Skocz do zawartości

Zdjęcie

Sprzedam Klimatyzacje do Bizona i innych maszyn

25 odpowiedzi na ten temat

#21 Share rafal13113

rafal13113

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 644 postów
  • Zainteresowania:wszystko co piękne

Napisany 23 luty 2009 - 16:48

Sprzedam Klimatyzacje do Bizona i innych maszyn spoko zaraz wyśle jeszcze trzy zdjęcia jak zaakceptują to będą w mojej galerii.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Sprzedam Klimatyzacje do Bizona i innych maszyn Dzisiaj, 07:36
  •  

#22 Share krulik

krulik

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 2 postów

Napisany 24 luty 2009 - 00:10

Sprzedam Klimatyzacje do Bizona i innych maszyn Panowie jednej rzeczy tu nie rozumie. Przecież ja nikome tej klimy na siłę nie wciskam. Poprostu dałem ogłoszenie co mam do zaoferowania i za jakie pieniądze. Jak kogoś to nie interesuje to niech nie pisze dziwnych postów. Zawsze można dodać swoje ogłoszenie typu "Montaż klimatyzacji od Tipo do Bizona". Ja takich klim nie montuje i tych niby "Hella" też. Nie mam czasu jeżdzić w sezonie na reklamacje. Klient też by chyba nie chciał żeby mu klima w żniwa padła za którą dał pieniądze.
Pozdrawiam

#23 Share Ginterpol

Ginterpol

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 388 postów

Napisany 14 marzec 2009 - 16:26

Sprzedam Klimatyzacje do Bizona i innych maszyn

kolego ja już klimę zakładałem do kombajnu u siebie więc nie wciskaj mi bzdur że nie mam wiedzy w tym temacie wie że chwyt reklamowy to zgnoić tych co mówią nie po twojej myśli ale to ty kolego nie wciskaj bzdur, jak znajdę to rzucę numer do gościa od którego to brałem może jeszcze gdzieś w papierach leży. A po za tym kolego krulik mój brat robi w warsztacie gdzie robią serwis klimy więc spoko możemy podyskutować na temat zarówno budowy działania i kosztów założenia ;)

Ginterpol
haha..
Rafal13113 ja poproszę 2x taki zestaw za 5000 to zarobisz 2000..
Krulik a chłodnica gdzie??

http://www.allegro.p...amochodowa.html
kolego ginterpol kliknij w ten link i użyj opcji kup teraz może nie 1500 a 1720 ale to i tak 1660 złoty powinno wpłynąć na moje konto tak jak obiecałeś hahahahahahahahahahaha ciekawe czy dotrzymasz słowa ;) bo poznaję po częściach że to jest zestaw helli na 99,9 % czekam na kasę i pozdro
wystarczy poszukać a nie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

;) OK!! może podasz mi koszty jakie weźmiesz za montaż obu klimatyzacji od godziny czy jak.. i osobno koszty dojazdu do Tczewa

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#24 Share look19

look19

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 872 postów

Napisany 13 luty 2011 - 01:33

Sprzedam Klimatyzacje do Bizona i innych maszyn A miał ktoś z was kiedyś w daewoo klimatyzację? Jak się sprawowała? Pytam, bo skooperowałbym ją do kombajnu, bądź ciągnika

Jeśli chcesz poznać prawdę na temat Agromy pisz na PW. Na pewno odpowiem. Miałem z nimi do czynienia.

Nie polecam zgrabiarki firmy METAL-TECHNIK z powodu wad konstrukcyjnych.

#25 Share adi36

adi36

Nowicjusz

• Validating
  • Pip
  • 0 postów

Napisany 09 lipiec 2011 - 21:59

Sprzedam Klimatyzacje do Bizona i innych maszyn Koledzy mam pytanko. Czy dało by się wpakować do bizona klimę z opla omegi B ponieważ posiadam kompletną taką klimę i myślę czy warto byłoby się podjąć zabudowy tej klimy. Oczywiście we własnym zakresie. Jednak mam obiekcje co do działania tej klimy i nie wiem czy warto.
Pozdro dla wszystkich. :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#26 Share asharot

asharot

Przyjaciel Forum

• Members
  • PipPipPip
  • 4012 postów

Napisany 10 lipiec 2011 - 05:51

Sprzedam Klimatyzacje do Bizona i innych maszyn Za dużo roboty z taką przekładką.
Najlepszym wyjściem jest zakup klimatyzatora dachowego,koszt około 3k.

Edytowany przez asharot, 10 lipiec 2011 - 05:59.

Naklejki piktogramy: http://tiny.pl/g7fxv