Skocz do zawartości

Zdjęcie

df agrofarm/ same explorer 3/ lamborghini r3evo

474 odpowiedzi na ten temat

Ankieta: Który najlepszy (522 użytkowników głosowało)

Oto kandydaci:

Nie możesz zobaczyć wyników ankiety, dopóki w niej nie zagłosujesz. Proszę się zalogować i oddać głos aby zobaczyć wyniki.
Głosuj Goście nie mogą głosować

#281 Share adam1984

adam1984

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 61 postów

Napisany 12 lipiec 2013 - 20:34

df agrofarm/ same explorer 3/ lamborghini r3evo Ją mam Dfa i korek z kluczykiem pasuje od zetora, koszt ok 80 zł

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
df agrofarm/ same explorer 3/ lamborghini r3evo Dzisiaj, 11:48
  •  

#282 Share janczar810

janczar810

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1476 postów

Napisany 13 lipiec 2013 - 09:00

df agrofarm/ same explorer 3/ lamborghini r3evo pamietasz moze od jakiego zetora pasuje ten korek. Troszkę df dało ciała ze oszczedza na takich pierdołach a przeciez ciagnik nie tani :(

#283 Share janczar810

janczar810

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1476 postów

Napisany 18 lipiec 2013 - 08:56

df agrofarm/ same explorer 3/ lamborghini r3evo mam jeszcze jedno pytanie co do lambo. r3 evo 85 otóż denerwujace jest w nim ze sprezarka cały czas nabija powietrze i jest przez to takie stukanie (uciekajace pow. z butel) jest na to jakis patent?

#284 Share patyk86

patyk86

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 27 postów

Napisany 09 sierpień 2013 - 09:27

df agrofarm/ same explorer 3/ lamborghini r3evo Witam,

prawdopodobnie zdecyduję się na zakup Same Explorer3 90 w następującej wersji: skrzynia 15x15, rewers mechaniczny, haki, siedzenie pneumatyczne, klimatyzacja i obciążniki - cena 134 000 netto. Jak sądzicie czy jest to dobra cena? Proszę Was również o opinie na temat skrzyni 15x15, czy będzie ona wystarczająca do prac polowych związanych z uprawą zboża i transportu, czy warto inwestować w skrzynię 20x20?

Pzdr

#285 Share pronto1984

pronto1984

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 100 postów

Napisany 10 sierpień 2013 - 16:30

df agrofarm/ same explorer 3/ lamborghini r3evo do posiadaczy agrofarmów wart jest uwagi ten ciągnik pytanie nie spipieprzy mi się po 3 tys mth ? , mam zamiar go kupic no ale nie wiem, bedzie używany w warzywnictwie tylko kopanie ziemniaków , opryskiwacz?, ogólnie z czego co sie tu naczytałem to taki sobie ten ciągnik

#286 Share Ferdek07

Ferdek07

Ferdek07

• Members
  • PipPipPip
  • 7703 postów

Napisany 10 sierpień 2013 - 16:47

df agrofarm/ same explorer 3/ lamborghini r3evo mój ma 2,2 tyś mtg i się nie spiepszył ;) czy taki sobie ten ciagnik kazdy ma prawo wyciągnąć swoje wnioski, jak chcesz porządny, to fenda kup ;)

#287 Share podcepiomy

podcepiomy

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 441 postów

Napisany 10 sierpień 2013 - 22:16

df agrofarm/ same explorer 3/ lamborghini r3evo Ja mam lambka w wersji GS i ma już ponad 3 tyś mtg i śmiga :) A co do Fenda też się może popsuć :D Cytując słowa z piosenki " Nic nie może przecież wiecznie trwać " :P

Ja mam lambka w wersji GS i ma już ponad 3 tyś mtg i śmiga :) A co do Fenda też się może popsuć :D Cytując słowa z piosenki " Nic nie może przecież wiecznie trwać " :P

#288 Share janczar810

janczar810

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1476 postów

Napisany 15 sierpień 2013 - 10:23

df agrofarm/ same explorer 3/ lamborghini r3evo

Witam,

prawdopodobnie zdecyduję się na zakup Same Explorer3 90 w następującej wersji: skrzynia 15x15, rewers mechaniczny, haki, siedzenie pneumatyczne, klimatyzacja i obciążniki - cena 134 000 netto. Jak sądzicie czy jest to dobra cena? Proszę Was również o opinie na temat skrzyni 15x15, czy będzie ona wystarczająca do prac polowych związanych z uprawą zboża i transportu, czy warto inwestować w skrzynię 20x20?

