Skocz do zawartości

Zdjęcie

Sprzedam Klimatyzacje do Bizona i innych maszyn

25 odpowiedzi na ten temat

#1 Share krulik

krulik

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 2 postów

Napisany 20 luty 2009 - 18:42

Sprzedam Klimatyzacje do Bizona i innych maszyn -klimatyzacja Konvekta, nowa, do bizona i innych maszyn
-cena 5000zł. z montażem, nabiciem i gwarancją
-Lubin (montaż u klienta)
-tel. 508163801 kruliczy@op.pl
-zdjęcia na emaila
-zestaw składa się: skraplacz, parownik, filtr osuszacz (konvekty), sprężarka Sanden, węże Good Year, instalacja elektryczna
Załączony plik  11.jpg   81,73KB   800 pobrań

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Sprzedam Klimatyzacje do Bizona i innych maszyn Dzisiaj, 03:28
  •  

#2 Share oFsik

oFsik

Moc dostarcza Zetor

• Members
  • PipPipPip
  • 1780 postów

Napisany 20 luty 2009 - 18:58

Sprzedam Klimatyzacje do Bizona i innych maszyn Zakładałeś już takie klimy? A jakie ma zapotrzebowanie na moc?
Zetor is power
power is Zetor

Zapraszam do obejrzenia moich filmików http://pl.youtube.com/user/oFsik53

#3 Share rafal13113

rafal13113

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 644 postów
  • Zainteresowania:wszystko co piękne

Napisany 20 luty 2009 - 21:12

Sprzedam Klimatyzacje do Bizona i innych maszyn strasznie drogo chcesz ja kupiłem zestaw kompletny tylko do zamontowania nowy oczywiście firmy hella (wtajemniczeni wiedzą że jest to jeden z lepszych sprzętów) za 1500 zł a zamontowanie nie jest takie trudne więc moim zdanie dużo choć wiem że zakłady motoryzacyjne biorą jeszcze więcej ale z moich źródeł wiem że na założeniu jednej takiej klimy zarabiają kilka tysięcy a założyć kilmę to naprawdę nie jest straszna sprawa :)

#4 Share krulik

krulik

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 2 postów

Napisany 20 luty 2009 - 23:19

Sprzedam Klimatyzacje do Bizona i innych maszyn Założyłem już takie zestawy w 6 bizonach i 3 ŁK . Chodzą bez zarzutu. Co do zapotrzebowania na moc to SW400 bez turba w bizonie daje normalnie rade. W tamtym roku taką klime robiłem za 4200zł ale że euro poszło w góre i części są z Niemiec to nie da rady taniej. Do Rafał13113- też bym chciał zarabiać "te kilka tysięcy" za jeden montaż. Chętnie wziąłbym od Ciebie te zestawy z hella nawet po 4000zł i Ciebie jako pracownika jak to takie łatwe... Jak byś miał chociaż minimalną wiedzę z chłodnictwa to byś takich bzdur nie wypisywał!
Pozdrawiam

#5 Share Ginterpol

Ginterpol

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 388 postów

Napisany 22 luty 2009 - 10:36

Sprzedam Klimatyzacje do Bizona i innych maszyn haha..
Rafal13113 ja poproszę 2x taki zestaw za 5000 to zarobisz 2000..
Krulik a chłodnica gdzie??

#6 Share coolman111

coolman111

Darek

• Members
  • PipPipPip
  • 2869 postów
  • Zainteresowania:Motocykle- choppery,
    radiokomunikacja cb i kf,
    broń palna

Napisany 22 luty 2009 - 12:48

Sprzedam Klimatyzacje do Bizona i innych maszyn Do innych maszyn też zakładacie? Czy taki zestaw dałoby radę podłączyć do mojego JD 970 <_<?

#7 Share kombinator18

kombinator18

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 888 postów

Napisany 22 luty 2009 - 14:15

Sprzedam Klimatyzacje do Bizona i innych maszyn Spokojnie pewnie tez bo przeciez to nie jest uwarunkowane od modelu mi sie wydaje tylko to samemu zakladaja to uchwyty itp tez samemu dorabiaja <_<

Zreszta mi sie tak wydaje ciekawe czy by do c 360 by zalozyl to bym mial wersje fuul kabina naglak maska naglak i klima :lol:
DROGIE HOBBY - ROLNICTWO

#8 Share krulik

krulik

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 2 postów

Napisany 22 luty 2009 - 18:09

Sprzedam Klimatyzacje do Bizona i innych maszyn Chłocnica to jest inaczej skraplacz. Ma on własny wentylator. Do JD 970 też da rady założyć. Kwestia tylko w dorobieniu łapy mocującej sprężarkę do silnika.

#9 Share krulik

krulik

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 2 postów

Napisany 22 luty 2009 - 18:26

Sprzedam Klimatyzacje do Bizona i innych maszyn Do c360 na upartego też można założyć. Można by było też dobrać jakiś inny zestaw i tańszy bo do ciągnika nie potrzeba takiej dużej mocy. W ofercie też mam tańsze zestawy niż te za 5000zł. ale to już nie będzie niemiecka konvekta tylko chińszczyzna.

#10 Share rafal13113

rafal13113

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 644 postów

Napisany 22 luty 2009 - 23:36

Sprzedam Klimatyzacje do Bizona i innych maszyn

Założyłem już takie zestawy w 6 bizonach i 3 ŁK . Chodzą bez zarzutu. Co do zapotrzebowania na moc to SW400 bez turba w bizonie daje normalnie rade. W tamtym roku taką klime robiłem za 4200zł ale że euro poszło w góre i części są z Niemiec to nie da rady taniej. Do Rafał13113- też bym chciał zarabiać "te kilka tysięcy" za jeden montaż. Chętnie wziąłbym od Ciebie te zestawy z hella nawet po 4000zł i Ciebie jako pracownika jak to takie łatwe... Jak byś miał chociaż minimalną wiedzę z chłodnictwa to byś takich bzdur nie wypisywał!
Pozdrawiam

kolego ja już klimę zakładałem do kombajnu u siebie więc nie wciskaj mi bzdur że nie mam wiedzy w tym temacie wie że chwyt reklamowy to zgnoić tych co mówią nie po twojej myśli ale to ty kolego nie wciskaj bzdur, jak znajdę to rzucę numer do gościa od którego to brałem może jeszcze gdzieś w papierach leży. A po za tym kolego krulik mój brat robi w warsztacie gdzie robią serwis klimy więc spoko możemy podyskutować na temat zarówno budowy działania i kosztów założenia <_<

Ginterpol
haha..
Rafal13113 ja poproszę 2x taki zestaw za 5000 to zarobisz 2000..
Krulik a chłodnica gdzie??

http://www.allegro.p...amochodowa.html
kolego ginterpol kliknij w ten link i użyj opcji kup teraz może nie 1500 a 1720 ale to i tak 1660 złoty powinno wpłynąć na moje konto tak jak obiecałeś hahahahahahahahahahaha ciekawe czy dotrzymasz słowa :lol: bo poznaję po częściach że to jest zestaw helli na 99,9 % czekam na kasę i pozdro
wystarczy poszukać a nie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#11 Share krulik

krulik

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 2 postów

Napisany 23 luty 2009 - 10:20

Sprzedam Klimatyzacje do Bizona i innych maszyn Do rafal13113 Powiedz jeszcze że założyłeś ten zestaw z allegro w kombajnie i chodzi bez problemów. A świstak siedzi i zawija w te sreberka... Ten zestaw można założyć conajwyżej do samochodu. Po pierwsze skraplacz się nie nadaje a po drugie to kabiny w kombajnie to napewno nie schłodzi. Po trzecie to nie jest żaden zestaw z helli. Czym to ze sobą wszystko się łączy. Gdzie są węże i zakówki? Instalacja elektryczna? I jeszcze jedno jak Ja już robiłem klimatyzacje to Ty jeszcze z jajka na jajko skakałeś:-)

