darolee

Case vs New Holland [różnice]

Polecane posty

ale dobrze wyposażony to tez jest dopiero CS w najwyższym kodzie tzn ma multikontroler, jego największym plusem jest chyba oddzielna hydraulika no i jeden zawór elektronicznie sterowany ale to też właśnie w grupie 600


Kiedy pojawiają się dzieci zaczynamy inaczej patrzeć na ten padołek łez...
Eliza, nasze małe płaczące szczęście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pioter    46

gdyby tylko ten CS miał więcej biegów pod obciążeniem... ;)


Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bialy2005    582

a wąłsnie ile ma pod obciażeniem ?? Wydaje mi sie byc dobrym kandydatem do łądowacza ;) multicontroler musi byc ;)


Dostarczam weglanowe wapno nawozowe  z kopalni kieleckich Morawica bez magnezu   i z magnezem Radkowice Standard i Premium oraz kredę z OMYA Stara Kornica. Kontakt PW lub tel 602888262

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bialy2005    582

nie zagłebiałem sie w temat bo to odległe plany ;) no prawda jeden półbieg to mało ;) jak teraz sie przyzwyczaiłem to 8-9 pod obciażeniem to ciezko zejsc niżej ;)


Dostarczam weglanowe wapno nawozowe  z kopalni kieleckich Morawica bez magnezu   i z magnezem Radkowice Standard i Premium oraz kredę z OMYA Stara Kornica. Kontakt PW lub tel 602888262

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
b0gdan    90

tzn. że biegi są w dwóch grupach i biegów pod obciążeniem jest 7-8? tak jak w dyna są 4 grupy po 4 biegi ale pod obciążeniem jest 3 biegi, bo pierwszy bieg z grupy musi być załączony z rozłączonym napędem. Dobrze rozumuje? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bialy2005    582

ze sprzegłem jest tylko L-H 1-8 masz pod obciazeniem wrzucasz na H ze sprzegłem i 9-17 znowu pod obciazeniem. jedynie startujesz ( nadajesz kierunek dzwignia od rewersu pod kierownica tez mozna bez sprzegła. Zakresy sa tak jak piszesz tak jakby po 4 biegi i ostatni ma 5 nadbieg ( bez ograniczenia odciecia 50km/h) Zeby przejsc z zakresu dolnego na górny ( 12->13) trzeba wcisnac "shift" na joy-u i to sami w dół 13->12 na L podobnie


Dostarczam weglanowe wapno nawozowe  z kopalni kieleckich Morawica bez magnezu   i z magnezem Radkowice Standard i Premium oraz kredę z OMYA Stara Kornica. Kontakt PW lub tel 602888262

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mareknh    40

Dzisiaj kierowca, który przywiózł NH powiedział mi coś takiego: Case wycofują z produkcji, ale nie pytałem się o modele, zapewne o JX mu chodziło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam! mam zapytanko ,planuje kupno traktorka cvx 140 w grupie 603 (mieka oś i kabina tuz , hcm 5par power beyond i takie tam...a może w podobnej specyfikacji "holanda" podobno ma wyjść nowa seria 7500 czy jakoś tak ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolego tak jak w Case wyszła Puma CVX w NH wyjdzie Autocommand ale to nie to samo co CVX i ciągniki o małej mocy będą pewnie pod koniec przyszłego roku na razie w obu markach są te w okolicach 200km


Kiedy pojawiają się dzieci zaczynamy inaczej patrzeć na ten padołek łez...
Eliza, nasze małe płaczące szczęście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem że będzie Magnum z bezstopniówką ale najpierw w USA od wiosny bodajże a są małe Case Farmal-e z bezstopniówką ale też w...USA czy coś u nas się małego pojawi pewnie tak ale nie wiem kiedy, uważam że skrzynie bezstopniowe to "chyba" przyszłość ciągników i przyznaję tą drogę wytyczył Fendt


Kiedy pojawiają się dzieci zaczynamy inaczej patrzeć na ten padołek łez...
Eliza, nasze małe płaczące szczęście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yarecki12    2

Ja gdzieś słyszałem że jest planach NH seria T6000 Auto Command , ale nie wiem czy będzie ona zawierać modele 4 cylindrowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Czy ktoś z tych osób, które były Agritechnice wiedzą coś na temat T6090? Nie wiecie czy Case będzie miał odpowiednik tego modelu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

przybliż kolego co to jest to może coś rozsądnego napiszę ;)

edit:

