rafal3514

df agrofarm/ same explorer 3/ lamborghini r3evo

Który najlepszy  

539 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Oto kandydaci:

    • df agrofarm
      262
    • same eksploler3
      98
    • lamborghini r3evo
      94


Polecane posty

misiu21692    2

Witam 
Mam problem z wentylatorami z klimatyzacji, wydawało mi się wcześniej, że oba pracują razem a teraz dzieją sie jakieś cyrki... 

Ten od strony tłumika włącza sie później a po wyłączeniu klimy zatrzymuje się od razu/po chwili  natomiast ten drugi wentylator  po załączeniu klimy działa od razu natomiast nie chce się wyłączyć po dłuższym czasie, nawet gdy wyłączę ciągnik a potem przekręcę stacyjkę to nadal sie załącza... co to może być ?

 

po przełożeniu kabli (wtyczek) dzieje sie to samo tylko na przeciwnych wentylatorach

Edytowano przez misiu21692

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yudin    7

to chyba powinno tak działaś, czynnik z klimatyzacji musi się schłodzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rafik87    16

Witam, zapaliła mi się kontrolka ciśnienia oleju hydraulicznego, przekładniowego w Agrofarmie 410, wiecie może jaka może być przyczyna? dolałem oleju ale nadal świeci ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukaschels    130

Mam pytanie czy w Agrofarmie da radę zmienić predkość podnoszenia, w pracy w polu zazwyczaj trzeba czekać kilka sekund aż podniesie, mógłby robic to troche szybciej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pokorskip    0

Da się, serwis komputerem musi to zrobić.

 

Jak się przyjrzysz przy podnoszeniu najpierw podnosi trochę szybciej a potem podnoszenie zwalnia. Ten przepływ oleju na podnośnik można zmienić tylko komputerem.

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yudin    7

nie możliwe żeby komputer w zwykłym agrofarmie coś zmienił - podnośnik jest czysto mechaniczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
janczar810    302

mam problem z licznikiem mtg. w r3 evo 85 z 2012r. otóż mam ten ciagnik od nowości i w podstawowej wersji z paroma dodatkami. Problem tkwi w tym iż zacina mi sie licznik ostatnie 3liczniki staneły na ok. 200-240mtg a ten ze stycznia ub. roku na około 350mtg sie przycioł ale teraz widze liczy dalej i czy normalne jest to iż owe liczniki analogowe naparowują sie na wysokości wskażnika mtg.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
janczar810    302

zależy jaki miałeś przedtem wlany a najlepiej zobacz na bańke jak wymieniali ci na przeglądzie 100mtg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marunioo    2

Ja leje Shell Rimula R4 15w 40. Przyjechał kiedyś do mnie przedstawiciel Shell z olejem i pokazał mi kody na bańkach 20l. Miałem oryginalna SDF i Shell kody były takie same a cena znacząco się różniła. Od tamtej pory leje Shell i jestem zadowolony.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marunioo    2

Za bańkę 5 l SDF płaciłem chyba około 36 zł za litr a za Shell za 20l za litr około 16 zł  wszystko brutto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adam1984    25

Czy filtry kabiny wymieniacie razem z tą metalową obudową, czy kupujecie same wkłady? Chodzi o agrofarma z szyberdachem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj