Skocz do zawartości

Zdjęcie

Co sadzicie o ciagnikach KIOTI? [połączone]

1043 odpowiedzi na ten temat

#41 Share Damianooo134

Damianooo134

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 33 postów
  • Zainteresowania:Motoryzacja<br />Rolnictwo<br />Tuning

Napisany 24 luty 2008 - 23:27

Co sadzicie o ciagnikach KIOTI? [połączone] Oczywiście ze biorę pod uwagę NH TD60D no ale cena jest trochę większa od KIOTI... heh muszę to ostro przemyśleć:rolleyes: Chciałem sie zapytać Was co o nim myślicie:) Dzięki... a Zna ktoś może aktualna cenę td60d??

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Co sadzicie o ciagnikach KIOTI? [połączone] Dzisiaj, 07:31
  •  

#42 Share Ferdek07

Ferdek07

Ferdek07

• Members
  • PipPipPip
  • 7703 postów

Napisany 24 luty 2008 - 23:32

Co sadzicie o ciagnikach KIOTI? [połączone] coś tam z 95 tyś podstawowa wersja a jak bez pneumatyki to może i mniej by było, nie twierdze że kioti jest złe, wręcz przeciwnie, ale jak kupowac ciągnik to trzeba chyba raczej myśleć w perspektywie 15 i więcej lat i czy ktoś na polskę będzie prowadził wtedy te kioti.
co do lampo i rollera to cena odstarasza
jeśli cena jest ważna to może coś z małego farmtracka/?

#43 Share Damianooo134

Damianooo134

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 33 postów

Napisany 24 luty 2008 - 23:42

Co sadzicie o ciagnikach KIOTI? [połączone] myślę ze z ceną to dam jakoś radę ale żeby nie była zbyt duża(ok.70-80tyś maxx) Kioti bardzo wpadło mi w oko i głównie dlatego myślę o jego zakupie...ale i tez co będzie z Nim później?? Części i serwis??Tego sie obawiam...

#44 Share Lukas85

Lukas85

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 332 postów
  • Zainteresowania:Elektronika, motoryzacja, informatyka

Napisany 25 luty 2008 - 07:05

Co sadzicie o ciagnikach KIOTI? [połączone] nie wiem na ile bedzie to adekwatne do rzeczywistej pracy tego ciagnika ale poczytaj tu http://www.pronar.pl...k_pronar__.html
pobierz numer 2/2007 tam jest opisana opinia człowieka ktory kupil ten ciagnik, jak narazie chwali go sobie
Ursus C-330, Ursus 3512, New Holland TD90D, Claas Dominator 96, quad Honda Rubicon 500

#45 Share MCKYLO

MCKYLO

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 338 postów

Napisany 25 luty 2008 - 09:24

Co sadzicie o ciagnikach KIOTI? [połączone] Koledzy!
Swego czasu troszkę bliżej przyjrzałem się KIOTI a szczególnie 90KM powiem szczerze że jeżeli chodzi o wykonanie, ergonomię i przyjemność z prowadzenia oraz wyposażenie to 5 z małym minusem. Bardzo dobrze mi się jeździło, jeżeli chodzi i wykonanie jest dobre, parametry i wyposażenie też ok. Znalazłem w internecie sporo informacji zresztą najwięcej na stronach USA i w tym kraju mają bardzo dobrze rozbudowaną sieć dealerską i to dobrze świadczy o marce, amerykanie mają też prawdopodobnie swój udział w fabryce silników Daedong. W niemczech też jest sieć dealerska więc taka do końca egzotyka to nie jest. Skoro w Polsce dobrze się sprzedaje FOTON made in china to KIOTI jest kilkukrotnie lepsze. Serwis, części myślę że jest dobrze ale trzeba by zadzwonić do PRONARA.
Pzdr

#46 Share Ferdek07

Ferdek07

Ferdek07

• Members
  • PipPipPip
  • 7703 postów

Napisany 25 luty 2008 - 09:36

Co sadzicie o ciagnikach KIOTI? [połączone] taa foton dobrze się sprzedaje bo jest o 50% tańszy od kioti :rolleyes:
kioti jest nawet kilka pln droższe od proximy więc dlatego nie wróże mu popularności, co innego te małe są całkiem fajne

ps. silnik dedong to ten sam co w małych kubotach?

#47 Share wlodiw

wlodiw

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 715 postów

Napisany 25 luty 2008 - 17:07

Co sadzicie o ciagnikach KIOTI? [połączone] specjalnie dzisiaj zajechałem ,żeby obejrzeć to Kioti, tj DK 901C. akurat agregatowali go z pługiem ibis 4skibowym . Traktorek sprawia ogólnie dobre wrażenie, oprócz tych nieszczęsnych opon z przodu i pojawiających się nalotów rdzy co mnie trochę zniesmaczyło. W środku w kabinie wszystko funkcyjnie pod ręką, wygodnie sie siedzi, widoczność też w porządku, biegi ładnie wchodzą. Trochę na te 90km za mały gabarytowo, ale np. na traktorek pomocniczy może być

#48 Share MCKYLO

MCKYLO

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 338 postów

Napisany 25 luty 2008 - 18:37

Co sadzicie o ciagnikach KIOTI? [połączone] wlodiw pewnie ten model znajdzie wielu chętnych jako ciągnik główny w małym gospodarstwie, fakt te opony z przodu mogłyby być szersze są za wąskie szczególnie jak ma pracować z ładowaczem czołowym. Co do rdzy to ja osobiście się tym nie zrażam po roku użytkowania w warunkach polowych nawet na JD i Fendtcie znajdzie się rdza, normalka to nie samochód , a zresztą jak zobaczysz na palcu stojące pod chmurką rozsiewacze z nierdzewki to też na nich znajduje się rdza tylko że jest to nalot i pod wpływem wody z dedergentem rdza się zmyje.
Pzdr

#49 Share greg93

greg93

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 298 postów

Napisany 25 luty 2008 - 18:47

Co sadzicie o ciagnikach KIOTI? [połączone] Mój wujek ma Kioti 80 km z turem pronaru narazie nie narzeka bo ma go od niedawna.
Ursus & JD Rulezzzz

#50 Share ciagnikfan

ciagnikfan

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 417 postów

Napisany 25 luty 2008 - 18:57

Co sadzicie o ciagnikach KIOTI? [połączone] Może te traktory nie są takie złe jak maja opinie.
...He just takes the tractor another round, And pulls the plow across the ground...

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#51 Share MCKYLO

MCKYLO

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 338 postów

Napisany 25 luty 2008 - 18:57

Co sadzicie o ciagnikach KIOTI? [połączone] Obejrzcie sobie stornę amerykańską sieci dealerskiej KIOTI www.kioti.com, bardzo ładna i dobrze zrobiona strona.

#52 Share Damianooo134

Damianooo134

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 33 postów

Napisany 25 luty 2008 - 21:33

Co sadzicie o ciagnikach KIOTI? [połączone] Wreszcie sie coś w temacie ruszyło:) Dziękuję:rolleyes: w tygodniu jadę się rozejrzeć i napisze co i jak będzie w końcu:)

#53 Share wlodiw

wlodiw

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 715 postów

Napisany 27 luty 2008 - 17:53

Co sadzicie o ciagnikach KIOTI? [połączone] ja bym się przychylił do opinii Ferdka i poważnie na twoim miejscu zastanowił się na NH lub Casem, maja teraz bardzo dobre ceny, a te ciągniki były i będą na rynku i nawet na rynku wtórnym będzie je go ewentualnie lepiej sprzedać. Dostępność części tez jest na dobrym poziomie, a w opcji Kioti ciekawe jak to bedzie.

#54 Share deszcz

deszcz

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 24 postów

Napisany 15 marzec 2008 - 19:35

a znacie wogóle kogoś kto kupił taki ciągnik? bo ja nie . no to ciekawe kto tworzy takie opinie - chyba dilerzy

Wywiad z jednym z posiadaczy ciagnika KIOTI możecie przeczytać w kwartalniku PRONAR. Pod tym linkiem mozna sciagnąć cyfrowe wersje - Kwartalnik PRONAR

#55 Share Mati88

Mati88

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 13 postów

Napisany 25 kwiecień 2008 - 16:46

Co sadzicie o ciagnikach KIOTI? [połączone] Ja znalazłem artykuł na TR o Kioti DK901C, moze to wam jakos pomoże.
http://www.technikar...x.php?go=art015

#56 Share abrarakulix

abrarakulix

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 8 postów

Napisany 10 maj 2008 - 11:05

ja bym się przychylił do opinii Ferdka i poważnie na twoim miejscu zastanowił się na NH lub Casem, maja teraz bardzo dobre ceny, a te ciągniki były i będą na rynku i nawet na rynku wtórnym będzie je go ewentualnie lepiej sprzedać. Dostępność części tez jest na dobrym poziomie, a w opcji Kioti ciekawe jak to bedzie.

#57 Share abrarakulix

abrarakulix

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 8 postów

Napisany 10 maj 2008 - 11:09

ja bym się przychylił do opinii Ferdka i poważnie na twoim miejscu zastanowił się na NH lub Casem, maja teraz bardzo dobre ceny, a te ciągniki były i będą na rynku i nawet na rynku wtórnym będzie je go ewentualnie lepiej sprzedać. Dostępność części tez jest na dobrym poziomie, a w opcji Kioti ciekawe jak to bedzie.

#58 Share piontas

piontas

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 7 postów

Napisany 10 maj 2008 - 12:48

Co sadzicie o ciagnikach KIOTI? [połączone] Wiesz Kioti w standardzie ma bogate wyposazenie klima itp, mało tego ciągniczek jest mały i całkiem zgrabny, ja znam kilku ludzi którzy go kupili i nie narzekają a co farmtracka 555 DT też fajnutki ciągniczek i czesci łatwiej dostępne ale wybór należy do ciebie ;)
Nic na siłę, podaj młotek.

#59 Share abrarakulix

abrarakulix

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 8 postów

Napisany 10 maj 2008 - 18:22

a znacie wogóle kogoś kto kupił taki ciągnik? bo ja nie . no to ciekawe kto tworzy takie opinie - chyba dilerzy

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#60 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 24 czerwiec 2008 - 00:56

Co sadzicie o ciagnikach KIOTI? [połączone] Co o nich sadze wedlug mnie to sa tak zwane ,,,chinskie,,;)