartości

Zdjęcie

df agrofarm/ same explorer 3/ lamborghini r3evo

474 odpowiedzi na ten temat

Ankieta: Który najlepszy (522 użytkowników głosowało)

Oto kandydaci:

Nie możesz zobaczyć wyników ankiety, dopóki w niej nie zagłosujesz. Proszę się zalogować i oddać głos aby zobaczyć wyniki.
Głosuj Goście nie mogą głosować

#61 Share Kamillo0

Kamillo0

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 532 postów

Napisany 01 luty 2009 - 10:47

df agrofarm/ same explorer 3/ lamborghini r3evo No tak ale jakbyś u tego samego dealera sprawdzał to zawsze DF byłby droższy.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
df agrofarm/ same explorer 3/ lamborghini r3evo Dzisiaj, 12:17
  •  

#62 Share PIOTREKrrrr

PIOTREKrrrr

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 157 postów

Napisany 01 luty 2009 - 10:59

Nieprawda, że DF jest najdroższy. Ceny też są takie same zależą od tego u jakiego deelera kupisz ciągnik. Ja kupiłem DF-a z Rolsadu a za takie samo Lamborghini inny deeler chciał więcej kasy.

Otrzymałeś taką cenne ponieważ kupiłeś u bardzo dobrego deelera który oferuje konkretne cenny ale prawidłowo według cennika DF jest droższy o parę tysięcy ( widziałem cennik )
Reszta to kwestia upustu jaki nam oferuje sprzedawca i wtedy faktycznie DF może być tańszy od lambo
:)

#63 Share KrzychuM

KrzychuM

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 373 postów
  • Zainteresowania:!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Napisany 01 luty 2009 - 11:24

df agrofarm/ same explorer 3/ lamborghini r3evo być może dostałeś dobry upust i dlatego wyszło cie tak tanio?????

#64 Share Michu7

Michu7

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 225 postów

Napisany 01 luty 2009 - 12:45

df agrofarm/ same explorer 3/ lamborghini r3evo Trudno mi powiedzieć ile Rolsad chciałby za takie samo Lambo. Mówili mi, że mniej więcej tyle samo co za DF-a. Ja po prostu chciałem DF-a, powiedziałem konkretnie co w nim chce a oni przyjechali do mnie z ofertą finansową i potem sprawdziłem czy czasami ktoś nie sprzeda mi taniej takiego DF-a albo identycznego Lambo taniej i okazało się, że Rolsad jest bekonkurencyjny, nie tylko finansowo, ale też i w innych kwestiach, więc wziąłem tego Agrofarma od nich.

#65 Share LamboR3

LamboR3

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 41 postów

Napisany 11 marzec 2009 - 19:26

df agrofarm/ same explorer 3/ lamborghini r3evo Ja kupiłem LamborghiniR3EVO 100 i w standardzie dałem 147 tyś.

#66 Share Michu7

Michu7

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 225 postów

Napisany 11 marzec 2009 - 20:49

df agrofarm/ same explorer 3/ lamborghini r3evo A kiedy go kupiłeś? I jakie masz wyposażenie? Ma elektrohydrauliczny rewers?

#67 Share bobert21

bobert21

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 338 postów

Napisany 11 marzec 2009 - 20:51

df agrofarm/ same explorer 3/ lamborghini r3evo To ile Waszym zdaniem mozna dac za Same Explorera3 85 w standardzie? Wyjdzie z jakies 130 tys brutto?
Okresowy rolnik z miasta ;)
Na ok. 30 ha - Zetor 5320 i T25, w niedalekiej przyszłości może coś jeszcze...
Niedaleka przyszłość nadeszła - NH T5040 + Metal Fach T241

#68 Share kobra89

kobra89

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2437 postów
  • Zainteresowania:Projektowanie i majstrowanie nad maszynami.

Napisany 11 marzec 2009 - 21:15

df agrofarm/ same explorer 3/ lamborghini r3evo Watpie szykuj sie tak na 135 spokojnie.
Modernizacja gospodarstwa juz w trakcie.

#69 Share LamboR3

LamboR3

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 41 postów

Napisany 14 marzec 2009 - 18:33

A kiedy go kupiłeś? I jakie masz wyposażenie? Ma elektrohydrauliczny rewers?

