Skocz do zawartości

Zdjęcie

Case vs New Holland [różnice]

498 odpowiedzi na ten temat

#161 Share RolnikSprzedawca

RolnikSprzedawca

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 467 postów

Napisany 18 listopad 2009 - 21:51

Case vs New Holland [różnice] Kolego tak jak w Case wyszła Puma CVX w NH wyjdzie Autocommand ale to nie to samo co CVX i ciągniki o małej mocy będą pewnie pod koniec przyszłego roku na razie w obu markach są te w okolicach 200km
Kiedy pojawiają się dzieci zaczynamy inaczej patrzeć na ten padołek łez...
Eliza, nasze małe płaczące szczęście.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Case vs New Holland [różnice] Dzisiaj, 15:34
  •  

#162 Share brzozak2

brzozak2

AF upada!!!!

• V.I.P.
  • rank
  • 6036 postów

Napisany 18 listopad 2009 - 21:54

Case vs New Holland [różnice] a do 4 cylindrow nie wiesz czy maja zamiar wkladac bezstopniowke?
Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

#163 Share RolnikSprzedawca

RolnikSprzedawca

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 467 postów

Napisany 18 listopad 2009 - 22:18

Case vs New Holland [różnice] Wiem że będzie Magnum z bezstopniówką ale najpierw w USA od wiosny bodajże a są małe Case Farmal-e z bezstopniówką ale też w...USA czy coś u nas się małego pojawi pewnie tak ale nie wiem kiedy, uważam że skrzynie bezstopniowe to "chyba" przyszłość ciągników i przyznaję tą drogę wytyczył Fendt

#164 Share yarecki12

yarecki12

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 974 postów

Napisany 18 listopad 2009 - 23:34

Case vs New Holland [różnice] Ja gdzieś słyszałem że jest planach NH seria T6000 Auto Command , ale nie wiem czy będzie ona zawierać modele 4 cylindrowe.

#165 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 18 listopad 2009 - 23:55

Case vs New Holland [różnice] Czy ktoś z tych osób, które były Agritechnice wiedzą coś na temat T6090? Nie wiecie czy Case będzie miał odpowiednik tego modelu?

#166 Share RolnikSprzedawca

RolnikSprzedawca

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 467 postów

Napisany 19 listopad 2009 - 00:10

Case vs New Holland [różnice] przybliż kolego co to jest to może coś rozsądnego napiszę ;)
edit:
Ładne toto miałem jechać ale wyszły przygotowania do wesela ;)
kabinę ma jak case maxxum a co pod spodem to liczę że napiszesz;)

#167 Share farmer99

farmer99

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 10 postów

Napisany 07 luty 2010 - 12:57

Case vs New Holland [różnice] mam new hollanda i na wszyskich częściach pisze CNH np.w Plocku produkują casy staigery i nh t9000 :unsure:

#168 Share ursuss

ursuss

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 511 postów

Napisany 07 luty 2010 - 19:27

Case vs New Holland [różnice] Witam mam pytanie co jest napisane na pompach paliwowych jx made in ... ???

#169 Share brzozak2

brzozak2

AF upada!!!!

• V.I.P.
  • rank
  • 6036 postów

Napisany 07 luty 2010 - 20:08

Case vs New Holland [różnice]

w Plocku produkują casy staigery i nh t9000 :unsure:

;) :P nie zauwazylem
Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

#170 Share artur2442 artur2442

artur2442
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 17 luty 2010 - 19:33

Case vs New Holland [różnice] mam pytanko.. jakiej serii z case odpowiada seria nh T5000?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#171 Share bialy2005

bialy2005

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3738 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo, elektronika, samochody

Napisany 17 luty 2010 - 19:42

Case vs New Holland [różnice] jx mnijsze modele i JXU wieksze. JXU to dawna seria NH TL a JX to TDD

#172 Share bartus16

bartus16

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1285 postów

Napisany 17 luty 2010 - 20:30

Case vs New Holland [różnice] coś ci się Biały pomyliło t5000 to JXU a td5000 to JX :D :)
Jeżeli każdy pomysł wydaje Ci sie genialny to dopij wódkę i idz spać :)

#173 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 17 luty 2010 - 21:45

Case vs New Holland [różnice] Dobrze napisał, tyle, że odniósł się do poprzedników wymienionych przez Ciebie ciągników.

