Skocz do zawartości

Zdjęcie

df agrofarm/ same explorer 3/ lamborghini r3evo

474 odpowiedzi na ten temat

Ankieta: Który najlepszy (522 użytkowników głosowało)

Oto kandydaci:

Nie możesz zobaczyć wyników ankiety, dopóki w niej nie zagłosujesz. Proszę się zalogować i oddać głos aby zobaczyć wyniki.
Głosuj Goście nie mogą głosować

#41 Share JohnDeere8320

JohnDeere8320

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 367 postów

Napisany 05 marzec 2008 - 15:01

df agrofarm/ same explorer 3/ lamborghini r3evo Ostatnio w RPT były przedstawione te ciągniki tyle, że 100 konne i koszt takich w wersji podstawowej wynosi ok 140 tys. brutto ;)
Pozdrawiam JohnDeere8320 ;)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
df agrofarm/ same explorer 3/ lamborghini r3evo Dzisiaj, 16:05
  •  

#42 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 05 marzec 2008 - 15:07

df agrofarm/ same explorer 3/ lamborghini r3evo Przecież to jedno i to samo to "Trzej Bracia" którzy różnią się aby kolorami, znaczkami i w niewielkim stopniu designem.
Więcej w RPT 02/2008

#43 Share maniek1480

maniek1480

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 294 postów

Napisany 05 marzec 2008 - 15:13

df agrofarm/ same explorer 3/ lamborghini r3evo Ja oczywiscie zaglosowalem na DF Agrofarm dla mnie jest on najlepszy od pozostalych ma niezle wyposarzenie i wiele innych bejerow

#44 Share Olik

Olik

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1420 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo i motocykle enduro/off-road chodź innymi też nie gardzę ;)

Napisany 05 marzec 2008 - 15:16

df agrofarm/ same explorer 3/ lamborghini r3evo Akurat wyposażenie jak i te "bajery" o których tu piszesz są takie same ;]
DF K100(zmieniona mapa wtrysku z K120) + Quicke Q55, McCormick cx 75 + Quicke Q45, Ursus C-360, Ursus C-330...

#45 Share bobert21

bobert21

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 338 postów

Napisany 05 marzec 2008 - 17:17

df agrofarm/ same explorer 3/ lamborghini r3evo Olik masz racje przeciez wszystkie bajery sa te same. Roznice w wyborze to polegaja aby na tym ze innym podchodzi bardziej kolor zielony a innym czerwony ;) A jeszcze innym srebrny
Okresowy rolnik z miasta ;)
Na ok. 30 ha - Zetor 5320 i T25, w niedalekiej przyszłości może coś jeszcze...
Niedaleka przyszłość nadeszła - NH T5040 + Metal Fach T241

#46 Share Ferdek07

Ferdek07

Ferdek07

• Members
  • PipPipPip
  • 7703 postów

Napisany 05 kwiecień 2008 - 07:52

df agrofarm/ same explorer 3/ lamborghini r3evo gdzie są produkowane te ciągniki w wersjach ubogich tzn ze skrzynią 15/15 kabina bez obić na błotnikach brak regulacji kierownicy, czyli lamborghini wersja targt i ubogie wersje explorer i agrofarm, czy w parze z tanioscią ni padła jakosć wykonania?\
a może te targety z chin są? :P

#47 Share Grzesiek11

Grzesiek11

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 104 postów

Napisany 21 kwiecień 2008 - 18:35

df agrofarm/ same explorer 3/ lamborghini r3evo Ma ktoś może df 85? Może mi ktos coś o nim opowiedzieć?
Chciałem kupić i nie wiem czy może lepiej wziąć JD promocje ciągle mają (ale z drugiej strony to nie chcialbym zmieniać już tego pięknego odcienia zieleni ;) ) Czy jego moc rzeczywista porównywalna jest do ursusa 1014 czy 914?

#48 Share Ferdek07

Ferdek07

Ferdek07

• Members
  • PipPipPip
  • 7703 postów

Napisany 21 kwiecień 2008 - 18:38

df agrofarm/ same explorer 3/ lamborghini r3evo r3 jest droższe od explorera 500 pln a agrofarm jest droższy od r3 2,7 tyś i tyle różnic ;)

#49 Share Grzesiek11

Grzesiek11

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 104 postów

Napisany 21 kwiecień 2008 - 22:53

df agrofarm/ same explorer 3/ lamborghini r3evo Miało być coś o ciągniku a nie o cenach. Ceny to akurat dobrze znam.

#50 Share Ferdek07

Ferdek07

Ferdek07

• Members
  • PipPipPip
  • 7703 postów

Napisany 07 maj 2008 - 23:06

Bo to jest tak...te 3 ciągniki to jest to samo tyle ze różnią sie szczegółami(np:inne światła) i tym że DF jest na Niemieckich częściach a Same i Lambo na Włoskich. Tak mi tłumaczył mój Dealer:)) Pozdrawiam;))

wszystkie są na tych samych częsciach, tzn silniki niemieckie reszta włoska, to dziwne żeby dla agrofarma była uruchamiana fabryka części i podzespołów a same i lambo miałypodzespoły z innej fabryki, może silniki deutz do same i lambo z chin już bierze>? ;)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#51 Share Grzesiek11

Grzesiek11

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 104 postów

Napisany 08 maj 2008 - 08:32

df agrofarm/ same explorer 3/ lamborghini r3evo ale sranie w banie................. ktoś coś słyszał o chinach i teraz powtarza jakieś pierdoły. a to że JD też ma fabryke w chinach to już nikt nie mówi, poza tym silniki produkowane są tylko w niemczech, sprzedają je jeszcze do prawie wszystkich modeli Fend-ów, wiec nie sądze żeby były z CHIN!!!!!!!!!!!!!!!!!