Kupiłem go w maju 2008 roku. A elektroniczmy rewers jest w wersji GS

#70 Share Stas25

Stas25

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 108 postów

Napisany 11 maj 2009 - 19:54

Kupiłem go w maju 2008 roku. A elektroniczmy rewers jest w wersji GS

fajne są tylko troche lekkie i przez to ich moc nie wykorzystana

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#71 Share Ferdek07

Ferdek07

Ferdek07

• Members
  • PipPipPip
  • 7703 postów

Napisany 16 maj 2009 - 07:28

df agrofarm/ same explorer 3/ lamborghini r3evo zmieniał ktoś na gwarancji korek od płynu hamulcowego, czy ten korek ma prawo lekko się pocić? podobno to taka jakby wada fabryczna w tych modelach miał ktoś z tym problem, czy nie zwracacie uwagi na takie drobnostki?

#72 Share rafik256

rafik256

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 705 postów

Napisany 22 maj 2010 - 13:29

df agrofarm/ same explorer 3/ lamborghini r3evo Mam pytanie do uzytkowników agrofarmów.
Czy to jest normalne że przy redukcji z 5 na 4 przy prędkości powyżej 16 km/h słychać zgrzyt?? dopiero jak prędkość spadnie powiedzmy tych 14 km/h redukcja jest możliwa.
Jescze jedno pytanie mam odnosnie reduktora. Czy we wszystkich ciągnikach tej serii jest tak trudno przerzucic reduktor z zajaca na zółwia?? w agrofarmie którym jeździłem wchodził bardzo ciężko a czasami żeby włączyć zółwia trzeba było wrzucic najpierw na ślimaka a dopiero później na żółwia.
Agrofarm którym jeździłem tył to włąsnie ten: http://allegro.pl/it...rofarm_100.html
-skrzynia 40/40 z 1 biegiem pod obciązeniem
-rewers elektrohydrauliczny
-przedni napęd,WOM blokada włączane elektorhydraulicznie
-klimatyzacja
-przeszklony dach
-przycisk sprzęgła w dzwigni zmiany biegów
Jestem własnei w trakcie poszukiwania ciagnika z ładowaczem dlatego zainteresowałem sie tym egzemplarzem. jego wyposażenie jak i stan są bardzo dobre jednak ta skrzynia mnie zniechęca.

PS. czy dzwignia zmiany biegów powinna tak luźno latac na boki?? czy przy ruszaniu ta dzwignią na boki nie powinny byc wyczuwalne jakies progi??

#73 Share wigorek87

wigorek87

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 13 postów

Napisany 21 lipiec 2010 - 18:49

df agrofarm/ same explorer 3/ lamborghini r3evo Hej mam pytanko pekła mi dzisaj w r3 sprezynka co podtrzymuje pedał sprzęgła do gory sprezynke kupilem koszt 12 zł tylko dostęp taki sobie myślę ze narazie moge jezdzic bez sprezynki a jak robota sie skonczy to sie zalozy a jak wy myslicie

#74 Share Ferdek07

Ferdek07

Ferdek07

• Members
  • PipPipPip
  • 7703 postów

Napisany 29 lipiec 2010 - 06:56

df agrofarm/ same explorer 3/ lamborghini r3evo orginalna sprężynka do niego 12 zł czy dobierałeś coś? jak orginalna za 12zł to chyba najtańsza część do tego ciągnika
he, nie radze tak jeździć, ciągnik ciągnie ale nawet minimalne "dotykanie" pedału może powodować trącanie łożyska wyciskowego i delikatnie uślizg powodować w ciężkich pracach jak gibnie na nierówności, nie wiem może ten pedał trzyma się wyżej ale ja bym nie ryzykował spalenia sprzęgła, ps. czy w Twoim też prowadnica piszczy, nasmarowałem to wd 40 dokładnie i trochę się rozchodziło a już ciężko pedał się wciskał.

Odnośnie ciśgników w wersji DT i ecoline, to jak często powinno zmieniać się filtry hydrauliki i olej w hudraulice, tam są 3 filtry, któryś z tych filtrów serwis chciał mi zmienić na 200mtg przeglądzie ale ostatecznie sam przegląd zrobiłem i nie zmieniałem, który to z tych 3 filtrów należało zmienić i jaki olej dolać, akros uniwersal, czy mogę dolać orlen utto? mam już ponad 800 mtg

#75 Share qazi

qazi

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4544 postów

Napisany 29 lipiec 2010 - 07:38

df agrofarm/ same explorer 3/ lamborghini r3evo a instrukcje masz? bo tam raczej wszystko powinno być napisane

#76 Share Ferdek07

Ferdek07

Ferdek07

• Members
  • PipPipPip
  • 7703 postów

Napisany 29 lipiec 2010 - 13:43

df agrofarm/ same explorer 3/ lamborghini r3evo he @Qazi to żeś nie miał sdf że o instrukcji w ogóle wspominasz, za tą instrukcję to powinni zastrzelić kogoś, źle przetłumaczona, rysunki też nie wiem jakim cudem narysowane elementy inne niż w rzeczywistości, np. miejsce spuszczania płynu chłodzącego z bloku nie mam pojęcia gdzie jest, czy korek z chłodnicy z 2giej strony niż na rysunku, o opisie hydrauliki lepiej nie wspominać a wymiany filtrów i olejów to już całkiem niewiadomo co nioby co roku? he, jakby instrukcja głupot nie pisała to bym tu nie pytał :D

#77 Share qazi

qazi

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4544 postów

Napisany 29 lipiec 2010 - 15:03

df agrofarm/ same explorer 3/ lamborghini r3evo no to nieźle, teraz mam kolejne kryterium przy wyborze ciągnika - czytelność instrukcji obsługi

co do filtrów to pewnie tak jak prawie chyba we wszystkich ciągnikach że wymiana na ileś tam godzin(nie wiem co ile) albo nie dłużej jak dwa lata

#78 Share focus07

focus07

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 198 postów

Napisany 13 listopad 2010 - 19:15

df agrofarm/ same explorer 3/ lamborghini r3evo Czy ktoś wie dlaczego w r3 evo 100 na zimnym silniku są zgrzyty i tarcia??? na ciepłym już tego nie ma

#79 Share bigosek54

bigosek54

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 82 postów
  • Zainteresowania:Interesuje sie rolnictwem i sportem

Napisany 21 listopad 2010 - 20:09

Mam pytanie do uzytkowników agrofarmów.
Czy to jest normalne że przy redukcji z 5 na 4 przy prędkości powyżej 16 km/h słychać zgrzyt?? dopiero jak prędkość spadnie powiedzmy tych 14 km/h redukcja jest możliwa.
Jescze jedno pytanie mam odnosnie reduktora. Czy we wszystkich ciągnikach tej serii jest tak trudno przerzucic reduktor z zajaca na zółwia?? w agrofarmie którym jeździłem wchodził bardzo ciężko a czasami żeby włączyć zółwia trzeba było wrzucic najpierw na ślimaka a dopiero później na żółwia.
Agrofarm którym jeździłem tył to włąsnie ten: http://allegro.pl/it...rofarm_100.html
-skrzynia 40/40 z 1 biegiem pod obciązeniem
-rewers elektrohydrauliczny
-przedni napęd,WOM blokada włączane elektorhydraulicznie
-klimatyzacja
-przeszklony dach
-przycisk sprzęgła w dzwigni zmiany biegów
Jestem własnei w trakcie poszukiwania ciagnika z ładowaczem dlatego zainteresowałem sie tym egzemplarzem. jego wyposażenie jak i stan są bardzo dobre jednak ta skrzynia mnie zniechęca.

PS. czy dzwignia zmiany biegów powinna tak luźno latac na boki?? czy przy ruszaniu ta dzwignią na boki nie powinny byc wyczuwalne jakies progi??

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#80 Share podcepiomy

podcepiomy

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 441 postów

Napisany 22 styczeń 2011 - 15:48

df agrofarm/ same explorer 3/ lamborghini r3evo Ja mam R3 GS i jestem bardzo zadowolony :D. Na 1600 mtg sprawuje się wzorowo :D

Dodaj odpowiedź