#12 Share endrju00711

endrju00711

Rolnik - Lotnik :D

• Members
  • PipPipPip
  • 853 postów

Napisany 23 luty 2009 - 10:50

Sprzedam Klimatyzacje do Bizona i innych maszyn Kolego krulik, nie gadaj takich pierdoł bo żal dusze ściska, mam znajomego mechanika, który mówi że za 2000 z założeniem, pierwszym uruchomieniem, napełnieniem itp. itd. . Jak chcesz to moge nawet jutro sobie założyć, ale on tylko mi założy, po nieważ zawsze mi narawiał auta jak zaczynał a dziś ma własny zakładn naprawczy i paru pracowników, mówi że normalnie to tylko do aut zakładają, ale mi zrobi wyjątek i po kosztach w kombajnie założe, jak co to nie ma problemu jak dla mnie i nie szczyć się że już tak długo klimatyzacje w kombajnach zakładałeś, bo za te pieniądze to może w swojej karjerze pięciu głupich miałeś, niedługo to byś ceną dogonił orginalną klime montowaną w płocku, a więlce zasłaniasz się tylko tym że niby masz o tym jakieś pojęcie. A po drugie mi w bizonie nie potrzebna jakaś markowa klimatyzacja, w całym ciągłym dniu roboty to jaka by to nie była temperature w kabinie za 100% zbije, może nie w takim stopniu, ale zawsze chłodniej i za reszte kasy można sobie zimne piwo kupić <_<

#13 Share rafal13113

rafal13113

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 644 postów

Napisany 23 luty 2009 - 12:18

Sprzedam Klimatyzacje do Bizona i innych maszyn oj kolego krulik jaki ty dziwny jesteś to szok. akurat w bizonie mam kilmę używaną z fiata tipo o jeszcze mniejszej wydajności a jak bym miał cały czas włączoną to byś w kożuchu nie wysiedział <_< i nie mów że ten zestaw jest gówno warty wystarczy się zapytać sprzedającego (ja to wiem na własnej skórze bo kupiłem taki zestaw) i będziesz wiedział ale z tego względu że lekko mnie w...... to zrobiłem to za ciebie i przeczytaj sobie poniższe zdania :lol:

Ja:
witam

mam pytanie odnośnie tego zestawu interesuje mnie jakiej firmy są poszczególne elementy tego zestawu czy to kompletna chińszczyzna czy w miarę porządne podzespoły. Z góry dzięki za odpowiedz.

pozdrawiam

Sprzedający:
Witam!
Parownik behr hella czyli niemcy
sprężararka sanden czyli japonia
skraplacz behr hella
osuszacz behr hella
Pozdrawiam

z tym że moja sprężarka tez jest helli

a jeszcze jedno z tą instalacją co pisałeś to naprawdę trzeba podłączyć 5 komputerów pewnie twoim zdanie że tym straszysz ludzi:p nie wciskaj kitu jeden włącznik dwa góra 3 przekaźniki zależy od zaworu bezpieczeństwa i parę kabli które nawet dali :D
Węże fakt trzeba mieć swoje ale końcówki można kupić w internecie i zakuć ale to nie kosztuję fortuny.
i jeszcze jedno mówisz że ta klima nadaję się tylko do samochodu niby czemu?

a teraz najlepsze wiem że nie jest to ci na rękę kolego krulik co piszę ale za nim następnym razem spróbujesz kogoś potyrać to się zastanów co piszesz bo tym razem źle trafiłeś i wkurzyłeś nie tą osobę co trzeba pozdro.

Ps. a po jajkach to ty możesz sobie poskakać :D

#14 Share ktos

ktos

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 235 postów

Napisany 23 luty 2009 - 12:57

Sprzedam Klimatyzacje do Bizona i innych maszyn @rafal13113
Możesz umieścić w galerii zdjęcia Bizona z klimą z Tipo oraz tej drugiej- pewnie w MDW? Szczególnie mocowania sprężarek.

#15 Share BSZ110

BSZ110

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 297 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, Ciężarówki;)

Napisany 23 luty 2009 - 13:24

Sprzedam Klimatyzacje do Bizona i innych maszyn Dokładnie @ktoś...!!! @rafal porob foty bizonka, wszystkich przewodów, sprezarke, skraplacz i itp. poprostu cała klime i zobaczymy Twoj wynalazek. Ja nie rozumię o co Ty rafał rzucasz zębami? O co ci koles chodzi? Nie Twoje ogłoszenie, nie Twoja klima, nie Twoja robocizna i kasa... wiec????