#52 Share Ferdek07

Ferdek07

Ferdek07

• Members
  • PipPipPip
  • 7703 postów

Napisany 08 maj 2008 - 08:47

df agrofarm/ same explorer 3/ lamborghini r3evo Tak tylko napisałem o tych chinach, bo deutz ma fabryke w chinach, a już mnie denerwuje to gadanie (nie tylko na af) każdego mądrego że a to że z jednej fabryki, a to że z innych bo df z niemieckich a reszta z włoch, a to że włoch to gówno a niemiec taki dobry itd itd tak samo z case jx i new hollandem td, lub że seria jd 5020 jest z brazylii, a czytalem w gazecie że w niemczech są robione, każdy dieler ścieme wali i tyle najlepszym przykładem jest pewien dieler który kiedyśprowadził lamborghini a teraz ma fotny i farmtracki na pytanie o lambo (kiedyśznajomy u nich kupił odpowiedział):
"Panie lamborghini to może i samochody są dobre, ale nie traktory, mamy świetne ciągniczki, fotony ludzie kupują i bardzo chwalą sobie szczerze poelcam" :) , na pyatnie o awaryjność - nie ma żadnych problemów z 5 sprzedanych w 3 rozruszniki się rozleciały po kilku tyg. ;) , na pytanie o cene - to będzie najśmieszniejsze - 92 tyś :) :) :)

#53 Share brzozak2

brzozak2

AF upada!!!!

• V.I.P.
  • rank
  • 6036 postów

Napisany 08 maj 2008 - 15:37

ale sranie w banie................. ktoś coś słyszał o chinach i teraz powtarza jakieś pierdoły. a to że JD też ma fabryke w chinach to już nikt nie mówi, poza tym silniki produkowane są tylko w niemczech, sprzedają je jeszcze do prawie wszystkich modeli Fend-ów, wiec nie sądze żeby były z CHIN!!!!!!!!!!!!!!!!!

obawiam sie ze kompletnie nie zrozumiales przeslania ferdka ;) , chodzilo mu mniej wiecej o to samo co tobie :)
Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

#54 Share Ferdek07

Ferdek07

Ferdek07

• Members
  • PipPipPip
  • 7703 postów

Napisany 08 maj 2008 - 15:40

df agrofarm/ same explorer 3/ lamborghini r3evo Brzozak2 brawo! Kumaty jesteś bardziej niż Grzesiek!

#55 Share KrzychuM

KrzychuM

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 373 postów
  • Zainteresowania:!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Napisany 31 grudzień 2008 - 12:15

df agrofarm/ same explorer 3/ lamborghini r3evo pisze się explorer3 100 a nie exploler3 100 tak jak jest w temacie
pisze o tym bo to mój ulubiony ciagnik i mam do niego szcunek!

#56 Share Kamillo0

Kamillo0

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 532 postów

Napisany 31 grudzień 2008 - 22:09

df agrofarm/ same explorer 3/ lamborghini r3evo KrzychuM zgodzę się z tobą piszę się explorer 3. Taki błąd, No no ładnie.
A mi tez się bardzo podoba i bym chciał go mieć na własność,no ale dużo kosztuje.

#57 Share Kamillo0

Kamillo0

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 532 postów

Napisany 31 styczeń 2009 - 18:06

df agrofarm/ same explorer 3/ lamborghini r3evo Jak już pisałem w innym temacie napisze też i w tym, że:
W jakimś wydaniu rpt były opisane te trzy modele,bo nie brali pod uwagę hurlimanna który też należy do tej grópy i są to tzw. czworaczki,że agrofarm,r3 evo i explorer różnią się kolorem,maską, kolorem wnętrza i obiciem foteli, kolor wnętrza jest (oczywiście tylko niektóre elementy) są w agrofarmie zielone,a te same w explorerze czerwone a w lambo te same są srebrne. I to tylko taka różnica.

A co do tych cen to nie wiem ale słyszałem,że seria 100 kosztuje 170000 zł a seria 85 150000zł ale jak naprawdę są tańsze to nawet lepiej.
A dla waszej wiadomości to seria 100 nie ma 98 KM tylko 96 KM a seria 85 ma 82 KM. Może dla was to nie ma różnicy ale lepiej podawać prawdziwe parametry.

#58 Share KrzychuM

KrzychuM

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 373 postów

Napisany 31 styczeń 2009 - 18:33

df agrofarm/ same explorer 3/ lamborghini r3evo tak z grupsza to najwarzniejsza róznica to jednak cena. df jest najgorszy pod tym względem bo jest najdrozszy.

#59 Share Michu7

Michu7

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 225 postów

Napisany 01 luty 2009 - 01:03

df agrofarm/ same explorer 3/ lamborghini r3evo Nieprawda, że DF jest najdroższy. Ceny też są takie same zależą od tego u jakiego deelera kupisz ciągnik. Ja kupiłem DF-a z Rolsadu a za takie samo Lamborghini inny deeler chciał więcej kasy.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#60 Share KrzychuM

KrzychuM

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 373 postów

Napisany 01 luty 2009 - 09:04

df agrofarm/ same explorer 3/ lamborghini r3evo u mnie w pobliżu to DF są najdroższe.

Dodaj odpowiedź