Ładne toto miałem jechać ale wyszły przygotowania do wesela ;)

kabinę ma jak case maxxum a co pod spodem to liczę że napiszesz;)


Kiedy pojawiają się dzieci zaczynamy inaczej patrzeć na ten padołek łez...
Eliza, nasze małe płaczące szczęście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
farmer99    0

mam new hollanda i na wszyskich częściach pisze CNH np.w Plocku produkują casy staigery i nh t9000 :unsure:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ursuss    16

Witam mam pytanie co jest napisane na pompach paliwowych jx made in ... ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzozak2    241

w Plocku produkują casy staigery i nh t9000 :unsure:

 

;):P nie zauwazylem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość artur2442   
Gość artur2442

mam pytanko.. jakiej serii z case odpowiada seria nh T5000?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bialy2005    582

jx mnijsze modele i JXU wieksze. JXU to dawna seria NH TL a JX to TDD


Dostarczam weglanowe wapno nawozowe  z kopalni kieleckich Morawica bez magnezu   i z magnezem Radkowice Standard i Premium oraz kredę z OMYA Stara Kornica. Kontakt PW lub tel 602888262

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartus16    10

coś ci się Biały pomyliło t5000 to JXU a td5000 to JX :D:)


Jeżeli każdy pomysł wydaje Ci sie genialny to dopij wódkę i idz spać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Dobrze napisał, tyle, że odniósł się do poprzedników wymienionych przez Ciebie ciągników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gago    0

bialy2005@ ma racje. A jeśli chodzi z mojej strony to te ciągniki to jest to samo jeden i drugi fajny jest :D ja tam w nich różnicy nie widzę oprócz koloru maski i wnętrza :) :)


Zetor Team
Posiadacze i sympatycy Zetorów zapisujcie się do klubu: www.agrofoto.pl/forum/topic/50791-klub-posiadaczy-zetorow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

W przypadku JX'a i TD5000 to różnica wynosi 5tys. zł za czerwoną maskę i inny kolor wnętrza. Osobiście bardziej podoba mi się Case, jednak za 5 tyś. można kupić coś nie koniecznie do gosp. wink.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Padykilos
      Witam, zwaracam się do was z prośbą o wytłumaczenie różnic pomiędzy tymi modelami. Na pierwszy rzut oka wyglądają tak samo, a z tego co pamiętam to seria T5 zaczynała się od 99KM. Proszę o pomoc pozdrawiam . 
    • Przez gandi77
      Witam potrzebuje pomocy zakupiłem ostatnio case mx 135 i nie ma w nim hamulca recznego myślę ze poszły tarcze hamulcowe, tylko mam taki problem nie wiem gdzie one sie znajdują czy ktoś może mi pomóc? nie mam żadnej instrukcji która by mi pomogła zlokalizować tarcze.
    • Przez Rafalk1990
      Witam, potrzebuję lewe drzwi oraz dolny wałek pedny łączący skrzynię z przednim napędem do Case 845 XL orientuje się ktoś gdzie dostanę używki. Dzwoniłem już do agrofarm i łódzkie Ktery może będą mieli trzeba czekać, ktoś z was zna kogoś jeszcze? Może znacie jakiś zakład który jest w stanie taki wałek dorobić?
    • Przez lukasz0920
      Witam Mam problem z case mx 135. Od roku co jakiś czas nie działał rewers po odpaleniu ciągnika, wystarczyło popukac wajche od skrzyni biegów i zaczął działać. Problem znikał. Dzisiaj po całym dniu pracy, koszenie trawy chciałem wjechać na podwórko i nagle przestał całkiem działać. Cechy podejrzane - dzisiaj co jakiś czas mrugala kontrolka od walka - gdy przełącze rewers w tył to kontrolka się zapala ale nie rusza - no i gdy włączę czwarty bieg i w tył, mruga N Ogólnie wyłączyłem i włączyłem prąd i nic nie dało. Sprawdzałem różne kostki itp no nic nie widać podejrzanego
    • Przez kuba5150
      Szukam mechanika który zna się dobrze na serii case maxxum 51.. z pomorskiego. 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj