Skocz do zawartości

Zdjęcie

Case vs New Holland [różnice]

498 odpowiedzi na ten temat

#361 Share adikpl1

adikpl1

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1851 postów

Napisany 23 lipiec 2011 - 10:47

Case vs New Holland [różnice] A możesz mi powiedzieć jak w nim jest rozwiązane sterowanie przekładnią, bo ona nie ma tyle samo biegów w przód i w tył tylko o połowę mniej w tył :blink:

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Case vs New Holland [różnice] Dzisiaj, 10:28
  •  

#362 Share slawny

slawny

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 369 postów

Napisany 24 lipiec 2011 - 18:35

Case vs New Holland [różnice] cspro ma chyba dual command czyli na kazdym biegu 2 stopnie zolw i zajac, do tylu dziala tylko zolw, np jadac biegiem 1zajac do przodu podczas zmiany kierunku automat przerzuca na zolwia i nic z tym nie mozna zrobic, teraz powstaje pytanie czy to tylko kwestia sterowania skrzynia ze wzgledow bezpieczenstwa czy tak jest z innych technicznych powodow. adik w koncu czegos nie wie:)

#363 Share rachu

rachu

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 60 postów

Napisany 26 lipiec 2011 - 20:46

Case vs New Holland [różnice] człowieku case jest dużo lepsze od new hollanda pod względem lepszego wyposażenie i lepszego komfortu w jeździ i oczywiście komfort w kabinie

#364 Share slawny

slawny

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 369 postów

Napisany 27 lipiec 2011 - 10:13

Case vs New Holland [różnice] czlowieku nowego new hollana mozna wyposazyc we wszystko to co ma Case takze Twoje argumenty sa bez uzasadnienia.

#365 Share NHT5040

NHT5040

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 56 postów

Napisany 23 sierpień 2011 - 14:21

Case vs New Holland [różnice] Wie ktoś moze jakie sa teraz ceny case jxu 85(lub 95) i NHT5040(lub NHT5050)

#366 Share t5060nh

t5060nh

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 9 postów

Napisany 29 sierpień 2011 - 23:08

Case vs New Holland [różnice] Zadzwoń do dilerów i spytaj to chyba jedyne odpowiednie źródło, pozatym zwracaj uwage na szczegóły.
Co do wyposażenia to w wypadku moich zakupów NH oferowało mi o wiele lepsze, bogatsze wyposażenie standardowe niż case, choć Case twierdziło, że oferuje odpowiednik nh.Pozatym mam wrażenie, że NH jest estetyczniej wykonane i ma bardziej na czasie image.
Są gusta i guściki.

#367 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 31 sierpień 2011 - 15:22

czlowieku nowego new hollana mozna wyposazyc we wszystko to co ma Case takze Twoje argumenty sa bez uzasadnienia.

W drugą stronę bywa już gorzej. ;)

#368 Share pic2ek

pic2ek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 344 postów

Napisany 14 październik 2011 - 19:27

Case vs New Holland [różnice] kurde jestem na etapie wyboru case jx 70 czy nh td5020 i juz troche zgłupiałem :huh:

#369 Share ENDURAK91

ENDURAK91

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 494 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo, technika rolnicza, motocykle, motoryzacja,

Napisany 14 październik 2011 - 20:32

Case vs New Holland [różnice] pisz jaki masz problem w wyborze sprzetu :o

ja osobiście posiadam case jx i powiem tak miedzy nd td a case jx są minimalne różnice mi sie bardziej podobał case niż nh i jeszcze dostałem lepszą oferte finansową no i wybór był oczywisty :D

a co pod wzgledem estetycznym jak i technicznym to polecam case ale to tylko mojaq opinia.

mówiąc szczerze to kieruj sie bardziej ceną chyba tak jak mi bardziej wizualnie podobał sie case :lol: ale wygląd to nie wszystko kasa jest kasa i krótko a że mi zaproponowano lepsze warunki do nh i a case był moim obiektem marzeń to sprawa oczywista :D

Edytowany przez krolikNH, 14 październik 2011 - 20:36.

#370 Share pic2ek

pic2ek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 344 postów

Napisany 25 listopad 2011 - 10:44

Case vs New Holland [różnice] no chyba własnie będę kierował się ceną, bo dilerów to mam blisko.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#371 Share ChiquitaB

ChiquitaB

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1893 postów

Napisany 25 listopad 2011 - 11:44

Case vs New Holland [różnice] no aktualnie to o tych nowych nic oprócz mocy nie wiadomo i wyglądu więc ciekaw może w końcu czymś będą się różniły

#372 Share darolee

darolee

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 725 postów

Napisany 28 listopad 2011 - 12:51

Case vs New Holland [różnice] Prócz ceny wato mieć też dobry serwis. Choć dobry, to w moim regionie raczej pojęcie abstrakcyjne. Warto zawsze podpytać rolników jak wygląda serwis u danego dealera.

#373 Share CaseMG

CaseMG

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 11 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo

Napisany 12 grudzień 2011 - 16:34

Case vs New Holland [różnice] Chodzi o moc.. tez.. Ale najważniejsze to KASA.. Jak nie masz co zrobic z kasa to kup sobie new hollanda .. a jak masz mało to lepiej case. case mało pali i jest ogl bardzo dobry. mam 4 i jestem zadowolony.!

#374 Share bialy2005

bialy2005

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3739 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo, elektronika, samochody

Napisany 12 grudzień 2011 - 16:56

Case vs New Holland [różnice] nie wiem ile masz lat i jak z twoja orientacja w dziedzinie maszyn ale nh zawsze jest tanszy od odpowiednika case !!!!!!! po drugie ciagniki sa identyczne konstrukcyjnie moga sie różnic wyposazeniem i detalami. Wiec moc czy to w case czy odpowiedniku NH jest taka sama :) Jedyna różnica dość znaczaca to to ze niektóre ciagniki case sa montowane w Austrii a nh w Anglii

#375 Share wysoki24

wysoki24

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 113 postów

Napisany 12 grudzień 2011 - 21:57

Case vs New Holland [różnice] Pisanie o wyższości wyglądu której kolwiek z marek nie ma sensu. Cenowo też bywa różnie i zmiennie, najważniejsze to mieć ciągnik od dobrego dilera z dobrym serwisem, dobrac ciagnik do potrzeb z odpowiednym wyposązeniem. Co do marek w NH w dużych modelach jest np o wiele ergonomiczniej wykonany podłokietnik (patrz Top Agrar test) niż w Case.

#376 Share bialy2005

bialy2005

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3739 postów

Napisany 12 grudzień 2011 - 22:28

Case vs New Holland [różnice] oj ergonomia to pojecie wzgledne. jednemu pasuje takie rozwiazanie drugiemu całkiem inne :) podbnie jak kolor i znaczek na masce :)

#377 Share CaseMG

CaseMG

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 11 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo

Napisany 13 grudzień 2011 - 16:28

nie wiem ile masz lat i jak z twoja orientacja w dziedzinie maszyn ale nh zawsze jest tanszy od odpowiednika case !!!!!!! po drugie ciagniki sa identyczne konstrukcyjnie moga sie różnic wyposazeniem i detalami. Wiec moc czy to w case czy odpowiedniku NH jest taka sama :) Jedyna różnica dość znaczaca to to ze niektóre ciagniki case sa montowane w Austrii a nh w Anglii

Mam 14 lat i na pewno moja orientacja jest większa..
To powiedz ile kosztuje NH o mocy 210 CVX. skrzynia ma byc bezstopniowa!!!!
To jest moj traktor. i dałem 350tys zł
http://www.agrofoto....0-case-cvx-210/

#378 Share bialy2005

bialy2005

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3739 postów

Napisany 13 grudzień 2011 - 16:47

Case vs New Holland [różnice] jak juz to twojego taty :) a samo cvx mkówi ze to bezstopniówka. Co do ceny akurat tych wiekszych modeli to sie nie orientuje bo mnie nigdy nie interesowały ale jakby nie patrzec zawsze nh był tanszy w kazdej seri orintuje sie od jx do pumy do 155

#379 Share semos

semos

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 954 postów

Napisany 13 grudzień 2011 - 18:33

Case vs New Holland [różnice] nie dokonca taka prawda. Mnie JX wyszedł dużo taniej niż jego odpowiednik TD

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#380 Share xsysiek

xsysiek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 102 postów

Napisany 13 grudzień 2011 - 18:34

Case vs New Holland [różnice] A to ciekawa sprawa. Nasza Puma 215 kosztowała 365 tys. zł netto. CVX był o 30 tys. zł droższy. Bardzo dobrą cenę za niego uzyskałeś. Bo tak to prawie 400 tys. kosztuje. NH zawsze będzie trochę (ale niewiele) tańszy od Case. Dużo zależy od dilera.

Edytowany przez xsysiek, 13 grudzień 2011 - 18:35.

Dodaj odpowiedź