Pzdr

cena ciut wysoka i mysle ze i za 130 netto moze pójść.
A co do skrzyni 20x20 to i tak jej w przyszłosci nie wykorzystasz jesli nie potrzebujesz minimalnej predkosci daruj sobie. Ja mam R3.85 Evo od lipca i nabiłem 90mtg. i jak narazie ani razu nie włączałem tego super ślimaka.
A co do samego ciagnika musze powiedzec ze jest idealny do łąk podmokłe tereny po wodze tez pojdzie ostatnio jezdziłęm z gruberem 6łap 2,6m z wałem rurowym na głebokosci ok. 15-20cm Na powaznie sam bym nie uwierzył jakbym nie zobaczył :) . ale to lekkie ziemie srednio IV V klasa piaszczystej na 1 zajac. A wiec ja jestem jak narazie zadawolony :) tylko ostatnio sie zmartwiłem przy przegladzie na 50mtg. gadka szmatka z serwisentami i cos tam napomkneli o jakiejs nakretce przy silniku gdzie ropa przedostaje sie do silnika i wowczas trzeba rozpołowic silnik :( bo mialem stan oleju ponad stan w silniku a jak sprawdzałem wydawało mi sie ze było w normie przy przyprowadzeniu traktora (niby te modele maja ten feler)

ps.jezdziłem Case Farmallem A 85 i mowie powiedzec ze jest bardziej mułowaty ale z drudziej strony w kabinie tak jakby było przyjemniej ale ogólnie cała konstrukcja na gorsza niz moje lambo :P .

#289 Share patyk86

patyk86

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 27 postów

Napisany 18 sierpień 2013 - 11:05

df agrofarm/ same explorer 3/ lamborghini r3evo Dzięki za opinię. Twoje R3 to wersja z silnikiem SDF czy silnikiem Deutza? Ostateczna cena jaką udało się ustalić to 131 000 netto, przy czym do powyższego wyposarzenia doszło radio i wałek ECO. Deutz-Fahr z takim samym wyposażeniem jest droższy o 10 000, ale jest na silniku Deutza. Zastanawiam się co robić?

#290 Share pronto1984

pronto1984

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 100 postów

Napisany 20 sierpień 2013 - 18:04

df agrofarm/ same explorer 3/ lamborghini r3evo ta fendt , podobno kupuja takie marki ale szczerze na nasze polskie warunki uważam ze jest to sprzet nieuzasadniony i tą 100 wkę wiecej za niego lepiej sobie kupic cos innego np fure :),

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#291 Share tracker

tracker

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 139 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo, polityka, motoryzacja, mechanizacja

Napisany 21 sierpień 2013 - 09:32

df agrofarm/ same explorer 3/ lamborghini r3evo A ja mam jedno pytanie - czy 85 konny DF/Samme/Lamborghini z tej serii da radę z 3m agregatem uprawowo-siewnym, czy uciągnie taki zwykły agregat i czy da radę z talerzowym 3m na średnich i cięższych glebach?????

#292 Share Bercik92

Bercik92

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 261 postów

Napisany 24 sierpień 2013 - 20:36

df agrofarm/ same explorer 3/ lamborghini r3evo czy u was w df agrofarmie wskaznik temp. silnika znajduje sie miedzy 1 a 2 kreską (od dołu) ? bo u mnie tak jest...a zima jest troche chłodniejszy..

