Skocz do zawartości

Zdjęcie

Case vs New Holland [różnice]

498 odpowiedzi na ten temat

#21 Share darek4x4

darek4x4

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 63 postów
  • Zainteresowania:Technika rolnicza, motoryzacja, fotografia.

Napisany 24 luty 2009 - 12:18

Case vs New Holland [różnice] Case 85c Quantum- oglądałem z następującym wyposarzeniem skrzynia 16x16 rewers mechaniczny po lewej stronie jak w TDD80 możliwość zamówienia hamulców na 4 koła poprzez dołanczany przedni napęd może być EHR może być rewers elektohydrauliczny. Patrzyłem na ulotkę Steyr-a są podobne ale, no właśnie jest ale bo nie mam danych Case. Natomiast odpowiednika NH nie mogę znaleźć, a bardzo bym chciał.
Tak więc jest odpowiednik czy go nie ma?

Mam takie zdięcia tego ciągniczka.
http://www.agrofoto....mage117595.html
http://www.agrofoto....mage117596.html

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Case vs New Holland [różnice] Dzisiaj, 19:37
  •  

#22 Share kaczorek

kaczorek

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 256 postów

Napisany 24 luty 2009 - 13:38

Case vs New Holland [różnice] Odpowiednik tego Case'a to chyba NH serii T4000 http://www.newhollan...000/default.htm
Ursus C-330, Ursus 3512 & NH TD5030 vs. 60ha

#23 Share pasterz

pasterz

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 175 postów

Napisany 24 luty 2009 - 15:14

Case vs New Holland [różnice] No ale to w takim wypadku opłaca sie dopłacić pare tyś zł za Case maxxuma 125 czy lepiej brać New Hollanda t 6050??

#24 Share igorass

igorass

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 482 postów

Napisany 24 luty 2009 - 15:18

Case vs New Holland [różnice] Odpowiedzieć Ci jaki był mój dylemat? Wybrałem ciągnik który był ładniejszy stylistycznie według mnie :) (nawet cena nie była aż tak istotna)

#25 Share ARTUR05

ARTUR05

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 84 postów

Napisany 24 luty 2009 - 18:10

Case vs New Holland [różnice] Moim zdaniem case to case a new holland to new holland. pewien jestem że case jest lepszy od new hollanda bo sam mam dwa case i nie narzekam wcale.

Edytowany przez brzozak2, 25 luty 2009 - 17:15.
% za post bez uzasadnienia

#26 Share b0gdan

b0gdan

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3102 postów

Napisany 24 luty 2009 - 18:40

Case vs New Holland [różnice] a masz NH, bo na jakiej podstawie tak sądzisz?

#27 Share kobra89

kobra89

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2437 postów
  • Zainteresowania:Projektowanie i majstrowanie nad maszynami.

Napisany 24 luty 2009 - 18:43

Case vs New Holland [różnice] Dokladnie jak sobie kolego kupisz New Hollanda to wtedy bedziesz tak twierdzil.
Modernizacja gospodarstwa juz w trakcie.

#28 Share Stasiek84

Stasiek84

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 214 postów

Napisany 25 luty 2009 - 16:48

Case vs New Holland [różnice] @ARTUR05 normalnie Twoja opinia zrzuciła mnie z krzesła, ja jeżdżę NH czyli moim zdaniem NH jest lepszy, no i mam zonka bo ani jedna ani druga wypowiedź nic nie wnosi poza odrobiną tekstu bez treści.

#29 Share b0gdan

b0gdan

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3102 postów

Napisany 25 luty 2009 - 17:21

Case vs New Holland [różnice] PUMA i T7000 są np produkowane w tej samej fabryce w Basildon w Anglii, podobnie jak JX i następca TDD w Włoszech , więc trudno mówić o wyższości jednego nad drugim :)

#30 Share darolee

darolee

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 725 postów

Napisany 25 luty 2009 - 17:30

Moim zdaniem case to case a new holland to new holland. pewien jestem że case jest lepszy od new hollanda bo sam mam dwa case i nie narzekam wcale.

Super stwierdzenie, jak ktoś ma pisać wypowiedzi w stylu "Fendt jest najlepszy bo jest" to proponuję aby się powstrzymał, bo po to założyłem temat, aby przeczytać coś konstruktywnego!!

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#31 Share brzozak2

brzozak2

AF upada!!!!

• V.I.P.
  • rank
  • 6036 postów

Napisany 25 luty 2009 - 18:15

Case vs New Holland [różnice] @darolee spokojnie gosc juz dostal ode mnie reprymende, w pw to samo mu napisalem co ty tutaj :)
Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

#32 Share pasterz

pasterz

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 175 postów

Napisany 25 luty 2009 - 22:09

Case vs New Holland [różnice] a ma ktoś z was Case maxxuma 125 ??

#33 Share TumeK

TumeK

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 743 postów
  • Zainteresowania:To co widać:]

Napisany 27 luty 2009 - 17:17

Case vs New Holland [różnice] Może to tak jak z JD 1450 kiedy to prod. została przeniesiona do Brazylii kombajny były niby te same a jakość inna...choc myśle ze teraz jesli ktos ma dylemat czy kupic Case czy Nh w podobnej klasie Mocy to kieruje sie Gustem i upodobaniami..
Pseudo rolnik...http://img60.imageshack.us/my.php?image=puchar056zu3.jpg 64 miliony zeta

#34 Share Mariusz650

Mariusz650

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 206 postów

Napisany 02 marzec 2009 - 19:52

Case vs New Holland [różnice] Ja uważam że Case i Nh nie ma co porównywać bo to jest to samo, w tej samej fabryce robione tylko z innymi maskami i winnym kolorze wyjeżdzają. No i cena Case jest wyzsza od 20000 do 30 000 tyś w stosunku do NH. Ja niedługo będe użytkownikiem NH T 6030 Plus i wcale nie twierdze że jest najlepszy ze wszystkich ciągników czy tam że jest lepszy od Case oglądałem jednego i drugiego a że kolor niebieski mi się bardziej podobał to wybrałem NH i jeszcze pare zł w kieszeni zostanie.

Edytowany przez krolikNH, 02 marzec 2009 - 19:58.

#35 Share statek

statek

wieczny student

• Members
  • PipPipPip
  • 1667 postów
  • Zainteresowania:Piłka nożna, elektronika, komputery

Napisany 05 marzec 2009 - 18:39

Case vs New Holland [różnice] z oferty case jedynym modelem nie majacym odpowiednika jest CS PRO, silnik sisu, multicontroller z CVX-a a elektronika i EDC z NH serii T6000

Fendt 412 TUZ WOM TI TMS, MF 5435 z ładowaczem Stoll 15, NH T5060, JCB 527-58, Zetor 7211, wóz sano 10m3 agregat ares l/z siewnik famarol i gaspardo SP4, Joskin Modulo2 8400l, gruber Rolmako 3m, sieczkarnia Claas Jaguar 840 + kemper 3000, pług kverneland AB 100. 130ha i 200 krówek

#36 Share Rolnikna102

Rolnikna102

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 57 postów

Napisany 17 marzec 2009 - 20:56

Case vs New Holland [różnice] mam do was drodzy agrofotowicze pytanie ::: mam do wyboru Case CVX 140 i NH T7510 którego byście wy wybrali i dlaczego bo case na na ramce obok liczniki itp a NH jak inne ciągniki i które z tych rozwiązań jest lepsze.???

#37 Share sydney

sydney

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 427 postów

Napisany 17 marzec 2009 - 21:02

Case vs New Holland [różnice] A co myślicie o serii cs pro, bo chyba nie ma odpowiednika w NH.

#38 Share Piotras

Piotras

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 301 postów

Napisany 17 marzec 2009 - 21:14

Case vs New Holland [różnice] Swojego czasu znajomy róbił w serwisie case i przyszło zamówienie na pare ciągników nie kojaże modelu tak że kolor zmienili i detale i poszły jako NH podobno nie wiem czy to prawda tylko tak słyszałem ;) Osobiście sądzę że Case czy NH to jedna maszyna różniąca się delatami pozdrawiam ;)

#39 Share brzozak2

brzozak2

AF upada!!!!

• V.I.P.
  • rank
  • 6036 postów

Napisany 17 marzec 2009 - 21:55

mam do was drodzy agrofotowicze pytanie ::: mam do wyboru Case CVX 140 i NH T7510 którego byście wy wybrali i dlaczego bo case na na ramce obok liczniki itp a NH jak inne ciągniki i które z tych rozwiązań jest lepsze.???

wybierz tego ktory ma ladniejsze kolory wg ciebie, albo tego ktory bedzie tanszy nie ma innego uzasadnienia
Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#40 Share darolee

darolee

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 725 postów

Napisany 18 marzec 2009 - 13:30

mam do was drodzy agrofotowicze pytanie ::: mam do wyboru Case CVX 140 i NH T7510 którego byście wy wybrali i dlaczego bo case na na ramce obok liczniki itp a NH jak inne ciągniki i które z tych rozwiązań jest lepsze.???

Dokładnie tak jak kolega powyżej. Za wieściami kolegów przeprowadziłem własne "śledztwo" i jest tak jak pisaliście. Case i NH to jedna maszyna. Wybierz tę która Ci się bardziej podoba. Ja wygrałem w ten sposób Case, bo bardziej mi się widzi "czerwieni", a przede wszystkim jasnobeżowe wnętrze. A czy zegary będziesz miał na słupku czy na desce ... sam zdecyduj. Maszyna ta sama! Rożni sie tylko mało znaczącymi detalami estetycznymi: maska, tapicerka, zegary, wysokość drążka PowerShift itp

Swojego czasu znajomy róbił w serwisie case i przyszło zamówienie na pare ciągników nie kojaże modelu tak że kolor zmienili i detale i poszły jako NH podobno nie wiem czy to prawda tylko tak słyszałem <_< Osobiście sądzę że Case czy NH to jedna maszyna różniąca się delatami pozdrawiam :)

A w to akurat średnio mogę uwierzyć, bo np. w raz z dokumentacją dostajesz certyfikat CE na konkretny ciągnik a w zasadzie fabryka na dany model w różnych wersjach. Samo wzięcie maski z innego ciągnika powoduje, że takowy certyfikat nie powinien być dołączony do nowego ciągnika (bo o tylko takim mowa), jeśli tak - byłoby to nie zgodnie z prawem. Z drugiej strony (bo dokładnie nie wiem co rozumiesz przez zmianę koloru), jak po prostu przemalowali, to dziwne robienie klienta w balona

Dodaj odpowiedź