Skocz do zawartości

Zdjęcie

Stunt

22 odpowiedzi na ten temat

#21 Share blu

blu

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 112 postów

Napisany 04 listopad 2009 - 22:34

Stunt Lepiej byś sobie kupił enduro/crossa na szosowych oponach. Dużo szybciej byś opanował figury. Nie wspomnę o tym że dużo mniej przeróbek musisz robić, a i sprzęt jest mniej podatny na uszkodzenie.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Stunt Dzisiaj, 18:20
  •  

#22 Share Adik_ziel

Adik_ziel

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2163 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo i Motocross ;)

Napisany 05 listopad 2009 - 16:25

Stunt Teraz czekam jak wujek sprowadzi coś z Niemiec. Ma już na placu crossa Honda 250ccm i Ścigacza, ale nie wiem jakiego :P Przejadę się nimi i zobaczę :P

Myślałem nad Yamahą TDR 125ccm.

Ostatnio jeździłem kumpla Hondą 250ccm to na 4 biegu jeszcze na jednym jechałem xD Dodany obrazek
«Adik_ziel will do anything for you.»

Jeżeli, ktoś, komuś, coś ewentualnie nikt nikomu nic... To z punktu widzenia masz ode mnie pzdr...... xD

Kocham to co robię, robię to co kocham, choć czasem muszę robić to, co tylko lubię, ale wtedy za to mi płacą. I znowu mogę robić to co kocham...

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#23 Share sylwek20prosto

sylwek20prosto

Zaawansowany

• Validating
  • PipPipPip
  • 186 postów
  • Zainteresowania:motocykle , rolnictwo itd... ( ';' )

Napisany 15 grudzień 2009 - 23:46

Stunt siema osobiscie interesuje mnie stunt mam 16 lat posiadam mz etz 150 88r i od niedawna CBR600f3 98r nie powiem ze 600 nie postawisz na lacza maja buta i nie potrzeba zadnej wiekszej zebatki posiadam ten motocykl i wiem kupilem go dosc niedawno za atrakcyjna cene mi sie trafil choc dalem bratu sie przejechac i zaliczyj juz szlifa po asfalcie poszły plastiki czasza i lagi przegoł ale sa juz drugie wstawione i motorek smiga narazie bez owiewek trzeba popodklejac bo bez nich to motorek troszke oszpecony ale i tak ta moc 105 km robi swoje pozdrawiam wszystkich motocyklistow elo