Polecane posty

thefarmer    178

A ja zapytam: jak wygląda sprawa z upadkami?? Czy miałeś jakieś kary za dużą liczbę padniętych sztuk?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gregJCB    0

elmer-kara za tak wysokie zużycie to nawet zerwanie kontraktu, u nas skończyło sie na dwóch zmożonych kontrolach i inspekcji no i następnym razem było już mniejsze zużycie i ok.

Tak na jeden rzut wpada 2100szt. Obecnie są od 3marca no i powoli zaczynają Sie odstawy next tydzień. Cała hodowla jest na głebokom ściółkę. Współprace oceniam dwojako. Ta firma przes ten cały okres zmieniła się diametralnie, z firmy szanUjącej ludzi, rolników interesantów w po części w firmę która patrzy tylko zarobić, przekręcić. dUŻO BY GADAĆ TJ.PISAĆ. No i ten Vat masakra w ich wykonaniu. TAKIE moje smysli... podkreślam moje a jakie kto ma TO JEGO SPRAWA. trochę znam[y] ludzi przez te lata z tej firmy począwszy od prezesów po menagerów no i ludzie jak to ludzie są różnijak różne jest ich podejście :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez ŻakowskiSławomir
      Witam, w związku z przepisaniem na mnie siedziby stada weterynaria wymaga by sporządzić ,,spis,, tzn żywienie ile kg czego przypada na 1 sztukę tucznika np i bydła, robił ktoś coś takiego? ma jakieś dane orientacyjne? ile czego zawiera opcjonalna mieszanka paszowa dla 1 byka/ 1 tucznika? na dobę.
    • Przez karuś
      Na rynku jest kilka zakładów mięsnych co prowadzą taką formę współpracy. Według mnie jest to bardzo dobre. Ma się pewną dostawę warchlaków i pewny zbyt, a to dzisiaj przy dużej produkcji jest bardzo ważne.
    • Przez Młodyrolnik16
      witam Mam taki problem że oprośiła się 2 maciory jedna 4 dni wcześniej od drugiej ale ta druga ma tylko 1 prosię i chciałbym połączy do wcześniejszej maciory która ma 12 prosiąt ,ale kiedy daje tego 1 prosiaka to ona chce go ugryźć i nie wiem co zrobić PS: Maciory są utrzymywane bez kojców
    • Przez Tatka
      Witam, locha rodziła pierwszy raz, urodziła 3 martwe prosiaki, wyglądają jak na zdjęciu. Druga locha też urodziła dwa, martwe lub "zgniłe" . Co może powodować taki rozwój płodu ? 

    • Przez Slawusslawus
      Witam podpowie ktos jak to jest teraz z przepisami hodowli trzody na wlasny uzytek chce kupic prosieta ktore są zarejestrowane i co dalej z tym zrobic
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj