Skocz do zawartości

Zdjęcie

Co sadzicie o ciagnikach KIOTI? [połączone]

1043 odpowiedzi na ten temat

#261 Share ktom

ktom

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 289 postów

Napisany 31 styczeń 2011 - 08:04

Co sadzicie o ciagnikach KIOTI? [połączone] zgadza się sprzedawcy w większości nie rozumieją tego mierzenia, nie potrafią odpowiedzieć na proste pytania np. jakie rozstawy kół można uzyskać , jak to się robi - odwracając felgę, rozmiarem gum. Wiadomo że większość na to nie zwraca uwagi ale jest sporo klientów sadowników, ogrodników i tak jak ja szkółkarzy którzy potrzebują parę cennych danych a nie sami muszą z miarką biegać. Sam biegałem ;[

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Co sadzicie o ciagnikach KIOTI? [połączone] Dzisiaj, 21:28
  •  

#262 Share malkolm

malkolm

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1670 postów

Napisany 31 styczeń 2011 - 08:47

Co sadzicie o ciagnikach KIOTI? [połączone] ja mam to szczęście że do Sandomierza niedaleko a tam badylarzy mnóstwo i firmy już do tego przyzwyczajone :)

#263 Share bodzio9909789

bodzio9909789

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 293 postów

Napisany 02 luty 2011 - 12:32

Co sadzicie o ciagnikach KIOTI? [połączone] Witam! Byłem dzisiaj ogcądać Koti 551C u 3 dielerów chce kupić takiego z turem ale jeden z dielerów oferował mi tura oryginalnego kioti za 19 netto(pronara jest za 15netto)ten oryginalny jak mówił to ma gwarantowany udzwig 1300kg i "niby" dużo lepsze wykonanie Co o tym myślicie czy warto dołożyć te 4 tyś czy też nie.
Ile podniesie tur z pronara??
I jak jest wykonany?

#264 Share ktom

ktom

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 289 postów

Napisany 02 luty 2011 - 20:01

Co sadzicie o ciagnikach KIOTI? [połączone] tylko ja ma tutaj tego tura Pronara LC2. Podoba mi się jego budowa jest lekki, pasuje do tego ciągniczka, ale ma on mniejszy udźwig od tego fabrycznego. Pytanie czy faktycznie da się odczuć różnicę, trudno powiedzieć . Wydaje mi się że ważną sprawą jest jakie opory daje hydraulika na rozdzielaczu i złączkach, podobnież to właśnie te elementy mogą dławić ładowacz. Co do dilera to szczerze wątpię czy ma on doświadczenie z tym oryginalnym turem Kioti i wątpię czy z tym turem będzie taka znacząca różnica, no chyba że ma on lepszą przepływowość. Sprawdź czy przypadkiem diler nie ma tego ładowacza u siebie na stanie i nie chce ci go koniecznie ożenić z tego co wiem Pronar miał już od dawna wycofać oryginalny ładowacz ze sprzedaży i zastąpić go swoim i dzięki temu zarabiać więcej.

#265 Share wiesmag

wiesmag

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 1534 postów

Napisany 02 luty 2011 - 21:01

Co sadzicie o ciagnikach KIOTI? [połączone] @ktom-z drugiej strony wykonanie ciągnika znasz i tur może być też w tej jakości(może ciut bliżej i nośność większa),może bardziej pod ten ciągnik robiony.trudno powiedzieć.wiadomo że pronar chce swoje sprzedać,a może warto te 4 tyś dołożyć.może ma tę nośność większą?nic dodać więcej-trzeba zobaczyć oba.

#266 Share ktom

ktom

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 289 postów

Napisany 02 luty 2011 - 22:27

Co sadzicie o ciagnikach KIOTI? [połączone] tak jak mówisz @wiesmag, nie mogę nic złego powiedzieć na ten firmowy ładowacz, najlepiej byłoby porównać, może i faktycznie jest wart większych pieniędzy.

#267 Share wiesmag

wiesmag

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 1534 postów

Napisany 02 luty 2011 - 22:48

Co sadzicie o ciagnikach KIOTI? [połączone] koreańce ciągnik dopracowali przyzwoicie to może tura też.te firmowe ładowacze np.do jelonka cz nawet zetora jakby bardziej zgrane.nie ujmując twojemu,ale on jest projektowany pod kilka ciągników.

#268 Share rek

rek

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 30 postów

Napisany 02 luty 2011 - 23:06

Co sadzicie o ciagnikach KIOTI? [połączone] Ja mam Kioti DK 551C z oryginalnym turem ,co do tura to jest naprawdę odrobiony lux ,wszystkie sworznie są zabezpieczane nakrętką samokontrujocą ,że coś ciężkiego robisz to można raz na pół roku je
podokręcać wtedy niedostanie luzów bocznych jeszcze jest super smarownica na wyposażeniu ,przy turach Pronarowskich jest to dobre że jest podniesiony na nogach przy kabinie i można było bez problemów założyć błotniki przednie , tylko pewnie ta zmiana spowodowała że bez obciążnika tylnego nie można tym turem nic robić ,natomiast przy oryginalnych albo bez błotników albo trzeba je samemu max obniżyć.
Na udźwig to za bardzo nie patrz , bo nie wiem jak byś z 1tonom tym ciągnikiem daleko ujechał , u mnie
na widlaku podniesie max 700kg to jest i tak dużo na taki traktor.Osobiście polecam oryginalny

#269 Share wiesmag

wiesmag

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 1534 postów

Napisany 02 luty 2011 - 23:18

Co sadzicie o ciagnikach KIOTI? [połączone] smarownicę do traktora też dostałem,jest dobra nie powiem.jeśli o tego tura chodzi okazuje się że żółtki też potrafią dopracować :D

#270 Share ktom

ktom

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 289 postów

Napisany 03 luty 2011 - 07:01

Co sadzicie o ciagnikach KIOTI? [połączone] @rek jak byś mógł to wrzuć jakieś fotki twojego Kiotiego z tym ładowaczem do galerii, jak będziesz miał problemy techniczne to mogę pomóc, ewentualnie wstawię w twoim imieniu. Mogę być nawet takie "postojowe" zrobione zimową porą :)

Edytowany przez ktom, 03 luty 2011 - 07:02.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#271 Share bodzio9909789

bodzio9909789

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 293 postów

Napisany 03 luty 2011 - 10:59

Co sadzicie o ciagnikach KIOTI? [połączone] Ok. koledzy dzięki tak jak mówicie obejrze je obydwa i porównam chociaż tak wzrokowo Szkoda że przy oryginalnym nie można błotników mieć z przodu. Muszę dobrze to przemyśleć.

#272 Share rek

rek

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 30 postów

Napisany 03 luty 2011 - 13:48

@rek jak byś mógł to wrzuć jakieś fotki twojego Kiotiego z tym ładowaczem do galerii, jak będziesz miał problemy techniczne to mogę pomóc, ewentualnie wstawię w twoim imieniu. Mogę być nawet takie "postojowe" zrobione zimową porą :)

Podaj mi swój e-mail to ci przeskanuję zdjęcie, bo tak to zabardzo niewiem jak to zrobić

#273 Share ktom

ktom

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 289 postów

Napisany 03 luty 2011 - 17:33

Co sadzicie o ciagnikach KIOTI? [połączone] wyślę ci adres na forumowy komunikator

#274 Share rek

rek

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 30 postów

Napisany 03 luty 2011 - 20:15

wyślę ci adres na forumowy komunikator

zdjęcia masz wysłane

#275 Share ktom

ktom

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 289 postów

Napisany 04 luty 2011 - 18:50

Co sadzicie o ciagnikach KIOTI? [połączone] @ rek twoje zdjęcie jest w galerii. Fajnie wygląda Kioti z tym opryskiwaczem ;) . Spróbuj wstawiać sam fotki, musisz je tylko skompresować do 250 KB, wprowadzić nazwę i opis i uważnie czytać komunikat który się pojawi. Jak będzie problem to daj mi znać jaki komunikat ci wyskoczył to pomogę .

Edytowany przez ktom, 04 luty 2011 - 18:51.

#276 Share wiesmag

wiesmag

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 1534 postów

Napisany 09 luty 2011 - 21:23

Co sadzicie o ciagnikach KIOTI? [połączone] jedno zdjęcie tylko weszło do galerii.

#277 Share ktom

ktom

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 289 postów

Napisany 18 luty 2011 - 20:41

Co sadzicie o ciagnikach KIOTI? [połączone] bodzio9909789@, przesyłam link do filmiku z pracą ładowacza. Jak również dla wszystkich zainteresowanych :)

#278 Share wiesmag

wiesmag

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 1534 postów

Napisany 20 luty 2011 - 10:50

Co sadzicie o ciagnikach KIOTI? [połączone] dla nie przekonanych do KIOTI proponuję-Mccormick X10Mój odnośnik

naklejki zmienimy i ciągnik bardziej jakby markowy :lol: ,po części też tam będzie można zajrzeć.

ciekawi mnie jak z ceną będzie w landini i mccormickMój odnośnik

ten naprawdę ładny Mój odnośnik

Edytowany przez wiesmag, 20 luty 2011 - 11:04.

#279 Share ktom

ktom

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 289 postów

Napisany 20 luty 2011 - 14:20

Co sadzicie o ciagnikach KIOTI? [połączone] ale jaja :lol: , ale nie ma co się dziwić, Kioti w USA ma dobrą markę i tam sprzedaje się dużo małych traktorów w przedziale mocy 20-60 KM a McCormick też chciał coś ugryźć z tego torta :D no i zrobili to tanim kosztem .

Edytowany przez ktom, 20 luty 2011 - 14:20.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#280 Share michal7211jaron

michal7211jaron

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 203 postów

Napisany 20 luty 2011 - 14:46

Co sadzicie o ciagnikach KIOTI? [połączone] Temat o McCormic X10
http://www.agrofoto....870#entry664870

Ciekawe co ARGO z tym fantem zrobi? Mam nadzieje że wyjdzie to tym traktorom na dobre, bo mi się podobają.