#174 Share Gago

Gago

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 624 postów

Napisany 17 luty 2010 - 22:02

Case vs New Holland [różnice] bialy2005@ ma racje. A jeśli chodzi z mojej strony to te ciągniki to jest to samo jeden i drugi fajny jest :D ja tam w nich różnicy nie widzę oprócz koloru maski i wnętrza :) :)
Zetor Team
Posiadacze i sympatycy Zetorów zapisujcie się do klubu: www.agrofoto.pl/forum/topic/50791-klub-posiadaczy-zetorow

#175 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 17 luty 2010 - 23:47

Case vs New Holland [różnice] W przypadku JX'a i TD5000 to różnica wynosi 5tys. zł za czerwoną maskę i inny kolor wnętrza. Osobiście bardziej podoba mi się Case, jednak za 5 tyś. można kupić coś nie koniecznie do gosp. Dodany obrazek

#176 Share jaro

jaro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 5087 postów

Napisany 18 luty 2010 - 08:36

Case vs New Holland [różnice] RolnikSprzedawca swego czasu opisał że róznica miedzy Case a NH to nie tylko kolor maski-powiem szczerze-nie wiem jak teraz-ale swego czasu porównałem Case JXU i NH TLA-owszem różnica w kolorze też była-ale jakością wykończenia (nie tylko kabiny ale tam to było najbardziej widoczne) ten Case bił na głowę owego NH-lojalnie uprzedzam że zdania nie odszczekam Dodany obrazek .

#177 Share brzozak2

brzozak2

AF upada!!!!

• V.I.P.
  • rank
  • 6036 postów

Napisany 18 luty 2010 - 08:58

Case vs New Holland [różnice] sam sie zdziwilem, ze roznice sa na tyle istotne, po ktoryms poscie w tym temacie poszedlem sprawdzic jak u mnie jest zalaczana blokada. na szczescie sa przewody hydrauliczne :D
nie zaluje, ze jest nh, a nie case, poniewaz cena byla nizsza, mam lepszy kontakt z dilerem i w mojej okolicy uwazam, ze serwis nh jest lepszy.
jest jednak rada, by przy wyborze ciagnikow i ich wyposazenia zwracac uwage na szczegoly.

#178 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 18 luty 2010 - 18:30

Case vs New Holland [różnice] Siedziałem w T6000PC, T7030, T7000AC i Case Maxxxum MC 140 i Pumie 155. Szczerze w Case jakoś bardziej można ogarnąć podłokietnik i konsola boczna, niestety, ale w NH pewne fukncję są rozrzucone po całej konsoli. Bardzo spodobał mi sie joy w Pumie. W porównaniu do JD w/w Case'y mają niebywały plus w postaci wielofukcyjnego podłokietnika, chociaż i tak Case nie może się równać do podłokirtnika w MF 6400/7400. Fergaje mają bardzo porosty i przejrzysty ukłąd sterowania. 

#179 Share MANIEK416

MANIEK416

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 23 postów
  • Zainteresowania:ROLNICTWO, MOTORYZACJA, TECHNIKA itp.

Napisany 22 luty 2010 - 00:16

Case vs New Holland [różnice] Witam, śledziłem ten temat z wielką ciekawością ponieważ sam wybieram teraz ciągnik do gospodarstwa, a jak miałem już podpisać umowę to jak to zwykle bywa przedstawiciele konkurencji na koniec mieszają w głowie i dają upusty jakich o dziwo nie mogli dać wcześniej. Ale ja wybieram NH T7050 Auto Command z nowym podłokietnikiem SIDE WINTER II bo to świetny ciągnik cena i wyposażenie jest atrakcyjne a i do serwisu mam blisko a to też jest ważne (przynajmniej z kilometrówki mię nie będą kroić :) ).
A co do tematu to porównując parametry różnych maszyn trafiłem na stronę z testami w normie OECD (norma obowiązująca w USA, moc podawana na WOM bez ściemy a nie jakieś tam ISO) tu podaje link:
http://tractortestla...testreports.htm
Polecam można sobie porównać różne ciągniczki i jak już mówiłem bez ściemy :P
A tu dla pokazania różnicy między CASE i NH podaje dwa testy:

CASE IH PUMA195 : http://tractortestla...se/Puma_195.pdf

NH T7050 : http://tractortestla...wH/NH_T7050.pdf

ALE RÓŻNICA JAK CHO...A :( :( :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#180 Share bialy2005

bialy2005

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3738 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo, elektronika, samochody

Napisany 22 luty 2010 - 03:17

Case vs New Holland [różnice] kolego załoze sie ze nie robili testu tych 2 ciagników co podałes tylko to jest test jednego a ze to to samo mechanicznie wiec dane takie same i tyle. Juz ze 2 lata temu odnalazłem te badania z USA :P

Dodaj odpowiedź