Skocz do zawartości

Zdjęcie

Co sadzicie o ciagnikach KIOTI? [połączone]

1043 odpowiedzi na ten temat

#141 Share ktom

ktom

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 289 postów

Napisany 07 lipiec 2010 - 19:19

Co sadzicie o ciagnikach KIOTI? [połączone] Czy to potwierdzone informacje? Aż ciężko uwierzyć że tak podnieśli cenę. Na stronie Pronara nie ma nic nowego, podstawowe informacje o Kioti.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Co sadzicie o ciagnikach KIOTI? [połączone] Dzisiaj, 03:10
  •  

#142 Share zbig

zbig

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 122 postów

Napisany 13 sierpień 2010 - 19:13

Co sadzicie o ciagnikach KIOTI? [połączone] Kioti nie zrobil kariery w Polsce Pronar sprzedal kilkadziesiąt sztuk w ciągu kilku lat ciekawe ile Kubota sprzedala traktorow

#143 Share ktom

ktom

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 289 postów

Napisany 18 sierpień 2010 - 06:58

Co sadzicie o ciagnikach KIOTI? [połączone] Myślę że jeszcze za wcześnie na to żeby mówić że te traktory nie przyjęły się w Polsce. Nie wiem jak teraz ale kiedy go kupowałem był konkurencyjny cenowo, zrobiłem nim 350 mtg bez żadnych usterek. Uważam ten ciągnik za ciekawą propozycję do małych gospodarstw a za względu na szerokość nadaje się i do ogrodnictwa. Na razie nie mogę powiedzieć o nim złego słowa.

#144 Share mechanik

mechanik

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 11 postów

Napisany 01 wrzesień 2010 - 09:29

Co sadzicie o ciagnikach KIOTI? [połączone] witam wszystkich mam pytanie potrzebuje dane dokręcenia głowicy w kioti dk551c

#145 Share ktom

ktom

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 289 postów

Napisany 02 wrzesień 2010 - 03:53

Co sadzicie o ciagnikach KIOTI? [połączone] Ja nie pomogę, może być ciężko. Tu na forum chyba jeszcze nikt nie zgłaszał że coś robił przy silniku. Trzeba chyba dzwonić do Pronara jak traktor nie jest już na gwarancji. Z ciekawości zapytam co się stało ?

#146 Share zbig

zbig

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 122 postów

Napisany 03 wrzesień 2010 - 07:23

Co sadzicie o ciagnikach KIOTI? [połączone] Zadzwon do serwisu Pronar nr tel.856827128 pan Siemieniuk.Mam pytanie do mechanika co poszlo w glowicy i po ilu godzinach bo sam mam ten traktor tylko bez turbiny model DK451C.Tak na marginesie gdzies na forum czytalem ze Kioti ma dosc trwale silniki.pozdrawiam

#147 Share ktom

ktom

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 289 postów

Napisany 03 wrzesień 2010 - 19:32

Co sadzicie o ciagnikach KIOTI? [połączone] u mnie na razie wszystko bez zarzutu. Jedynie obawiam się o sprzęgło i przedni most, ciągnik połowę prac wykonuje z ładowaczem i ciągle na półsprzęgle. Ostatnio woziłem mokry żwir i przy pełnej łyżce po raz pierwszy bujało na siłownikach B). Wykorzystałem przednie obciążniki założyłem na belce na tylni tuz i tam robią za balast. Dużo lepiej się jedzie, tył tak nie podskakuje no i czuję się pewniej jak coś cięższego wiozę po nierównym, tyłu tak łatwo nie zrywa

#148 Share mechanik

mechanik

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 11 postów

Napisany 04 wrzesień 2010 - 18:10

Co sadzicie o ciagnikach KIOTI? [połączone] ok. 900mth ciągnik jest klijenta po prostu płyn poszed w olej i tyle wiem z informacji które otrzymałem od serwisu silniki są fatalne a uszczelka to standard stara uszczelka jest silkonowa czy coś w tym rodzaju a nowa jest metalowa problem ma niby zniknoć

#149 Share ktom

ktom

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 289 postów

Napisany 05 wrzesień 2010 - 20:00

Co sadzicie o ciagnikach KIOTI? [połączone] etam i tak serwis sam psy wiesza na swoim sprzęcie a przy tym sprzedali wszystkich kilkadziesiąt sztuk podobno i co serwis wie że coś jest chu... bo wszystkie mają coś nie tak , nie wierzę. Mam kontakt z dwoma innymi użytkownikami i faktycznie jeden wymieniał uszczelkę ale u niego były tylko przegwizdy a drugi wymieniał przewód olejowy i obaj maja blisko 1000 mtg. Nie wiem dlaczego tak jest u nas ze jak zepsuje się markowy sprzęt to wszyscy mówią no że miał prawo, że nie psuje się tylko to co nie pracuje itd. A jak coś jest na rynku nowe i nie ma wyrobionej marki to każdy może coś wytknąć i wielu mu przytaknie. A na chłopski rozum biorąc jak serwis nie ma zielonego pojęcia jak dokręcić głowice to po primo nie wiem bo jest w tym temacie zielony a wiec pewnie sprzedali faktycznie tych ciągników niedużo a po drugie nie mają doświadczenia bo nie naprawiali. Jakby w 20 wymieniali uszczelki na gwarancji toby wiedzieli co i jak. A nawet jak mają wiedzę to pierwszym zadaniem serwisu jest niedopuszczenie klienta do informacji,żeby po gwarancji oddał sprzęt w ich ręce i dał zarobić. Prawda że proste . Ta sama zasada rządzi w przypadku samochodów na gwarancji dbają żeby użytkownik nic nie wiedział i potrafią postraszyć. Wszystko żeby tylko od nich się uzależnić B)

#150 Share Andrzej24871

Andrzej24871

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 846 postów

Napisany 06 wrzesień 2010 - 06:11

Co sadzicie o ciagnikach KIOTI? [połączone] zanjomy miał kioti >> jak kupił to coś zaczeło tłuc się w skrzyni i to od razu pierwsze kilka mtg , zadzwonił do dilera i oddał kioti a wziął zetora i jeździ zetorem a o kioti to nawet słyszeć nie chce
O to chodzi , że każdy zachwala i uwielbia zachodnie ciągniki za KOSMICZNE ceny, chociaż wielu tych maszyn nie widziało na oczy i sobie ich nie kupi, a Pronara nie chcą za darmo nawet, bo wstyd nim jezdzić, bo ktoś tam powiedział komuś ze mu się popsuł kiedyś.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#151 Share zbig

zbig

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 122 postów

Napisany 06 wrzesień 2010 - 08:45

Co sadzicie o ciagnikach KIOTI? [połączone] A JA MAM KOLEGE KTORY KLNIE NA NOWEGO ZETORA PROXIME BO CIAGLE COS SIE PSUJE A SPALANIE TO MASAKRA
ZBIORNIK NIE STARCZA W ORCE NA 8 GODZIN PRACY .O CIĄGNIKACH KIOTI BEDZIE MOZNA COS POWIEDZIEC JAK PRZEPRACUJĄ 2-3TYS GODZIN

#152 Share ktom

ktom

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 289 postów

Napisany 06 wrzesień 2010 - 09:03

Co sadzicie o ciagnikach KIOTI? [połączone] sam widziałem lapmo jak stały na serwisie po 3 tyg i nie wiedzieli jak je naprawić albo czekali na części i zaraz potem te same traktory wracały znowu na serwis bo coś było nie tak. No ale to koncern Deutz no sporo kosztuje i ma prawo się psuć . Tak jak napisał kolega Zbig, poczekamy jak będę miały po te kilka tysięcy mtg i będziemy oceniać. Jak będę miał powód żeby ponarzekać to napiszę na bank, na razie traktorek jeździ i serwis był raz ponadprogramowo jak wybiłem szybę.

#153 Share zbig

zbig

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 122 postów

Napisany 11 wrzesień 2010 - 07:01

Co sadzicie o ciagnikach KIOTI? [połączone] W pierwszym półroczu 2010r Kioti kupilo 29 rolników dane Top Technika Profi dodatek do Top Agrar Polska nr9

#154 Share HIlary

HIlary

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 353 postów

Napisany 11 wrzesień 2010 - 15:05

Co sadzicie o ciagnikach KIOTI? [połączone] Mógłbyś dać całą listę według ilości sprzedaży ??
prosze

#155 Share zbig

zbig

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 122 postów

Napisany 14 wrzesień 2010 - 19:52

Co sadzicie o ciagnikach KIOTI? [połączone] HIlary' napewno bym podal ale nie wiem jak wgrac plik na AgroFoto z tabelką sprzedazy traktorów .

#156 Share zbig

zbig

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 122 postów

Napisany 04 październik 2010 - 04:07

Co sadzicie o ciagnikach KIOTI? [połączone] Pierwsza awaria po 400godz
poszlo lozysko naciągu paska moze w Pronarze jak montowali sprezarke za mocno naciągneli a tak traktor pracuje bezproblemowo spalanie okolo 3l na godz zegarową obojetnie czy z przyczepką czy opryskiwacz w kazdej maszynie sadowniczej spala podobnie

#157 Share ktom

ktom

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 289 postów

Napisany 13 październik 2010 - 17:11

Co sadzicie o ciagnikach KIOTI? [połączone] Jak tam zbig wymienili ci łożysko ? Kosztowało coś , czy na gwarancji ?

#158 Share zbig

zbig

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 122 postów

Napisany 13 październik 2010 - 18:19

Co sadzicie o ciagnikach KIOTI? [połączone] Serwis dal lozysko sam wymienilem .Spalanie po dotarciu spadlo do 2 litrów przyczepka 2 tonowa na godzine zegarową

#159 Share ktom

ktom

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 289 postów

Napisany 13 październik 2010 - 18:36

Co sadzicie o ciagnikach KIOTI? [połączone] no no to mało ci pali. Zauważyłem że sporo można zaoszczędzić delikatnie traktując gaz i wybierając wyższe przełożenia. Generalnie te ciągniki nie palą dużo.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#160 Share zbig

zbig

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 122 postów

Napisany 07 listopad 2010 - 19:18

Co sadzicie o ciagnikach KIOTI? [połączone] Koledzy co tam u Kioti jak sie sprawują w jesiennej pracy na polach ,jest nowy model FX 751 64kM z rewersem hydraulicznym przelanczanym pod obciazeniem bez sprzegla