#293 Share Lukasz48

Lukasz48

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 77 postów

Napisany 24 sierpień 2013 - 21:03

df agrofarm/ same explorer 3/ lamborghini r3evo Witam!
Czy u Was też się tak dzieje, że przy uprawie ścierniska z dużą ilością słomy ciągle zapycha się siatka przy chłodnicy i temperatura silnika szybko wzrasta?? U mnie tak się działo i musiałem co 2-3 przejazdy otwierać maskę i czyścić tą siatkę.

Drugie pytanie.
Ile paliwa mieści się Wam do zbiornika w Agrofarmie? U mnie z wielkimi problemami mogę wlać co najwyżej 120l. Wskaźnik na początku pokazuje że zbiornik jest pełen, ale po przejechaniu paru kilometrów opada do 3/4 i nic serwis nie może mi na to zaradzić.

#294 Share Bercik92

Bercik92

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 261 postów

Napisany 24 sierpień 2013 - 21:54

df agrofarm/ same explorer 3/ lamborghini r3evo u mnie tak sie nie dzieje. ja wlałem okolo 140 litrów i jak kilka litrów spalił to wskazówka pokazywała 3/4 zbiornika...no cóz ten typ tak ma ;)

#295 Share marunioo

marunioo

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 52 postów

Napisany 25 sierpień 2013 - 18:59

df agrofarm/ same explorer 3/ lamborghini r3evo mam agrofarma od 5 lat i do zbiornika wchodzi mi pod korek 120l a siatke sporadycznie czyszcze

#296 Share misiu21692

misiu21692

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 136 postów

Napisany 27 sierpień 2013 - 20:55

df agrofarm/ same explorer 3/ lamborghini r3evo Drodzy forumowicze POMOCY !!

Dziś po powrocie z orki na podwórku zadusiłem agrofarma 85 gs próbując cofnąć poczym miałem/mam problemy z odpaleniem "rzuca" traktorem a wzasadzie podnośnikiem z pługiem podczas próby odpalenia .... :( :( :( w czasie pracy nie było żadnych oznak nieprawidłowości ??

#297 Share Lukasz48

Lukasz48

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 77 postów

Napisany 27 sierpień 2013 - 20:57

df agrofarm/ same explorer 3/ lamborghini r3evo To d*pa z tym zbiornikiem bo 120 l to na cały dzień na pewno nie wystarczy co mnie strasznie drażni.
Powiedzcie mi jeszcze czy po jakimś czasie/przebiegu spalanie Wam się zmniejszyło?
Ja mam aktualnie 180 mth i pali jak smok a podobno Agrofarmy są bardzo oszczędne. No zaoranie 6ha spalił mi 110 l :o !!!!. Pług 3 obrotowa rozstawiona na 3x48cm i głębokość orki 25-27cm.

#298 Share marunioo

marunioo

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 52 postów

Napisany 28 sierpień 2013 - 19:02

df agrofarm/ same explorer 3/ lamborghini r3evo Mam Agrofarma 100, orałem Ibisem LS 10h po 10 letnich odłogach na okołolo 30cm i spalił mi około 25l na hektar ale duzo glińska. talerzowanie Akpil V-KA tego to około 8-10 l na hektar obroty staram sie nie przekraczac 1800-2000 bieg żółw 4 czasami 5 ogólnie fajny traktorek mam go od 5 lat i ma 2100 mth
teraz myślę o agregacie Unii Atlas 3m ciągany ale narazie cena za duża

#299 Share poosa21

poosa21

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 963 postów

Napisany 01 wrzesień 2013 - 21:08

df agrofarm/ same explorer 3/ lamborghini r3evo U mnie pali w orce 15-16l/ha, obroty to max 1600, śmigam na 5 żółw.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#300 Share Bercik92

Bercik92

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 261 postów

Napisany 08 wrzesień 2013 - 11:02

df agrofarm/ same explorer 3/ lamborghini r3evo u mnie w orce tez dużo pali z polskim pługiem 3 bardziej on sie nadaje do transportu czy do łąk niż do orania

Dodaj odpowiedź