Skocz do zawartości

Zdjęcie

Beczkowóz do firmy

25 odpowiedzi na ten temat

#21 Share balzik1

balzik1

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 14 postów

Napisany 28 luty 2009 - 06:19

Beczkowóz do firmy szambo zawiózł prawdopodobnie do oczyszczlni a żadnej faktury nie dostałem ale niedługo 1 marca
nie musze chyba mówić o co chodzi :) przez zime po jednej a teraz kumpel wybierze z conajmniej 3
pozdro :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Beczkowóz do firmy Dzisiaj, 22:04
  •  

#22 Share 1rajdzik

1rajdzik

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1087 postów
  • Zainteresowania:hektary i konie mechaniczne

Napisany 28 luty 2009 - 19:12

Beczkowóz do firmy A to nie ma znaczenia czy przed 1 marca czy po. Jeżeli składasz wniosek o płatność ONW to wolałbym się zabezpieczyć w rachunek wywozu ścieków ;)
all rights reserved

#23 Share balzik1

balzik1

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 14 postów

Napisany 01 marzec 2009 - 07:54

Beczkowóz do firmy ja bynajmniej rachunków za wywóz szamba nie zbieram ;) a to że się kilka beczek uda na pole wywieźć to na pewno lepiej niż miałbym w nocy pompką do rowu wylewać i mieć na karku sąsiadów i straż miejską pozdro :D

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#24 Share Nikita_Bennet

Nikita_Bennet

staruszek

• V.I.P.
  • rank
  • 6290 postów
  • Zainteresowania:KPK Kumurun Team

Napisany 03 marzec 2009 - 18:38

Beczkowóz do firmy

Działalność rejestruje sie w gminie pisząc wniosek o udzielenie koncesji. Płaci sie od tego zryczałtowany podatek jeżeli jest sie na KRUSie. Ja nie rejestrowałem beczki - nie czepiają się.

I zrzut zawartości szamba robisz do najbliższej oczyszczalni? Co do beczki - masz farta - u nas gosciowi nie odpuścili i nie wyjeżdza poza swoją wieś.

co do kwestii gnojówki to myśle że można wozić usługowo przepłucze się szambem i będzie w porządku a zresztą ile może zostać na ściankach tej gnojówki znikoma ilość...

Nie rozumiem jednego. Wg mnie jeśli odrobina gnojówki dostanie się do punktu zrzutu szamb to się nic złego nie stanie ale jeśli komuś w ogródek wylejesz odrobine resztek szamba przydomowego (ludzkie odchody i fosforany np z proszków do prania) to już nie wiem czy tak kolorowo jest. Ale się na tym nie znam więc pytam <_<
pzdrwm Nikita_Bennet
"Whether we are based on carbon or on silicon makes no fundamental
difference. We should all be treated with appropriate respect."
                                                              Sir A C. Clarke

#25 Share 1rajdzik

1rajdzik

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1087 postów
  • Zainteresowania:hektary i konie mechaniczne

Napisany 03 marzec 2009 - 20:06

Beczkowóz do firmy @Nikita Bennet - obsługuję pobliskie wsie i zawożę zawartość na oczyszczalnię. Nie jest tego dużo - 2 lub 3 beczki w tygodniu jakby policzyć średnią <_<
all rights reserved

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#26 Share markendmark

markendmark

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 59 postów

Napisany 30 listopad 2009 - 23:59

Beczkowóz do firmy A jak to jest wywóz szamba usługowo, jak ktoś założy firmę, nie są potrzebne jakieś specjalne papiery do przewozu materiałów niebezpiecznych i odpowiednio przeszkolona obsługa, coś podobnego jak do przewozu paliw, bo coś mi się obiło o uszy. Co sądzicie o tym?