rafal3514

df agrofarm/ same explorer 3/ lamborghini r3evo

Który najlepszy  

539 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Oto kandydaci:

    • df agrofarm
      262
    • same eksploler3
      98
    • lamborghini r3evo
      94


Polecane posty

poosa21    856

W moim Agrofarmie 430 mam założony ładowacz spaw-met solid 1500. Mam go 3 lata i mogę go polecić a zdażało się ze wyrywam nim drzewa i rozkopuje korzenie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
radekz200    6705
Dnia 30.01.2021 o 08:24, Wojtek026 napisał:

masz teen hydrometal na którymś sdf?

Mam na Roller 70

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
radekz200    6705

Ja mam Hydrometal at 5 😛 jak najbardziej polecam ponad 15 lat a jeszcze się nie połamał 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wojtek026    76

metaltechnik to co innego jak hydrometal  to takie coś by było

 

sami oceńcie jak to wygląda czy nie za duży nie pokraczny jakiś jak to leży na tym ciągniku, 2ga sprawa wykonanie i masywność za przemawia cena, czy intertech będzie lepszy, czy metalfach dieler chwalił że metalfach to popierdółka delikatna przy tym ładowaczu sam już nie wiem czy brać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Silver007    5

Czy ktoś ma w tych ciągnikach z turem tylne obciążniki, warto dokupić obciążniki na tylne koła ile dać do tych ciągników z turem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wojtek026    76

Czy zmienialiście opony w tych ciągnikach? wyjściowy rozmiar to 420/70/24 i 480/70/34, po zmianie tylnych opon na petlas w tym samym rozmiarze ciągnik stał się szybszy, ale przód już nie zgrywa się przy skręcie, przy jeździe na wprost jest ok, ale przy skręcie jest uczucie hamowania, przód jest już lekko zjechany, czy przy tych skrętach z turem nie uszkodzę napędu, no i na jakie opony postawić z przodu, petlas na przód też zakładać, wolał bym coś innego, czy te wielkości opon w tym samym rozmiarze mogą się tak różnić? fabrycznie jest semperit a petlas ma sztywny gruby klocek i to może zwiększać średnicę koła, dość baloniaste są kleber fitker, czy continental, jeździć tak czy zmieniać przód?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzychu121    3895

Oczywiście ze się różnią. Mam dwa ciągnik na tych samych oponach i stawiając je obok siebie w jednym tył jest wyższy a przed niższy niż w drugim ciągniku. Wydaje mi się że trzeba by było na kompie ustawic średnicę kół 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wojtek026    76

jakich marek te opony jakie marki mają wyższe opony w tym samym rozmiarze? cała budżetówka ośka, taurus itp. są jakby pomniejszone a co z innymi markami? treleborg wiem że też jest węższy od swojego rozmiaru ale dość wysoki, continental były dość baloniaste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzychu121    3895

Mam Continentale na obydwóch, tylko 2 lata różnicy produkcji i podejrzewam że jakieś inne oznaczenia. Nie zagłębiałem się w to bo nie był potrzeby. Ale jak stały na posadzce obok siebie to tył w jednym był jakieś 3-4 cm wyższy a przód 3-4 niższy. Powietrza tyle samo , wagowo też bardzo zbliżone 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wojtek026    76

Co polecacie na przód pod tura obecnie semperit 420/70/24 tył 480/70/34 petlas po zmianie tyłu na nowe petlasy przód przy skręcie nie nadąrza, być może dlatego że semperit ma mniej klocków ma 15 gdzie inne firmy przy 420/70/24 stosują 19 klocków na obwodzie, no i poczytałem dane techniczne wymiary podawane przez producentów, to petlas i BKT niby te same rozmiary 218 szerokość 1248 wysokość, obecna seperit po zmierzeniu około 1200, no ale przysiadnięta na klockach i zjechana z 50%, także niby ten petlas z przodu z tyłem powinien się zgrywać czy pod tura wiąść coś lepszego np. kleber fitker  w tym samym rozmiarze jest niby większa bo szerokość 437 i wysokość 1255, cena też istotna, petlas ma sztywny gruby klocek nie przysiada tak ta opona co polecacie pod tura? bo na obecnych semperitach z przodu przód niżej stoi petlas z tyłu wyższy od fabrycznych semperitów, jest efekt hamowania przy skręcie czy to bardzo obciąża napęd?

https://allegro.pl/oferta/420-70r24-136a8-136b-fitker-kleber-10514323430

https://allegro.pl/oferta/420-70r24-bkt-agrimax-rt-765-130a8-tl-480-65r24-10545599058

http://www.baza.com.pl/agro/lista_ofert/420-70r24-petlas-ta-110/

Edytowano przez Wojtek026

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slawekr6    28

Koledzy mam taki problem  z moim agrofarmem 410 iż leci mi olej  z tylnego wałka WOM, tzn nie żeby sie lało jak nie nie wiem co tylko poci sie po prostu  coraz mocniej. Wymieniałem  już chba 3 razy uszczeliniacz ale to nic nie daje bo ( sprężynke w uszczelniaczu  tez juz skracałem) po godzinie pracy po wymianie na nowy leci od nowa. Jaka jest przyczyna , miał ktoś z Was taki problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wojtek026    76

u mnie leci przy wejściu wałka od dzwigni od biegów, spróbuj sprawdzić czy zobaczyć ten odpowietrznik skrzyni ten taki mały filterek wysoko może robi się ciśnienie w skrzyni taki mam pomysł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poosa21    856

U mnie też leciało z tej dźwigni zmiany biegów i założyłem uszczelniacz z mniejszym otworem i od 5 lat mam spokój. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wojtek026    76

Jak macie podłączone zasilanie tura pod pompę to pod ten wąż co z tyłu wychodzi czy ktoś ma pod samą pompę bo odstęp do pompy to nieistnieje chyba bak by trzeba odkręcić, a jak pod ten wąż z tyłu to czy zastosowanie kolanek 90st. to dławiło by przepływ oleju? bo dałem 2 kolanka i przy wyższych obr jakiś rezonans jest coś brzęczy, bez tych kolanek tego nie było ale nie ma jak tego połączyć żeby nie przeszkadzało gdzieś czy w powietrzu nie latało, czy takie złączki 90st. to mają duży wpływ na przepływ bezpośrednio podłączeniu pompy, bo tam za rozdzielaczem na siłownikach to chyba bez znaczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
e2visionamd    18
Dnia 22.02.2015 o 08:30, wojtaso napisał:

Witam,
Chciałbym się dowiedzieć ile mniej więcej godzin wytrzymują sprzęgła w tych ciagnikach z rewersem mechanicznym? Czy ktoś zwiększał moc w nich? Ile godzin w nich macie? Dziękuję za odpowiedzi

U mnie 4 tys mtg i sprzęgło ok. Nie pracuje z ładowaczem czołowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7530Filip    2

W agrofarmie 410 jest mały biały filtr między podnośnikiem , a gniazdami hydrauliki z tyłu ciągnika co to za filtr ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7530Filip    2
3 godziny temu, Bercik92 napisał:

Hydrauliki. Tam są 3 filtry

Tak 3 filtry są , ale na dole.. pod samymi gniazdami hydrauliki trochę głębiej jest taki mniejszy filtr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj