Skocz do zawartości

Zdjęcie

Case vs New Holland [różnice]

509 odpowiedzi na ten temat

#241 Share darolee

darolee

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 727 postów

Napisany 01 wrzesień 2010 - 14:27

Case vs New Holland [różnice] Z tego co tam kiedyś czytałem (na tu na forum), to tym odpowiednikiem jest puma

Ogłoszenia agrogrosik

• agrogrosik.pl
  • agrogrosik.pl
Ciągnik rolniczy Case 5150 Maxtrack ( SUPER STAN !!! )

Zobacz ogłoszenia w kategorii Ciągniki rolnicze: Ciągniki Case IH
  • 63000.00 PLN
  • 21 mar 2017

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Case vs New Holland [różnice] Dzisiaj, 12:28
  •  

#242 Share Andrzej24871

Andrzej24871

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 850 postów

Napisany 02 wrzesień 2010 - 10:40

Case vs New Holland [różnice] Pewnie tak a wie ktoś dla czego już nie produkują pumy?? Mam na myśli tą mniejszą* pume odpowiednik coś jakby maxxuma tylko że ciut mocniejsze ale nie odpowiednik pumy cvx ( troche pokreciłem ale mam nadzieje że zrozumiecie www.traktorpool.de/media/8746/1158746/160984/Case-IH-Puma-155-160984.jpg Sorka ale coś nie mogłem wstawić hiper łącza B)
O to chodzi , że każdy zachwala i uwielbia zachodnie ciągniki za KOSMICZNE ceny, chociaż wielu tych maszyn nie widziało na oczy i sobie ich nie kupi, a Pronara nie chcą za darmo nawet, bo wstyd nim jezdzić, bo ktoś tam powiedział komuś ze mu się popsuł kiedyś.

#243 Share KaGeBe

KaGeBe

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 61 postów

Napisany 03 wrzesień 2010 - 20:13

Case vs New Holland [różnice] Puma jest produkowana - sa modele 125,140 i 155

#244 Share w2004

w2004

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 15 postów

Napisany 10 wrzesień 2010 - 16:17

Case vs New Holland [różnice] New Holland TD jest produkowany w WŁOSZECH, Case JX produkowane są we WŁOSZECH.
Opowieści na temat Turcji są nieprawdziwe, w Turcji powstaje model TT a nie TD.
Tureckiego modelu TT nie da się ponoć kupić w Polsce, ponoć nie spełnia norm natomiast w Polsce można kupić chińsko-indyjskie John Deere z polskimi kabinami i udźwigiem 1500 kg...czyli żenadę.

Wracając do Case kontra New Holland - pół roku temu były tańsze NH, obecnie u mnie dilerzy odwrócili ceny - NH droższe od Case, więc co nagle jakością sie zamienili ?! Niesądze.

Poprostu Case weszło na rynek Polski później niż NH, mieli słabiej rozwiniętą siec serwisową, więc musieli zapewne wymyślać historie o niby lepszej jakości. Jak widać po cenach obecnie to tylko ściema dilerów.

#245 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 10 wrzesień 2010 - 16:51

Case vs New Holland [różnice] Ja tam wole, żeby mi ciągnik Austriacy składali, a nie wcięci Angole. :blink:

#246 Share b0gdan

b0gdan

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3103 postów

Napisany 10 wrzesień 2010 - 17:45

Case vs New Holland [różnice]

New Holland TD jest produkowany w WŁOSZECH, Case JX produkowane są we WŁOSZECH.
Opowieści na temat Turcji są nieprawdziwe, w Turcji powstaje model TT a nie TD.

Teraz nie powstaje, ale powstawał, ze wzglęgu na tragiczna jakość produkcja została przeniesiona do Jesi...

#247 Share slawny

slawny

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 369 postów

Napisany 04 październik 2010 - 13:23

Case vs New Holland [różnice] na agroshow chcialem troche wybadac temat ladowarek NH gdzie sa produkowane itp, gdy rozmowa wlasnie dotyczyla miejsca produkcji przedstawiciel powiedzial ze byl w fabryce w anglii i widzial tam produkowane ciagniki case, moze to ktos wyjasnic?

#248 Share b0gdan

b0gdan

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3103 postów

Napisany 04 październik 2010 - 14:55

Case vs New Holland [różnice] bo jest tak: http://www.agrofoto....post__p__490590

#249 Share KaGeBe

KaGeBe

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 61 postów

Napisany 06 październik 2010 - 18:08

Case vs New Holland [różnice] Na rynku polskim u dealerów Case na pewno nie ma produkowanych w UK ( o ile takie wogóle istnieją) - tylko są z 3 fabryk - Włochy (JX -JXU ), Austria oraz USA (Magnum , Steiger, Kombajny)

#250 Share Harpa

Harpa

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 10 postów

Napisany 15 październik 2010 - 14:34

Case vs New Holland [różnice] nie ma żadnych różnic new holand jakiś 81km a case 844 też ma 81km mie ma w tym różnicy mają równe moce

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#251 Share kornas

kornas

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 32 postów

Napisany 15 październik 2010 - 17:06

Case vs New Holland [różnice] Witam....jestem ze tak powiem troszke dobity tym ze nie mozna ustalic jednoznacznych róznic (procz koloru i wykonczenia wnetrza) w ciagnikach tych marek (chodzi mi głównie o NH T7030AC i Case Puma 165CVX). Sam teraz jestem w trakcie poszukiwań nowego ciągnika..wykluczyłem juz MF7480 i na placu boju pozostały te dwa koniki...dilerzy tez nie sypią żadnymi konkretnymi argumentami i mydlą oczy...jedynym jest to ze chyba NH bedzie troszke tańszy...Czy na prawdę nie ma żadnych KONKRETNYCH róznic w mechanice i elektronice tych ciągników?? Odległości od serwisów też są podobne, ciągniki praktycznie takie same, wiec czym mam sie kierowac przy wyborze??Kolorem??:(
p.s.
Czy taki ciągniczek poradzi sobie z talerzowym pneumatycznym agregatem upr-siew 4m plus wał na przedni tuz 4m??
pozdr

#252 Share zonk

zonk

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 377 postów

Napisany 15 październik 2010 - 18:36

Case vs New Holland [różnice] case to to samo co new holland
case jedynie chwali się tym że jest składany w austrii
6480 odrzuciliśmy po testach a cvx po opiniach od użytkowników

u mnie raczej decyzja jest na hollanda bo tańszy a i kombajn który mamy dobrze się sprawuje

#253 Share zetorek5340gr

zetorek5340gr

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 222 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo

Napisany 15 październik 2010 - 18:36

Case vs New Holland [różnice] Czemu MF wykluczyłeś?

#254 Share zonk

zonk

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 377 postów

Napisany 15 październik 2010 - 18:41

Case vs New Holland [różnice] skrzynia mf szarpie moim zdaniem bardziej niż pc new hollanda
nie czuć mocy perkinsa 145 km w porównaniu do claasa 125 km którego mamy
może sisu 6485 lepiej by jechało? :blink:

#255 Share darolee

darolee

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 727 postów

Napisany 15 październik 2010 - 19:18

Case vs New Holland [różnice] nie kumam @zonk. Najpierw piszesz ze NH i Case to to samo, odrzucasz Case po opiniach użytkowników. A potem piszesz, że stawiasz na NH??? O co Ci chodzi? Bierzesz HN bo tańszy badziew? Pronar jeszcze tańszy a też niebieski :blink:

#256 Share radzikus

radzikus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 254 postów
  • Zainteresowania:Honda Civic "UFO" :)

Napisany 15 październik 2010 - 20:00

Case vs New Holland [różnice] Panowie o co tyle piany bić, nazwami i wyglądem maski z kabina się różnią.
Ot co.
C-330,C-360 3P,JCB 530/70 Super Agri, DF Agrotron

#257 Share kornas

kornas

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 32 postów

Napisany 15 październik 2010 - 21:55

Case vs New Holland [różnice] Jezeli chodzi o mnie to MF odrzuciłem po testach, promień skrętu bardzo mnie zawiódł, cena tez jest troche wyzsza niz w case i nh, co do do Dyna VT nie bede sie wypowiadał bo to była pierwsza bezstopniówka na ktorej pracowalem... Dalej miał bym również do serwisu...za kilka dni mam miec NH na testach a diler case ma mnie zabrac do jakiegos urzytkownika pumybo na testy nic nie maja;/ ...a co do tematu...na prawde brak róznic wpływających znaczaco na prace tych ciągników?

#258 Share darolee

darolee

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 727 postów

Napisany 16 październik 2010 - 06:59

Case vs New Holland [różnice] Hehe fajnie @kornas ciądnik Ci nie potrzebny ...po testach wszystko obrobione ? :blink:

#259 Share kornas

kornas

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 32 postów

Napisany 16 październik 2010 - 09:26

Case vs New Holland [różnice] Hhehehe....ta obrobione;) ale ferdka mialem tylko na jeden dzień...ciągnik zrobił na mnie dobre wrazenie, ale wybieram miedzy case a nh;p

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#260 Share Andrzej24871

Andrzej24871

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 850 postów

Napisany 16 październik 2010 - 11:42

Case vs New Holland [różnice] @kornas ? Wiesz ja jeździłem maxxumem mc i wydawało mi się że zrywa rewers :blink: nie wiem może tylko tak mi sie wydawało półbiegi miód malina ale ten rewers to nie bardzo nie wiem może taki mi się trafił i był źle skalibrowany . A jeśli chodzi o rewers to jakie są Twoje odczucia?
O to chodzi , że każdy zachwala i uwielbia zachodnie ciągniki za KOSMICZNE ceny, chociaż wielu tych maszyn nie widziało na oczy i sobie ich nie kupi, a Pronara nie chcą za darmo nawet, bo wstyd nim jezdzić, bo ktoś tam powiedział komuś ze mu się popsuł kiedyś.

Dodaj odpowiedź