Skocz do zawartości

Zdjęcie

Wiercenie studni, wyszukiwanie cieków wodnych metodą radiestetyczną, czyli za pomocą różdżkarzy

32 odpowiedzi na ten temat

#21 Share marcin974

marcin974

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 3082 postów

Napisany 02 marzec 2009 - 21:05

Wiercenie studni, wyszukiwanie cieków wodnych metodą radiestetyczną, czyli za pomocą różdżkarzy Ale mówisz o studniach do domowego uzytku a nie o studniech do nawadniania gdzie mają wydajność 15-20m3?

U mnie wierciliśmy tam gdzie różdżkarz wyznaczył, wody nie ma...
przestawiliśmy się tam gdzie ten pierwszy różdżkarz wyznaczył, wody nie ma...
Moją opinie na temat różdżkarzy i radiestetów znacie :angry:

Czujniki (nowe zamienniki) do kombajnu buraczanego stoll sprzedam
Kontakt 661995047

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Wiercenie studni, wyszukiwanie cieków wodnych metodą radiestetyczną, czyli za pomocą różdżkarzy Dzisiaj, 22:09
  •  

#22 Share Rafal180

Rafal180

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 1126 postów
  • Zainteresowania:Wolność słowa na AF!!!!

Napisany 02 marzec 2009 - 21:29

Wiercenie studni, wyszukiwanie cieków wodnych metodą radiestetyczną, czyli za pomocą różdżkarzy U wujka różdzkarz wyznaczył studnie w dobrym miejscu i na dodatek powiedział na jakiej głębokości będzie woda ... pomylił się chyba o 1,5metra <_< :)
Więc dziewczyno powróć tu... ja tak proszę z całych sił Ooooooooooooooo
-------------------------------------------------------
Pozdrawiam wszystkich zakochanych i znawców tematu!!

#23 Share pawelllo

pawelllo

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 4 postów

Napisany 02 sierpień 2009 - 17:53

Wiercenie studni, wyszukiwanie cieków wodnych metodą radiestetyczną, czyli za pomocą różdżkarzy ok.

Edytowany przez pawelllo, 14 listopad 2012 - 21:19.

#24 Share Didrzej

Didrzej

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 61 postów

Napisany 27 lipiec 2014 - 16:23

Wiercenie studni, wyszukiwanie cieków wodnych metodą radiestetyczną, czyli za pomocą różdżkarzy Nie ma 100% różkarzy, jest tyle czynników co mają na to wpływ że można się pomylić, nie mniej jednak nie można całkowicie wykluczyć różczkarstwa bo są takie miejsca gdzie i geolodzy, mapy i ogulne uwarunkowania przemawiają że tam nie ma wody, liczne odwierty, a jak dobrze poszukał różczkarz to woda była.Znam temat od podszewki bo na południu (małopolskie i podkarpackie) od wielu lat wierce studnie i z różnymi sytuacjami się spotkałem.

#25 Share rolstudent

rolstudent

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2149 postów
  • Zainteresowania:Hodowla bydła mlecznego :)
    Nowoczesne techniki uprawy

Napisany 27 lipiec 2014 - 18:53

Wiercenie studni, wyszukiwanie cieków wodnych metodą radiestetyczną, czyli za pomocą różdżkarzy Chłopaki metoda na druty u mnie sie sprawdza. I sami możecie ja wykonac. 2 druty okolo 70 cm zgina sie pod kontem 90 stopni na 20 cm. Takie duty w lapki i przed siebie. Tam gdzie plynie woda druty się skrzyrzuja i możecie ce trzymac z calych sił. Ja wskazywałem dla siebie 2 studnie i kilka dla sąsiadów wszystkie sa bardzo wodniste

#26 Share GoRAL1

GoRAL1

mlody rolnik

• Members
  • PipPipPip
  • 2478 postów

Napisany 27 lipiec 2014 - 20:14

Wiercenie studni, wyszukiwanie cieków wodnych metodą radiestetyczną, czyli za pomocą różdżkarzy To raczej lokalizator rur

Nie sprawdza sie w pagórkowatym terenie
Głębokość określa sie w ten sposób że każdy ciek poza najsilniejsze promieniowaniem pionowym promieniuje pod katem 45 stopni a głębokość wylicza sie stosując prawo Pitagorasa

#27 Share Sadek

Sadek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3923 postów

Napisany 27 lipiec 2014 - 20:54

Wiercenie studni, wyszukiwanie cieków wodnych metodą radiestetyczną, czyli za pomocą różdżkarzy

Tam gdzie plynie woda druty się skrzyrzuja i możecie ce trzymac z calych sił. Ja wskazywałem dla siebie 2 studnie i kilka dla sąsiadów wszystkie sa bardzo wodniste

Możesz opisać to dokładniej ?

"Cogito ergo sum"
Pozostaję: otwarty, elastyczny, ciekawy.

GG 8872878

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Wiercenie studni, wyszukiwanie cieków wodnych metodą radiestetyczną, czyli za pomocą różdżkarzy Dzisiaj, 22:09
  •  

#28 Share rolstudent

rolstudent

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2149 postów

Napisany 27 lipiec 2014 - 22:13

Wiercenie studni, wyszukiwanie cieków wodnych metodą radiestetyczną, czyli za pomocą różdżkarzy Rece z gięte w lokciu trzymasz przed soba kciukami skierowanumi do góry trzymajac w nich druty za te 20 cm. Druty maja byc jeszcze do przodu równolegle do siebie w odleglosci jakies 30 cm.

Sporobuj nad jakaś studnia zobaczysz o co chodzi. Tam gdzie woda płynie niema bata druty musza się złożyć do środka krzyzujac się

#29 Share jacus

jacus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1451 postów

Napisany 27 lipiec 2014 - 22:17

Wiercenie studni, wyszukiwanie cieków wodnych metodą radiestetyczną, czyli za pomocą różdżkarzy to sa bzdury,niedawno w radiu byla audycja na ten temat, zrobiono slepe proby schowano w skrzynkach butelki puste i 1 pelna wody zakopano plytko i zaden fachowec jej nie znalazl choc wiedzial gdzie sa zakopane skrzynki.

buk, humor ,seks ,rokendrol.

#30 Share janusz20

janusz20

<<<<<<<<<<<<<<<<

• Members
  • PipPipPip
  • 2004 postów
  • Zainteresowania:Wszystko co związane z rolnictwem. Budownictwo, Historia

Napisany 27 lipiec 2014 - 22:24

Wiercenie studni, wyszukiwanie cieków wodnych metodą radiestetyczną, czyli za pomocą różdżkarzy Może butelka wody to za mało aby wprawić druciki w osłupienie...

#31 Share rolstudent

rolstudent

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2149 postów

Napisany 27 lipiec 2014 - 22:30

Wiercenie studni, wyszukiwanie cieków wodnych metodą radiestetyczną, czyli za pomocą różdżkarzy Ta woda musi płynąć. Tej metody nauczyl mnie dziadek a on nie jedna studnie wykopal.

#32 Share lukasx21

lukasx21

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1113 postów
  • Zainteresowania:Szkolenie i egzaminowanie kandydatów na kierowców No i grzebanie w glebie trochę też...

Napisany 28 lipiec 2014 - 11:22

Wiercenie studni, wyszukiwanie cieków wodnych metodą radiestetyczną, czyli za pomocą różdżkarzy nie każdemu się skrzyżują trzeba mieć w sobie jakąś tajemną moc B)

Kupię pług 2 skibowy obracany hydraulicznie

Kupię sortownik do ziemniaków remprodex lub samro

Sprzedam sadzarkę do ziemniaków gruse, 2 rzędową przystosowaną do sadzenia kiełkowanych

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#33 Share rolstudent

rolstudent

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2149 postów

Napisany 28 lipiec 2014 - 11:30

Wiercenie studni, wyszukiwanie cieków wodnych metodą radiestetyczną, czyli za pomocą różdżkarzy Dla zdecydowanej większości sie złoża.

Dodaj odpowiedź