@krulik oferuje taki zestaw, za taka cene i juz, wiec lepiej się zamknij z takimi wypowiedziami. Ciekawe jak ktos by dał ogłoszenie ze ma klime za 15tys. Ty bys go pewnie zeżarł przez monitor.

Wnoszę do moderatorów o oczyszczenie działu a nawet o pouczenie uzytkownika rafal13113 bo to jest nie na miejscu.

Ps. z tego co wiem to na stare klimy gwarancji nie ma a krulik daje gwarancje na "nowy" zestaw a nie z Tipo i jezeli Ci sie zesmoli to przyjezdza i naprawia, zreszta kazdy woli Konvekte org. do Bizona niz samochodowki...

#16 Share coolman111

coolman111

Darek

• Members
  • PipPipPip
  • 2869 postów
  • Zainteresowania:Motocykle- choppery,
    radiokomunikacja cb i kf,
    broń palna

Napisany 23 luty 2009 - 13:40

Sprzedam Klimatyzacje do Bizona i innych maszyn Ostry szum tu się zrobił <_<. Ja na razie tylko pytałem czy da się zamontować do mojej 970tki, bo na razie to nie mam zbędnej kaski na to udogodnienie. Mam małą kabinkę w JD (mniejszą niż Bizonach), na dodatek jest nawet dość szczelna więc taka klima co oferujesz tutaj, to by zamrażalnik mi zrobiła hehe :lol:.

#17 Share BSZ110

BSZ110

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 297 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, Ciężarówki;)

Napisany 23 luty 2009 - 13:43

Sprzedam Klimatyzacje do Bizona i innych maszyn @coolman111 spokojnie, że ta klima zrobi Ci "syberię" hehe <_< ja narazie bym się przymierzał z nią do BS'a a poźniej to zalozylbym do 16245

#18 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9407 postów

Napisany 23 luty 2009 - 13:53

Sprzedam Klimatyzacje do Bizona i innych maszyn Poczekamy na fotki tej klimy u Rafała.

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

#19 Share rafal13113

rafal13113

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 644 postów

Napisany 23 luty 2009 - 16:44

Sprzedam Klimatyzacje do Bizona i innych maszyn sorry że tylko jedno zdjęcie ale nie mogę wstawić załącznika większego niż 94 KB
Kolego BSZ110 wiesz co mi to robi ile ktoś zapłaci za założenie klimy, co mnie to obchodzi ja tylko napisałem w swoim 1 pości że kupiłem kompletny zestaw za 1500 zł i napisałem że to co kolega oferuję nie jest w cale tanie choć zdaję sobie sprawę że niektórzy robią takie rzeczy jeszcze drożej i tyle. Po weekendzie przychodzę i patrzę że ktoś mi wmawia, że nie mam zielonego pojęcia o klimie i próbuję mnie wyzywać fajnie nie!!!! a tekst kolegi krulika: "I jeszcze jedno jak Ja już robiłem klimatyzacje to Ty jeszcze z jajka na jajko skakałeś:-)" to mnie po prostu delikatnie mówiąc wkurzył. a nie dam z siebie robić idioty i napisałem do gościa który to sprzedaję zapytanie z jakich firm są poszczególne podzespoły resztę masz w poprzednim poście. bo krulik wmawia że ten zestaw z allegro do którego podałem link to nie jest hella a jakieś gówno więc udowodniłem że jest to to o czym mówię z resztą możesz sam pogadać z gościem który to sprzedaję.
i jeszcze jedno kolego BSZ110 ten zestaw do bizona co montowaliśmy wiem że gwarancji na niego nie miałem ale i tak działa ale ja mówiłem że 1500 zł dałem za nowy z gwarancją czytaj ze zrozumieniem. i jeszcze jedno nie mam zamiaru nikogo zeżreć jak chcesz to możesz płacić i 15000za klimę twoja kasa nara.

Ps. zdjęcia parownika i tak nie mogę wstawić bo mam ściągnięty dach w bizonie i parownik z wężami nie jest przykręcony tylko leży na ziemi.

Załączone pliki

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#20 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9407 postów

Napisany 23 luty 2009 - 16:46

Sprzedam Klimatyzacje do Bizona i innych maszyn a słyszałeś o czym takim jak fotosik.pl?? Poza tym na af chyba można to dać.

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png