robcio3dz

Co sadzicie o ciagnikach KIOTI? [połączone]

Polecane posty

robcio3dz    0

Jak macie kioti to piszcie o wadach i zaletach i czy warto takiego kupić???

 

 

Powód Edycji: pisanie z duzej litery, edytowane przezNikita_Bennet


URSUS POLUBISZ POLNĄ DROGIE!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xsc    56

widzialem go na agrotech-u mi sie nawet spodobal, wiesz ile kosztuje?


Nie matura, lecz chęć szczera zrobi z Ciebie oficera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robcio3dz    0

Tak wygląd i wyposazenie to ma niczego sobie tylko jaki on jest technicznie to nie wiem. Mnie interesuje ten 45KM co kosztuje 80200zl.

 

Powód Edycji: pisanie z "duzej litery", edytowane przezNikita_Bennet


URSUS POLUBISZ POLNĄ DROGIE!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robcio3dz    0

Chiny lub Korea chyba coś z tych. Nie jestem pewien. On jest produkowany od dawna ale do Polski trafił chyba nie dawno ale w podstawie ma klime i w kabinie jest lepiej niz w nie jednym ciągniku. A 72 i 90-cio konny mają lodówkę w podstawie.


URSUS POLUBISZ POLNĄ DROGIE!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miki7211    8

Nie pisz z dużej litery bo dostaniesz ostrzezenie. Jesli chodzi o te ciagniki to narazie nie usłyszałem o nich dobrego zdania nawet pytałem sie o niego u jakiegos dilera to on sam nie polecał tego ciągnika. Ponac mają słabe skrzynie jak i silniki.

 

 

P.S robcio3dz mozesz mi powiedziec co to jest za foto w kategori inne ciągniki w galeri ?? Bo daje głowe ze to nie jest twoje.


Moje Filmiki

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtek3222    3

Ja ci odpowiem bo mieszkam w tej miejscowości co robcio3dz . zdjęcie jest jego widac na nim jego Ursusa i koparki które są z firmy w ,której pracuje jego tata na jednej z nich .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miki7211    8

Ale to nie chodzi o tą fote bo ta raczej jest jego. Chodzi o fote ciągnika KIOTI w srodku która jest jeszcze nie dodana przez moda i raczej nie bedzie.


Moje Filmiki

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robcio3dz    0

To nie jest moje wzuciłem je bo chciałem pokazac jak kioti ma w srodko bo nie widziałem takiego na af.


URSUS POLUBISZ POLNĄ DROGIE!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miki7211    8

No ale niestety nie bedzie na af. Jak chcesz to podaj link na forum do tego ciagnika i tyle.


Moje Filmiki

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xsc    56

pomylily mi sie nazwy mi sie podobal ZEFIR moze ktos wie ile on kosztuje?


Nie matura, lecz chęć szczera zrobi z Ciebie oficera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lupek    1

Zefir będzie kosztował ok. 85-87 tys zł. cena była w marcowym RPT. Jako opcja będzie można zamontować przedni TUZ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtek3222    3

Dzisiaj miałem okazję przejechac sie ciągnikiem tej marki i muszę powiedzieć ,że jestem mile zaskoczony . Biegi wchodziły bardzo dobrze, silnik miał wysoką kulturę pracy( silnik Prekins 90 km) , poziom hałasu też zadowalający do tego wmiare dobrze spasowane plastiki w środku , wygląd na solidny sprzęt no i oczywiście lodówka :D i klima . Wszystko to za 127 tys. zł brutto , także ja przynajmniej wybierając między Ursusem ,a Kioti to mocno bym się zastanowił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chota    12

te KIOTI to chyba niezaduże ciągniki są ?????


URSUS-Moc i Potęga
IHC-Jeszcze więcej mocy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirasek    13

Do 90KM chyba, jak widać. Jeśli to koreańskie lub co gorsza chińskie to wolałbym Ursusa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arni    1

Z wyglądu jest ładny, ale dane techniczne pewnie nie idą w parze z wyglądem. A szkoda.


17 lutego 2007r - 17 lutego 2012 pięć lata na af!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin974    30
Nawet wypasiony :) tylko po co w takim ciągniku WOM 1000? Maszyny na 1000 są generalnie do dużych traktorów...

1000obr na WOM-ie to maja juz c-360 :)

 

piatka bieg i juz :(


Czujniki (nowe zamienniki) do kombajnu buraczanego stoll sprzedam
Kontakt 661995047

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez zbig
      Prosze o informacje o traktorze Kioti DK 451C.Czy bedzie nadawał sie do sadownictwa.
    • Przez Kala3452
      Witam wszystkich mam pytanie czy miał lub ma ktos doczynienie z kioti rx7320 mam ochote kupic ten sprzet tylko nikt nic nie wie na temat tego ciagnika znalazłem oferte kioti z ładowaczem za 117brutto jest to 4cyl 73km jesli ktos by miał cos na tem był bym wdzieczny z góry dzieki pozdrawiam!!!
       
       
       
       
       
    • Przez Kris94
      Witam,
      Mam pytanie dotyczące ciągników Kioti. Jestem młodym rolnikiem i dopiero zaczynam przejmować gospodarstwo po rodzicach. Mamy 22 ha ziemi co obrabiamy trzema ciągnikami. C330, C360 i MTZ 82. Złożyłem wnioski na młodego rolnika w tym roku, z nowego naboru i myślę nad zmianą ciągnika na nowy. Mamy trochę owoców, głównie truskawki a ja zamierzam pójść też w stronę warzyw i myślę nad nowym ciągnikiem do transportu bo do przetwórni mamy 17-20km w jedną stronę a przy większej ilości trochę kursów w roku zrobi. Myślałem nad Kioti RX7320 bo myślę że z 12-14 ton by sobie poradził a prędkość maksymalną ma prawie 38km/h jednak nie wiem czy te 73km nie będzie za dużo do innych prac typu rozsiewacz nawozów, opryskiwacz, sadzarka, pielnik, z którymi radzi sobie nawet C330 i nie wiem jakie byłoby spalanie przy takich lżejszych pracach (chciałbym ciągnik dość dobrze wykorzystać, żeby był bardziej uniwersalny). Drugą opcją jest poprawienie stanu technicznego MTZ-a i jego do transportu a do wszystkich innych prac zamiast c330i c360 - Kioti NX5510 który wydaje się bardzo fajną maszyną, silnik 3-cylindrowy 1800ccm, 55km, bardzo zwrotny, biegi pełzające (co jest przydatne przy choćby sadzarce) i spalanie też myślę że powinno być małe.
      Co sądzicie o tych modelach Kioti RX7320 i NX5510 ? Są na forum użytkownicy i mogliby coś powiedzieć o tych ciągnikach ? Sorry że się tak rozpisałem ale chciałem dość dokładnie opisać moją sytuację.
      Pozdrawiam i liczę o jakieś opinie, rady.
    • Przez zbig
      Ma ktoś na forum z rolnikow ten model traktora jest to nowsza wersja DK451C proszę o opinie
    • Przez Runner4554
      Co sądzicie o tym zestawie. Jakie są wasze zdania na ten temat. Pytam ,poniewasz myśle nad kupnem tego traktora i chciałbym żeby współpracował z k.ziemiaczanym Anna. Prosze komentujcie.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj